Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako se trči maraton? Prečicom

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako se trči maraton? Prečicom Empty
PostajNaslov: Kako se trči maraton? Prečicom   Kako se trči maraton? Prečicom I_icon_minitime03.06.10 21:42

Engleski penzioner Entoni Gaskel, koji je na Londonskom maratonu oborio svetski rekord za svoje godište, u stvari je prevarant, jer je utvrđeno da je trčao prečicom i skratio stazu za 16 kilometara.

Gaskel (69) je prošao kroz cilj posle tri sata i pet minuta, što je odmah bilo sumnjivo svim stručnjacima.

Zbog toga su sudije naknadno analizirali njegovu trku i ustanovili da je drugih 20 kilometara pretrčao za manje od sat vremena, što nije u stanju da uradi ni svetski rekorder Hajle Gebrselasije.

Entoni je posle Tauer bridža skrenuo sa staze i krenuo mnogo kraćim putem do cilja. Kada je otkrivena prevara, rekao je da nikada nije ni tvrdio da je pretrčao čitavu stazu.


"Mislio sam da odustanem, ali sam morao da dođem do cilja, jer su mi tamo bile stvari. Nisam ni znao da su me proglasili za pobednika i rekordera", rekao je Entoni.



izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako se trči maraton? Prečicom Empty
PostajNaslov: Re: Kako se trči maraton? Prečicom   Kako se trči maraton? Prečicom I_icon_minitime06.06.10 13:31

H aha mudraca starog Kako se trči maraton? Prečicom 12363 ..nikada nije ni rekao da je pretrčao cijelu stazu jaoo koji glumac Kako se trči maraton? Prečicom 12363
[Vrh] Go down
 
Kako se trči maraton? Prečicom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Amerikanka istrčala maraton, pa se porodila
» Prvi Beogradski internacionalni tango maraton
» Federeru maraton i prvi olimpijski finale
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)
» >>Kako Oni...<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: