Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Posh bez potpetica

Go down 
+2
vanja
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime02.10.08 23:54

Do vremena kada su David i Victoria Beckham konačno stigli, sa zakašnjenjem od pola sata, 34. ulica u New Yorku već se smirila. Ali Victoria nije razočarala obožavatelje pojavivši se u sivoj, uskoj pripijenoj haljinici i crnim kožnim čizmama bez peta.

I dok je lagano se njišući hodala na prstima, David je držao za ruku kako bi joj pomogao.

No povremeno ju je pridržavao i za stražnjicu.

Čizme je dizajnirao poznati englesko-talijanski modni kreator Berardi, stari prijatelj Beckhamovih koji je izradio i odjeću za njihovo vjenčanje.

40-godišnji Berardi započeo je revoluciju s cipelama bez peta prošlog ljeta kada su njegovu umotvorinu vrijednu oko 3500 dolara prihvatile Victoria Beckham, Uma Thurman i Gwyneth Paltrow. Dizajner tvrdi da radikalni dizajn ne znači da je cipela neudobna.

'Savršeno su balansirane', kaže Berardi. 'Kada ih djevojke isprobavaju malo im je čudno, no kasnije se priviknu i kažu da su poput običnih cipela.'




'Vrlo su dražesne i u njima se ocrtava priroda balerine. Potreba za petom je čisto psihološke naravi', tvrdi dizajner.
Izvor: Dnevnik.hr
Posh bez potpetica 60154625
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime04.10.08 15:19

ja bi se ubila u takvim čizmama... pala i razmila se ko staklenka na pločicama.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime05.10.08 13:40

Mislim da je i potreba za ovim čizmama "čisto psihološke naravi"! cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime07.10.08 1:21

Mislim da je Beckham mogao upecati boljeg komada od Victorije. Ja je ne bi štapom taknuo. :pirat: king
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime15.10.08 8:31

tana17 je napisao/la:
Mislim da je i potreba za ovim čizmama "čisto psihološke naravi"! cerekalo

i ja mislim..
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime18.10.08 11:05

desty je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
Mislim da je i potreba za ovim čizmama "čisto psihološke naravi"! cerekalo

i ja mislim..
I ja mislim! cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime04.11.08 23:40

čista glupost..
šta će novo izmisliti da ljudi troše lovu??
bez značajne koristi....
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime11.11.08 9:24

ovo mi baš glupo izgleda, al dobro...
[Vrh] Go down
bittersweet
Početnik
Početnik
bittersweet


Female
Cancer Cat
Broj postova : 64
Godine : 36
Datum registracije : 21.07.2009

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime23.07.09 18:33

ružne su joj čizme, ali su joj haljina i frizura super.

Citat :
Mislim da je Beckham mogao upecati boljeg komada od Victorije

a beckham je kao neki alfa mužjak na kojeg sve padaju? meni su si taman, on neki kenjavi, fiminizirani, a ona si je našla kena koji joj s veseljem dopušta da ga oblači.
[Vrh] Go down
snoopy
Početnik
Početnik



Scorpio Monkey
Broj postova : 29
Godine : 43
Datum registracije : 07.10.2010

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime18.10.10 12:49

Čizme katastrofa, haljina predobra! Šta se nije Lady GaGa nedavno ped hrpom novinara rasipala po podu u takvim cipelama? Laughing

Nije imala dečka da ju pridržava da ne padne, uz ovakve cipele to bi trebalo dolaziti u paketu.... :kavica:
[Vrh] Go down
lilika
Zagrijao tipkovnicu
lilika


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 323
Godine : 35
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 17.10.2010

Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime18.10.10 12:50

'Vrlo su dražesne i u njima se ocrtava priroda balerine. Potreba za petom je čisto psihološke naravi', tvrdi dizajner.


hodaj ti u takvim cipelama pa da te vidim koliko ćeš držati balans,da bez pete... ne valja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posh bez potpetica Empty
PostajNaslov: Re: Posh bez potpetica   Posh bez potpetica I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posh bez potpetica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posh dozvolila Becksu da ostane u Milanu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Modni detalji-
Forum(o)Bir: