Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pipkanje, šlatanje, stiskanje...

Go down 
+7
Rokerka
Teioo
Blizanka
Slavonac
DaRkAnGeL
Goran
vanja
11 posters
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime06.12.08 17:42

Jeste li doživjele da vas netko zlostavlja u gužvi tramvaja ili nekom sličnom prostoru pipkajući vas i neugodno se gurajući uz vas? Kako reagirati u toj situaciji? gungster
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime06.12.08 17:43

Jesam ...pristojno sam ga zamolila da makne ruku dovoljno glasno da ostalu putnici čuju. Izašao je na idućoj stanici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime06.12.08 20:27

Milion puta doživila doslovno ovako reagirala boks to je tako jadan i očajan potez lika da se zgrozim nad tim,šamar uvijek dobije od mene.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime07.12.08 0:11

Ti bolesnici koji pipkaju žene uokolo su jadnici koji si ne mogu nikoga naći da bude s njima pa tako liječe svoje frustracija! Žene, ne dajte se, odmah zviz šamarčinu takvima! :prostak:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime07.12.08 20:19

dogodilo mi se to par puta jednom sam skoro ruku prebila a na druge sam se izvikala tak da su pocrvenili i izišli na sljedećoj stanici
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime08.12.08 1:15

ja nisam doživjela u tranvaju, al jesam u jednom parku dok sam čekala frendicu.. lik je došao, uhvatio me za dupe, i stao pored mene počevši prosipati neke jadne spike.. ja sam samo pobjegla i nazvala frendicu da joj kažem da je čekam na drugom mjestu.. al kad bi baš bilo u nekom malenom prostoru, ili autobusu potražila bi da sjednem kod nekog i da pričam s tom osobom, ne bi li glupi napasnik prestao da me pipka i gleda.. mislim da bi to upalilo..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime12.01.09 13:02

Mislim da je sve to najaktualnije kod tinejđera, oni jednostavno ne mogu odoljeti da ne pipkaju s vremena na vrijeme zgođušne curice sa razvijenim oblinama, kasnije si nađeš neku koju ćeš pipkati kad poželiš i to je to. :P
Odrasli koji su skloni pipkanju i šlatanju sigurno boluju od nekog poremećaja, nema drugog objašnjenja.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime15.01.09 13:11

ja šlatam starije gospođe u autobusu, nikad se ne žale, samo se veselo nasmiješe Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime07.07.09 18:24

uzas ...najgora su ona stara gospoda sa kravatama i odjelima ...vrlo malo je omladine

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime07.07.09 18:26

Jel te šlataju Blizanko? affraid

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime07.07.09 18:37

ma narocito ljeti... gungster ne mozes se vise ni svadat ..jer se svi prave ludi ...ono u stilu pa sta vam je....nego samo izadi i idi ili pjeske ili cekaj drugi tramvaj Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime14.08.09 2:51

meni ne u tramvaju il parku il tako nešto nego dečki u razredu -.- malo hormoni podivljaju i op za dupe loše takvi ne prođu bez šamarčine cerekalo:
jednom su se počele svađat kak se treba šlatat...a ja sam im bila pokusni kunić...ma marš i zviz šamarčina cerekalo:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime03.08.10 5:21

Desilo mi se jednom...ali nešto se nisam baš bunila posto je bio dečko...uh! Pipkanje, šlatanje, stiskanje... 12363 Al da je neki deda, kontam da bi se drala na njega ko niko..! Sve to treba na kolac... Pipkanje, šlatanje, stiskanje... 237776
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime03.08.10 11:52

Doživjeh... stala sam mu na nogu što sam jače mogla izašla van i dočekala novi tramvaj

perverznjaci...
još mi je jedan prišao kao 16-godišnjakinji na kolodvoru i odjednom me uhvatio za ruku
s nekim govorom kako imam lijepe rukavice i da li možda lakiram nokte
jer on voli lakirane nokte
e to je bilo stravično... Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Affraid
[Vrh] Go down
mia
Početnik
Početnik



Libra Monkey
Broj postova : 23
Godine : 31
Datum registracije : 15.08.2010

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime15.08.10 16:35

Jednom jedan pedofil u autobusu, dala sam mu šamarčinu!!! Pipkanje, šlatanje, stiskanje... 27368
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime11.07.15 14:55

Fala  nebesima  pa  idem    automobilo kamo  trebam  mogu sama  da se  pipkam   gdje me je volja  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime25.09.15 22:44

ne bavim se time, mada su mene pipkale davno dok sam se busom vozio, štipnu pa zbrišu...Smile

valjda što sam ih poprijeko gledao...Smile

a, čujte, tad sam bio ozbiljan...Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime23.11.16 15:56

sjetih  se jednom davno je  to bilo,kad  sam pokupila dvije djevojke s posla i vozila doma ja i  još  jedan  tip,kako je već bilo kasno otvorile se razne  teme,u jednom trenutku sjećam se da sam ulovila jednu  curu za koljeno onako  slučajno uz  priču, i pogleda u nju  ona oči  otvorila širom pa  uze moju  ruku sa  svoga koljena i  maknula ju,ja ništa  nisam mislila loše  niti  sam gledala cure niti me zanimalo nego onako  slučajno uz priču i smjeh  Laughing
[Vrh] Go down
el_comandante
Početnik
Početnik
el_comandante


Male
Leo Dragon
Broj postova : 6
Godine : 59
Datum registracije : 09.04.2016

Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime20.12.16 16:30

[quote="vanja"]Jeste li doživjele da vas netko zlostavlja u gužvi tramvaja ili nekom sličnom prostoru pipkajući vas i neugodno se gurajući uz vas? Kako reagirati u toj situaciji?  gungster[/quote
ne.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pipkanje, šlatanje, stiskanje... Empty
PostajNaslov: Re: Pipkanje, šlatanje, stiskanje...   Pipkanje, šlatanje, stiskanje... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pipkanje, šlatanje, stiskanje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rukavice za pipkanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: