Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što sve peglate?

Go down 
+19
Lavanda
Mihica
diya
vladex
Gracija...
bodomiere
Bobby
mobile
saska
mexx
Goran
Rokerka
len
Ary
Dita von Teese
mihaela
teaa
Blizanka
Kikica
23 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 10:11

Ja samo najsnovnije i ne odmah..več kada kome kako treba. Mrzim peglanje i trošenje struje za bezeveze.
Kada sam bila mlađa mama bi uvijek skinutu robu za žice ostavila nama da dok se vrati ili u toku dana moram to sve opeglati. Krpe..majice..košulje..sve osim donjeg rublja i ručnika. Tatine jer samo je košulje nosi sve su se morale opleglati. Kada bih sve sredila i odnjela kako kome u sobe..opet bi kad bi peglali ako se izgužvalo u ormaru..koja glupost. Što sve peglate? 634108
Zato kod mene danas nama peglanja posebno ne krpa. Uopče ne vidim ništa dobro u tome..vidim samo povečan račun za struju. A uključim peglu samo ako nekom od nas treba nešto poravnati za obući.

Kako vi stojite s peglanjem? Što sve peglate i dali odmah sa žice ili po potrebi?Što sve peglate? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 11:06

Peglam kad mi se nakupi ili uvijek im baš treba ta maica koja je oprana. Ručnike ne peglam, posteljinu kako koju, jer imam onu koju ne treba ....uglavnom volim peglati...a to se već zna Što sve peglate? 748534


Zadnja promjena: Maza; 14.06.10 20:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 20:17

Maza je napisao/la:
....uglavnom volim peglati...a to se već zna Što sve peglate? 748534

Maza . Što sve peglate? 684631 .znaš što ja volim..širiti veš na žicu..kako mi je super..slagati po veličini sada slažem i po boji po novom..pa se još duže zadržim vani igrajuć se s vešom Što sve peglate? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 20:19

O pa da, to je dio rituala Što sve peglate? 12363 ....maice od decki na vjesalice i cijeli stan mi je objesen Što sve peglate? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 22:07

peglam samo ono sto mi treba ...nemam vise nerava kao prije ..sad slozim mokar ves iz masine kad zavrsi i malo odstoji i onda ga lijepo rasirim i kad skidam odmah slazem i kao ispeglan je

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što sve peglate? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 22:25

Najvažnije robu iz mašine fino istrest i posebnom tehnikom stavit na sušilo.Zatim...kad ga skinem, složim ga pažljivo.Fine majice stavim na vješalicu pa na sušilo...da ne bi ostali tragovi od štipunica.
Košulje...koje na žalost moram peglat isto tako pažljivo razvučem na sušilo.Ne čekam da se ispeku na suncu i ukrute...već kad su friško suve ili i malo vlažne...pod peglo...jer je onda lakše peglanje.
Daklem...sve napravim da što manje peglam.I naravno...jao onom ko košulju ne vrati na vješalicu ili završi nemarno bačena na krevet...pa je ja moram peglat.Gledam da se takvi nestašluci ne događaju Smile

Hlače odmah na vješalicu...ili se odmah slože,kao i majice.Kad se ujutro dignem...sve je spremno i nemam puno posla Smile
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 23:36

Peglam samo kosulje , ostalo ne, jer ga iz masine za pranje stavim u masinu za susenje i stavim mod koji ne guzva i eto Smile
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 23:37

Sve,sem vesa i posteljine. Što sve peglate? Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 23:50

Sve sto stignem.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.06.10 23:54

samo ono što moram
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime07.07.10 19:56

peglam po potrebi, nemam vremena drugacije , osim nekad vikendom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime08.07.10 0:06

Sve manje peglam ,čemu peglat krpu kuhinjsku kad će isti dan završit u korpi za veš.Prije sam sve peglala jer mi moralo bit u ormanu sve pod konac,sad vidim da se može živjet i bez toga
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime09.10.10 8:35

Pa uglavnom peglam po potrebi. Kako kome sta treba, ja se tad uhvatim. Mada u zadnje vreme sam im odrzala (mislim na bracu) jedan cas peglanja, da me ne zovu za svaku sitnicu, tako da sam njih otkacila, vise im ne peglam nista...
Nekad mi dodje pa uzmem ispeglam sve i lepo spakujem, ali sto kaze kikica, opet mi se to izguzva u ormaru i dzaba sam trosila struju. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime16.10.10 20:43

tija je napisao/la:
Sve manje peglam ,čemu peglat krpu kuhinjsku kad će isti dan završit u korpi za veš.Prije sam sve peglala jer mi moralo bit u ormanu sve pod konac,sad vidim da se može živjet i bez toga

steta sto se neke stvari shvate kasnije ..kako bi lijepo bilo kad bi svi shvatili kolikim glupostima smo robovi ..sta sam svasta shvatila ..sad mi smijesno sta sam radila i mislila da je s e obavezno i da ne moze bez toga ...i ovde vrijedi ona zivot jetako jednostavan ali mi ga sami sebi iskomplikujemo ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što sve peglate? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime10.11.10 5:58

Peglam ono što ostane ugužvano nakon pranja... a kao što rekoše već prije, kad se veš lijepo objesi kad se stavlja na sušenje, puno toga se može spremit i bez peglanja...

Peglam odmah nakon pranja, i vješam u ormar, kasnije kad mi treba lakše mi je peglom povuć samo crtu-dve koje se se napravile gužvanjem u ormaru nego da moram peglat cijelu košulju ispočetka...

Ne peglam donji veš, kuhinjske krpe, posteljinu (osim finih pamučnih plahti koje sam nesrećom naslijedila, ali iz zato vrlo rijetko koristim)....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime14.11.10 13:37

Ne peglam ništa jer je to najgori posao koji postoji looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 39
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime23.02.11 18:39

o, peglam sve sem carapa Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime23.02.11 18:58

samo ono sto moram Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što sve peglate? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
saska
Zagrijao tipkovnicu



Sagittarius Monkey
Broj postova : 465
Godine : 55
Datum registracije : 03.02.2011

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime28.02.11 19:33

isto..samo sto moram ;)
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 11:21

sve pod konac
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 11:56

Kosu, odjeću, bilježnice i knjige (po potrebi tease)
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 11:58

e to ti je dobro bobby
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 12:06

Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 13:24

ali treba peglati sve stvari jednom nedeljno
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime22.05.11 14:32

Ma treba peglati fugu..kome peglati sve bespotrebno HEP i državi da vas još više oderu. Peglam samo kada nekom nešto treba inaće nema teorije. Kad smo bili mali morali smo krpe peglati kod kuće..čemu, po kad ih se poslaže i stavi na hrpicu neće doći inspekcija da vidi dal ima koja crta na njoj, a ruke ne pitaju je je sto posto ravna, samo vole da je čista i suha.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što sve peglate? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve peglate?   Što sve peglate? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što sve peglate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: