Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce Empty
PostajNaslov: Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce   Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce I_icon_minitime09.06.10 10:18

Sl. Brod: Djeca dr. Smiljanića su bila na katu kuće u trenutku izbijanja požara. U zadnji čas su izašla iz kuće. Srećom, nitko nije stradao. Šteta je velika



Kćerkice (9 i 13) uglednog slavonskobrodskog neurokirurga Danka Smiljanića taman su se oko 11.20 sati spremale za školu. Bile su na gornjem katu obiteljske kuće u Brodskom Vinogorju. Odjednom su čule mačku Spartu kako nenormalno zavija u prizemlju. Djevojčice su se spustile dolje i otvorile vrata od garaže koja se nalazi uz kotlovnicu, u prizemlju kuće. Zatekle su jeziv prizor. Čitava garaža bila je u plamenu. Tada je u kuću uletjela susjeda Jelica Janžić (53), koja se inače brine od djeci.
- Nakon što sam ušla u dvorište čula sam mačku kako mijauče, skoro da urliče. Skamenila sam se jer nisam znala što se događa. Tada sam vidjela dim kako izlazi ispod vrata garaže. Zgrabila sam obje djevojčice i nazvala vatrogasce. Pobjegla sam na jednu stranu, a Sparta na drugu - rekla je Jelica. Vatrogasci JVP iz Slavonskog Broda stigli za nekoliko minuta s jednim vozilom, dvije cisterne i sedam ljudi.
- Dok smo došli dim je već sukljao kroz sve otvore kuće. Najviše ga je bilo iznad garaže i tu smo se susreli s vatrom koju smo počeli gasiti. Susjede koji su se okupili pitali smo da li ima još u kući, rekli su da nema. Uspjeli smo izvući jednu plinsku bocu da ne eksplodira - rekao nam je vatrogasni zapovjednik Željko Vlk. i dodao kako su požar gasili više od sat i pol. Vatrogasci su se s vatrom borili više od sat vremena, no unatoč tome unutrašnjost kuće je gotovo u cijelosti izgorjela. Prema prvim informacijamauzrok požara su vjerojatno neispravne električne instalacije. Navodno je kvar nastao zbog obilnih poplava posljednjih dana. Najmlađe dijete dr. Smiljanića, dječak (6), je u vrijeme nesreće bio u vrtiću. Poznati liječnik je u šoku, ali je presretan što se kćerkicama nije ništa dogodilo. Mačka Sparta, koja je curice na vrijeme upozorila na požar, postala je 'heroj ulice'.
izvor
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce Empty
PostajNaslov: Re: Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce   Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce I_icon_minitime09.06.10 12:54

Još jedan od bezbroj primjerima u kojima su životinje šestim čulom spasile ljude. mucibuci

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Macka Sparta spasla dvije djevojcice iz goruce kuce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Montazne kuce, modularne kuce, modularne letnje baste, splavovi
» Policija traga za majkom ostavljene djevojčice u Bugojnu
» Video: Duh djevojčice koja plače
» Djevojčice sve ranije počinju koristiti šminku
» Maloljetnom silovatelju djevojčice sud odredio 30 dana pritvora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: