Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Svakodnevni make-up

Go down 
+9
bittersweet
mea
Kikica
ajmeivana
Lux
D_DoLL
Lajka
Bonnie
vanja
13 posters
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime06.12.08 18:24

Šminkate li se puno, kako u kojoj prigodi, što najčešće koristite... ???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime06.12.08 20:17

Dnevno manje šminke,izlazak naravno više...ali ko je lijep lijep je... :lick:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime08.12.08 1:45

inače malo koristim šminku (rumenilo i maskara) ,a kad izlazim to je druga priča,,,, cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime08.12.08 13:35

Svakodnevno koristim šminku, ako ništa drugo maskara je uvijek na trepkama. Obično naglašavam oči, a za usta koristim samo sjajilo. Za job ili kad idem nekamo se malo jače našminkam, doma sam bez, a za izlazak ... raspištoljim se cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime14.12.08 16:26

jako malo šminke...skoro uopće ne... dnevno malo pudera i rumenila...i to je to...

a naveče uz to još maskara i to je to, rijetko sjenila, a ruž skoro nikada...
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime15.12.08 3:19

maskara, ako se sjetim staviti ju, a za izlazak crna olovka i maskara i što ćeš više
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime16.12.08 9:32

Isto slabo se šminkam.Kad sam u stanu nemam ništa na licu,na posao tu i tamo malo nabacim šminke..tekući puder,maskara i rumenilo,crna olovka i to je to i to samo kad mi se da šminkati jer ono sigurno mi se ne da u 7h ujutro ići šminkati,nisam luda.A kad idem van e to je već druga priča..istaknem uvijek svoje oči..da imam onako prodoran pogled....i to je to,za izlazak mi je najbitnije da su oči izražene,oči najmočnije oružje Svakodnevni make-up Lol
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime18.12.08 11:38

Dnevno tek nešto malo ili uopće ne, nemam tolku potrebu za tim.. a izlazak je druga stvar. Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime05.02.09 18:34

Crna crta olovkom na donjem kapku i malo plave ili smećkaste boje na gornjem kapku - to je uglavnom sve Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime04.05.09 12:59

Ne šminkam se....priroda je učinila svoje.... Laughing ne za izlazak se našminkam ali ništa previše nekako si izgledam strano sa šminkom,tako da koristim maskaru,malo sjenila i sjajilo za usne.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime04.05.09 13:02

ne šminkam se svaki dan, nemam tu naviku a i mislim da mi ne treba
šminkam se jedino kad moram
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime14.05.09 11:56

Ništa ne koristim od make upa, kako je Kate rela ...tko je lijep,ljiep je.. Laughing Šalim se stavim samo zeru pudera ako treba nešto sakriti,inaće me cijelo lice peće i svrbi čim stavim bilo šta od tih kemikalija.
[Vrh] Go down
mea
Zagrijao tipkovnicu
mea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 274
Godine : 43
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 15.07.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime18.07.09 19:12

ako idem negdje obavezno stavim maskaru i malo rumenila, jer bez njega izgledam pomalo bolesno, i labelo ili neko lagano sjajilo
a za navečer jača šminka, npr. smokey eyes, ali opet ništa pretjerano
[Vrh] Go down
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 36
Datum registracije : 21.07.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime21.07.09 19:59

za svaki dan koristim korektor za podočnjake, rumenilo, crnu olovku, maskaru i labello. ponekad stavim i crtu tušem na smeđe sjenilo. jako se volim šminkati i isprobavati kombinacije doma, ali kad izlazim iz kuće najčešće sam uvijek isto našminkana.
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime21.08.09 2:48

po doma sam bez šminke, u školi isto samo nekad kad mi se da stavim maskaru i to je to...a kad idem van onda stavim maskaru, crnu olovku na donji kapak, ponekad crni tuš na gornji kapak, i sjajilo...rumenilo ne stavljam jer se ja zacrvenim sama od sebe (čim se smijem malo jače --> a ja se uvijek smijem cerekalo: il ak mi je vruće i sl.) a puder znam ponekad stavit, ali nešto sitno...jer mi zna od pudera nastat neke mrlje po faci i šta ja znam...sjenila ne koristim jer ih ne volim baš previše, stavim jedino baš za neke posebne prigode...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime21.09.09 19:31

ana je napisao/la:
Ne šminkam se....priroda je učinila svoje.... Laughing ne za izlazak se našminkam ali ništa previše nekako si izgledam strano sa šminkom,tako da koristim maskaru,malo sjenila i sjajilo za usne.
Nije valjda da samu sebe ne prepoznaš kad se našminkaš... :ana cerekalo: big smile veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
januska
Zagrijao tipkovnicu
januska


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 386
Godine : 44
Datum registracije : 06.07.2012

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime23.07.12 18:28

Šminka samo za oči : volim sjenila i dobre maskare i to je to.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime23.07.12 19:20

zavisi od mog raspolozenja ...al nikad prejako ...vecinom malo sjene.. maskara i karmin njeznije boje

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Svakodnevni make-up Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Svakodnevni make-up Empty
PostajNaslov: Re: Svakodnevni make-up   Svakodnevni make-up I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svakodnevni make-up
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako do slatkog emo make-upa?
» Novogodišnji make up i frizure
» Jednostavi trikovi za ljepši make-up
» Make up greške koje vas čine starijim
» Odlični make-up trikovi za djevojke koje nose naočale

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Ljepota :: Njega lica tijela i kose-
Forum(o)Bir: