Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sad si mi pisao kaznu i nikad više!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sad si mi pisao kaznu i nikad više! Empty
PostajNaslov: Sad si mi pisao kaznu i nikad više!   Sad si mi pisao kaznu i nikad više! I_icon_minitime11.06.10 16:38

Muškarac koji je dobio kaznu zbog prekoračenja brzine smislio neverovatan način da se "osveti" saobraćajnoj policiji.

Muškarac iz Amerike Brajan MekKreri (33) dobio je kaznu za prekoračenje brzine u gradu Blaf u Tenesiju. On se nije, poput mnogih, raspravljao sa saobraćajcem, on je kupio zvanični sajt lokalne policije kako bi se osvetio.

Na kaznu od 90 dolara koliko je morao da plati za kaznu. MekKreri je potrošio "par dolara" i za kupovinu zvanične Internet prezentacije lokalnog odreda policije u gradu Blafu.

"Otišao sam na sajt kako bih pronašao datum svog saslušanja, a onda sam primetio obaveštenje da domen uskoro ističe. Tada sam video priliku i čekao...Prošlo je par nedelja, prijavio sam se za kupovinu domena www.bluffcitypd.com i dao 80 dolara", rekao je Brajan jednom lokalnom listu.

Od tada "zvanični sajt policije" koristi kako bi postavljao tekstove upozorenja, tačnije obaveštenje "putnicima namernicima" gde se nalaze kamere kako bi ih izbegavali, eventualno ih poskidali u nekoj združenoj akciji...

MekKreri od policije traži da se skinu kamere jer je to "nečuven način" da se zarade milioni dolara na 1.500 stanovnika koliko ima ovaj gradić.

Policija, naravno, nije imala pojma šta se dešava sve dok novinari nisu počeli da "zivkaju" stanicu. Načelnik Dejvid Nelson je rekao da "MekKreri to radi iz osvete jer je dobio kaznu".



izvor

Sad si mi pisao kaznu i nikad više! 12363 Sad si mi pisao kaznu i nikad više! 12363
[Vrh] Go down
 
Sad si mi pisao kaznu i nikad više!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ili pojedi sve što je na tanjuru, ili plati kaznu!
» Platio prostitutku i kaznu, a ostao bez seksa
» Što više dajete ženi, više dobivate od života!
» Sudac usred utakmice pišao na terenu
» Rađa se sve više blizanaca, ali sve je više i razvoda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: