Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Estetske operacije

Go down 
+3
Lux
D_DoLL
vanja
7 posters
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime06.12.08 18:22

Što mislite o estetskim operacijama i da li biste im se ikad podvrgnuli?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime06.12.08 18:30

Ne bih. Jedino da moram iz zdravstvenih razloga.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime06.12.08 18:31

Mislim da plastična kirurgija može biti negativna i pozitivna. Negativna je u onom slučaju kad ljudi postaju opsesivni svojim izgledom i pretjeruju u plastičim operacijama. Npr. Michael Jackson
Estetske operacije Michael_jackson_surgery_%20photo
Pozitivna može biti u slučajevima kada nadoknađuje ljudima ili popravlja štetu koja se dogodila zbog nesreće, bolesti i sl.


Zadnja promjena: tana; 08.12.08 13:32; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime06.12.08 20:11

Nemam ništa protiv estetske kirurgije,da mi nešta smeta riješila bih to bez beda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime08.12.08 1:38

nemam nish protiv toga, al meni se to lično ne dopada i nikad se ne bi tome podvrgnula.. ko oće nek izvoli!!! cerekalo
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime18.12.08 11:39

Nemam ništa protiv estetskih operacija, i to je okej stvar za nekog tko ima možda neki kompleks i želi nešto promijeniti na sebi.. no zadovoljna sam sa svime na sebi tak da ne bih nikad išla ni na jednu.. cicke dobrog broja, guza na mjestu, i sve takve stvari.. lol! tak da se ne žalim.. lol!
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime12.02.09 18:47

Ne bih išla popravljati nešto što stvarno nije oštećeno, recimo kakva veća nepravilnost zbog ožiljka, uistinu jako dug nos ili klempave uši a la slonić Tonić. Tada bi mi zahvat pomogao da se osjećam bolje, ako ne i dobro. No problem je obično u psihi, kad se čovjek ne poštuje dovoljno, a problem misli riješiti zahvatom na svom tijelu. To se najbolje vidi ako se prati takvog pacijenta - nakon zahvata osjećat će se super, a zatim će svoje nezadovoljstvo sve više projecirati na neki drugi dio tijela što će ga opet dovesti na kirurški stol i tako možda i više puta. Mislim da bi liječnici to morali prepoznati i poslati pacijentra na neku psihoterapiju koja bi mu ojačala samopouzdanje, pa onda ako i dalje biude želio operaciju, da ga operiraju. Eto što su napravili od prekrasnog mladića (ja ga se sjećam dok još nije bio unakažen) - ČLANAK
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime20.05.09 21:33

nisam protiv estetske kirurgije

za sada na sebi ništa nebi mjenjala, al jednog dana ko zna i otišla bi bez beda
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime21.05.09 21:38

Šta mislim pa ništa ekstra,i one kao i sve u životu ima svoje mane i prednosti pa ko voli nek izvoli,nemam ništa protiv njih,malo bi bezveze neki ekstremni slučajevi koji iz gluposti idu ali i to je stvar osobe i mišljenja,ja se osobno ne bih podvrgla njima jedino iz zdrastvenih razloga bi,a sad da za 20 g idem na zatezanje lica ili ne znam ti ni ja šta kao pomlađivanje ma nikako ne.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime03.08.09 17:41

Trenutno ništa na svom tijelu ne bi podvrgnuo estetskoj operaciji, osim kad bi doživio neku nesreću ili nešto što bi mi oštetilo tijelo, onda bi, to bi me jedino natjeralo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime03.08.09 17:42

Bila sam na dvije estetske operacije...na korekciji ožiljka na vratu...ništa posebno.... Laughing
I sad su mi ponovno napravili ožiljak... madd
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime03.08.09 17:43

Bemu, nadam se da ožiljaka više neće biti draga Ary! hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime03.08.09 17:45

Hvala i ja se nadam...
ma dobro je...sad me ti ožiljci više ne diraju ...kome se ne sviđa ne mora gledat... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime03.08.09 17:46

možda bi
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime21.11.11 0:02

danas se baš gledam u ogledalo i milsim si ovo ništa ne može popraviti osim estetske kirurgije. Trbuh ko da ga je traktor prešao tamo vamo, brazde do brazde plus višak kože koji čini mi se sve više i više visi ;) Uvijek sam bila više protivnik nego pobornik estetske kirurgije, ali za ljude koji imaju estetski problem mislim da je to odlično rješenje. Bojim se doktora ko vraga i nebi mi bilo svejedno. Ja uvijek mislim što ako se ne probudim što će moja djeca Smile Ah ti strahovi. Ali ozbiljno razmišljam jednog dana kad taj financijski izdatak dođe na red napraviti : otklanjanje viška kože sa trbuha i liposukciju bedara i stražnjice Smile Smile Smile uh što bi to bilo dobro. Bar da budem sexi bakica ako nisam žena hahahha . Samo koliko bi to koštalo? uregod
[Vrh] Go down
Sponsored content





Estetske operacije Empty
PostajNaslov: Re: Estetske operacije   Estetske operacije I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Estetske operacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bez operacije smršavio 230 kg
» Korekcija nosa bez operacije
» Korekcija nosa bez operacije
» Vraćaju li plastične operacije samopouzdanje?
» Najgore plastične operacije slavnih

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Grane medicine :: Estetska kirurgija-
Forum(o)Bir: