Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nemam sta da obucem...

Go down 
+5
Dita von Teese
mihaela
Kikica
Dragance
teaa
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime13.06.10 18:11

Stojite ispred otvorenog ormana i zurite u brdo stvari i niz zicanih vesalica s cistom ili samo jedanput nosenom odecom. Umesto da se brzo obucete, stojite desetak minuta i ne znate sta da odaberete. Ocaj ce vas hvata mislite u sebi "Ja stvarno nemam sta da obucem"...

Da li vam ovo zvuci poznato ??? Nemam sta da obucem... 73820
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime13.06.10 18:19

Nemam tih problema.Uvijek znam šta ću.Bitno je neke nosive i kvalitene stvari imat.
Bijele hlače...na njih tunike,bluze ili bijele majice.Nekoliko haljina...svaka mora biti dobra.
Volim fine majce i interesantne.Koja suknja...i uvijek imam kombinacija.Jedino tajice nešto ne volim.

Za plažu neku jednostavnu šarenu haljinu i za šetnju neke dobre bermude.
Pogodit dobre cipele.Naočale dobre...bez njih ne mogu.Baletanke ,sandale,rimljanke...

Još mi samo fali dobar kostim...uvijek dva uzmem.Bitno je dobru veličinu odabrat.

Volim da manje robe imam...ali svaki pažljivo odaberem.Za svako vrijeme imam kombinaciju.

Od svega haljine najviše volim.Kad mi nešto dosadi....sestra je tu...višak ide njoj.Mada znam onako kad zapazim koju dobru haljinu i sebi i njoj uzet.
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime15.06.10 23:53

Nemam tih problema,nikad ne razmisljam sto cu obuci.Kad otvorim ormar,izaberem odjecu u skladu sa raspolozenjem i prilikom i eto...za par min.gotovo Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime16.06.10 7:46

Ja prije nego uletim u ormar več zamislim što trebam ili ću obući i samo ščapim to opelgam i magla Nemam sta da obucem... 31382
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime16.06.10 23:36

Ja imam toh problema ...pogotovu kad je ovako toplo...sta god da obuchem, muka mi je... jutros sam jedva odlucila sta cu...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime17.06.10 0:11

Ja cesto kukam kako nemam sta da obucem,i u tim momentima mi momak obicno kaze:"Mislis nemas sta novo da obuces?" Nemam sta da obucem... 969280
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime17.06.10 9:11

A Dita jesi opičena... Nemam sta da obucem... 12363
A ne sakupljam po ormaru robu kao parac i da samo preslagujem. Ono što nosim nosim..što vidim da stoji čušnem van da me ne zbunjuje brojevno stanje Nemam sta da obucem... 12363
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 37
Datum registracije : 25.11.2008

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime25.06.10 16:20

nemam ja tih problema, obučem prvo što mi dođe pod ruke neznam
a kako mi je i muka ići u šoping, zaje... me kako nisam pravo žensko Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime25.06.10 16:32

Dita von Teese je napisao/la:
Ja cesto kukam kako nemam sta da obucem,i u tim momentima mi momak obicno kaze:"Mislis nemas sta novo da obuces?" Nemam sta da obucem... 969280

Ko da moras svaki put da i obuces.Nigdje ne pise. Nemam sta da obucem... 765814
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime25.06.10 16:44

Eee Sumrak prijatelju moj,najbolje bi bilo da ne moramo da se oblacimo,da jedemo,spavamo..to bi bilo idealno.Ovako svaki dan se nerviram sto ja zapravo moram da jedem,moram da mislim sta cu obuci..tja..trivijalnosti..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime25.06.10 16:48


koliko bi život bio jednostavniji bez tih 'gluposti'.. Laughing
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime07.07.10 20:00

desi mi se jako cesto Nemam sta da obucem... 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime07.07.10 23:46

Volim da kupujem brzinski tj pomislim vidi je dobro kupim i završi u ormaru,baš prošli tjedan kupila dvi suknjice sumnjam da ću ih skoro imat na sebi tužni
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime03.08.10 5:03

Svakodnevno to radim. Nemam sta da obucem... 12363 Ali, ja stvarno nemam šta da obučem. Ozbiljno... Nemam sta da obucem... 765814 Sve su mi stvari nekako...dosadne. :/ Zato jedva čekam da brat primi platu, pa odo u shopping Nemam sta da obucem... 12363
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime03.08.10 12:28

sad sam se tri put presvukla.. idem u grad i ništa nije idealno Nemam sta da obucem... 634108
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nemam sta da obucem... Empty
PostajNaslov: Re: Nemam sta da obucem...   Nemam sta da obucem... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nemam sta da obucem...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: