Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ne izbegavajte u "onim" danima

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime13.06.10 17:28

Veliki broj žena oseća se loše u "onim" danima, to jest, lošije nego inače. Gubitak krvi zamara, neke imaju i bolove, nervira i što je kosu tada teže oprati (brže se masti)... Naravno, ima i onih s prilično ozbiljnim problemima u toku menstruacije, kao što su izraženo jaki bolovi i odlivi, a opet, ima i onih koje skoro nikakve probleme tokom tih dana nemaju. Imale-nemale probleme, kao da postoje neka nepisana pravila šta žena tokom tih dana ne bi smela da radi - i to pravila koja su u slučaju nekih žena opravdana, ali u nekim drugim slučajevima zaista nisu utemeljena ni na čemu racionalnom. Na šta mislimo?

Jedno od tih pravila je da u toku menstruacije ne smete da vodite ljubav. Sad, ako vam se ne dopada da u tim danima vodite ljubav, ili vašem partneru to smeta (pokazalo se da priličnom broju muškaraca uopšte ne smeta da i tada vode ljubav, samo ako ih partnerka prethodno upozori), ili imate prevelike zdravstvene probleme (bolove) da biste bile raspoložene za seks, to je jedno. Međutim, ako ovakvih prepreka nema, zaista je u redu da i tim danima imate intimne odnose. U toku menstruacije je nešto lakše dobiti neku infekciju, ali, da do toga ne bi došlo, dovoljna je normalna higijena vas i vašeg partnera. Još nešto: orgazam ublažava grčeve u stomaku.

Drugo pravilo je da ne smete da se bavite sportom dok vam traje menstruacija. Zabluda! Svakako da vam neće prijati da uradite sto trbušnjaka - ali sto trbušnjaka vam i inače nije neophodno. Umereno bavljenje sportom tokom svih dana, pa i u toku menstruacije, doprineće vašem psihofizičkom zdravlju; između ostalog, ublažiće i menstrualne tegobe. Podrazumeva se da se nećete baviti fizičkim aktivnostima ukoliko vas toliko boli da ne možete ni iz kreveta da ustanete, ali ako nemate toliko izražene probleme, malo sporta može samo da vam bude od pomoći.

Zabranjeno plivanje! To se često govori ženama dok im traju "oni dani". To uopšte nije tačno. Opet, ako vas stomak toliko boli da ne možete da ustanete iz kreveta, normalno da nećete otići na plivanje, ali izuzev toga, ne bi trebalo da bude problema. Bojite se zbog higijene? Ne brinite - vagina nije, ma šta neki verovali, otvoreni šuplji prostor u koji će voda tek tako prodreti - tampon je sasvim dovoljna higijenska zaštita.
Ukratko: osim ako imate ozbiljnih zdravstvenih tegoba, "oni dani" nisu razlog da sebi uskratite zadovoljstva. Uživajte!



izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime15.07.10 12:37

primljeno na znanje, iako sam ovo znala i prije :kavica:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime03.08.10 5:02

Mene, npr, kad boli stomak, ja odem na džoging ili brzo hodanje i bude mi lakše...sad ne znam koliko to sme, odnosno, ne sme...ali jedini način da bolovi prestanu (na računajući baralgin) jeste taj...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:24

Još nešto: orgazam ublažava grčeve u stomaku.
..a što je je, istinu govore respect
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:33

Po ovome ispada da sve možeš raditi Smile Ni tada ne moš u miru biti kafa Ja bi sve zabranila u te dane i dala svim ženama 3 dana fraj Smile hahaha Kikica zato se meni kolegica žali neki dan kako ima grčeve a nema muža a ja je blijedo gledam affraid Jeste pametne vi žemske Smile Štedite na tabletama protiv bolova Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:39

..pa ne razumijem ti kolegicu, žali se što nije muž u blizini, pa može se imati O i bez muža Laughing
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:46

A luđakinjoooooooooo Smile veseli veseli hug2

Sutra ću joj preniti tvoje riječi hahahahaha . Kako se ja nisam sjetila zaboravio zaboravio zaboravio hahahaha


Zadnja promjena: LuckyM5; 27.11.11 17:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:47

..a neeeeee samo sam praktična, pa ne može žena uvijek samo trpjeti Laughing
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:48

hahhahaah a brže li si odgovorila Smile Smile hahahahaa
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:49

..pa dobra mi je tema Laughing
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:53

Samo nismo li malo skrenule sa nje hahhahaha ili se meni učinilo pričinilo vještica srceko
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime27.11.11 17:55

..pa ne evo vratimo se nazad, ne prakticiram nešto prečesto, ali znam da pali na grčeve 100% ..odnosno grčevni se gase na O respect
[Vrh] Go down
kbszeljko
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 10
Godine : 54
Datum registracije : 12.01.2013

Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime15.06.13 16:56

Kikica je napisao/la:
..pa ne evo vratimo se nazad, ne prakticiram nešto prečesto, ali znam da pali na grčeve 100% ..odnosno grčevni se gase na O respect
Ma sve vam se gasi na O , samo ne sreća i zadovoljstvo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne izbegavajte u "onim" danima Empty
PostajNaslov: Re: Ne izbegavajte u "onim" danima   Ne izbegavajte u "onim" danima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne izbegavajte u "onim" danima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Julia Roberts se danima ne tušira
» Ženama u plodnim danima padaju kriteriji pri izboru partnera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: