Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Predstavite se

Go down 
+57
Staša
Leah
Niky
sanjich
Dani_hr
Magnum
ivanaa
Yo
NUSKMP
Arwen
ascendant
jaro1968
Dido
provinceza
slave_six
adrian
sunčana
Sokol
Teioo
sarah
Ary
neno123
Nina
Maisie
Axis
ajmeivana
mario-dzigy
_plavusa_
Kikica
krave su ljubičaste
Alba
vanja
Lux
Fickey
dannchy
Blizanka
malla ludaaaa
DJ Tea
mala_djevojka
Bonnie
Kizo
Stella
Jas
D_DoLL
Lajka
Slavonac
mala mazica
king_in_crimson
Zlatko
blubery
boomba
feniks48
DaRkAnGeL
MM
Nobil
Dreamy_angel
Goran
61 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime25.09.08 12:07

First topic message reminder :

Forumaši, predstavite se ovdje, napišite nešto o sebi, stavite svoju fotkicu ako želite... cheers :flower:


Zadnja promjena: Goran; 31.12.08 14:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime18.02.09 22:48

veliki pozdrav novim članovima.....Smile

uživajte i opustite se na ovom lijepom forumu..Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:33

Dobro došla Ana! Napiši nam nešto o sebi i slobodno pitaj ako ti nešto u vezi foruma nije jasno. frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:47

ja sam ana imam 27 godina al kako se osječam moglo bi se reči i 18 hihihi Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:50

Drago mi je da se dobro osječaš vršnjakinjo moja! :;):
Gore u PROFILE imaš galeriju avatara, pa si možeš odabrati koji želiš. frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:53

Ana dobro došla... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:53

Iskreno puno mi toga nije jasno al saznajem polako.živim u Italiji a inače sam iz Vinkovaca cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:55

ana je napisao/la:
Iskreno puno mi toga nije jasno al saznajem polako.živim u Italiji a inače sam iz Vinkovaca cheers

Vinkulja work
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 10:57

ana je napisao/la:
Iskreno puno mi toga nije jasno al saznajem polako.živim u Italiji a inače sam iz Vinkovaca cheers
Pitaj sve što ti nije jasno u vezi foruma. U kojem gradu u Italiji živiš? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:09

hvala ,hvala ovo s internetom mi je novo pa za sve mi treba malkice više da se snađem al bitno da ide.zar ne'pozdrav mojim Vinkovcima.......... love u
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:11

ana je napisao/la:
hvala ,hvala ovo s internetom mi je novo pa za sve mi treba malkice više da se snađem al bitno da ide.zar ne'pozdrav mojim Vinkovcima.......... love u

Smile de mi reci iz kojeg djela u Vk si :;): ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:14

živim blizu trsta,a što se tiče foruma več mi je jasnije polako se ufuravam al svakako hvala.......... skočko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:14

iz čarobnog krnjaša,a ti?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:16

ana je napisao/la:
iz čarobnog krnjaša,a ti?

Krnjaš Smile ja sam iz centra cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:18

ma daj pa možda se i znamo1 ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:20

ana je napisao/la:
ma daj pa možda se i znamo1 ljubi

A sigurno bar iz viđenja,tu smo i s godinama... stari Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:22

I kako je u Vinkovcima nisam išla od Božića,nije tako daleko al ipak nedostaju kad odeš iz njih..... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:24

U Vk meni uvijek predobro,gdje izlaziš kada dođeš u koje lokale? Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:24

ana je napisao/la:
živim blizu trsta,a što se tiče foruma več mi je jasnije polako se ufuravam al svakako hvala.......... skočko
Super, meni je Italija predivna, jedino što bi teško mogao savladati talijanski jezik. Smile
Želim ti dobru zabavu na forumu! :;): skočko cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:28

Izlazim u onaj kafić kod sata,amareto,malibu to je to.a što se tiče talijanskog ni ja ga ne znam previše jer gdje sam ja je slovenska manjina pa govorim slovenski.....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:31

Onda ti je super, lako si se prilagodila. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:31

A ja u te lokale ne zalazim cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:35

pa moglo bi se reći al iskreno lakši je talijanski jer slo. je za mene kao totalno iakrivljeni hrvatski
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:36

gdje ti?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:37

Emporio ili Jazz...to su mi najdraži Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime19.02.09 11:39

Jazz ne znam ni gdje je.... :hy:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predstavite se - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se - Page 14 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predstavite se
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Predstavite se - welcome topic
» Predstavite se - welcome topic
» Predstavite se - welcome topic
» Predstavite se - welcome topic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: