Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto Empty
PostajNaslov: Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto   Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto I_icon_minitime01.06.10 22:09

Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto 62174978
Za djecu na ovome svijetu postoji zaista mnogo opasnosti, no za vrijeme toplih mjeseci imamo još jednu dodatno. Jedna dosta česta pojava koju možemo vidjeti u nadolazećim mjesecima biti će djeca sigurno zaključana u vrućem autu.

U ljetnim mjesecima potrebno je vrlo malo vremena da se auto ugrije, čak i sa djelomično otvorenim prozorom. Mnogi ne shvaćaju da temperature u autu mogu porasti i do 55 stupnjeva u manje od šest minuta.

A zašto djeca ostaju u autu? Roditelji ili zaborave, ili se djeca igraju u autu i slučajno se zaključaju. Uz to, mnogi roditelji su jednostavno otišli obaviti neke poslove za koje su mislili da im neće oduzeti mnogo vremena, pa su ostavili djecu u autu.

Kako poboljšati sigurnost
Iako se nesreće mogu dogoditi, kao roditelji ipak možemo nešto napraviti da ih minimaliziramo.

- ne ostavljajte ključeve od automobila tamo gdje ih mala djeca mogu dograbiti i tako ući u auto.
- ne ostavljajte vrata od automobila otvorenima kada ste kod kuće.
- ako se bojite da ćete zaboraviti na bebu u autu, postavite si podsjetnik na mobitelu da vas podsjeti.
- naučite se prvo pustiti djecu iz auta kada negdje stignete.

Možda vam se sve ovo čini očito, no tako zaista možete spasiti život i izbjeći gubitak vaše voljene bebe zbog nepromišljenosti.
izvor
________________________________________________________________________________

Od kada imam svoje dijete ja zadnja uvijek iz auta izlazim..bože sačuvaj da se zaboravim ili nešto da me netko smuva. Nikada nisam svoje dijete ostavila niti bi to ikada uradila.
Mada viđam roditelje koji to rade. Dijete spava ..a nikog niti blizu auta dok su oni trkom u šopingu..pa što će im biti..a ne misle da se može uvijek dogoditi nezogda..može te netko udariti u trku a nitko ne zna da imaš dijete u autu.. Grozno.
Koje su vaše navike?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto   Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto I_icon_minitime01.06.10 22:17

postavite si podsjetnik na mobitelu da vas podsjeti.


Znam i ovo se dešava,al meni je to nepojmljivo da zaboraviš na dijete već i ako si ga ostavio u autu jer spava ili bilo šta još ga i zaboraviti,ne znam meni je to strašno..Ne ostavljam djecu u autu..
[Vrh] Go down
 
Skrivene opasnosti vedrih dana: Vrući auto
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pet opasnosti za Facebook korisnike
» Tri proljetne opasnosti za dječju kožu
» Skrivene misli
» Poruke skrivene u vremenu
» Poruke skrivene u vremenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: