Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi Empty
PostajNaslov: Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi   Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi I_icon_minitime01.06.10 8:33

Neobičan i rijedak slučaj u zagrebačkim Vrbanima. Pas je spasio svoga oboljelog gospodara tako što je podigao uzbunu u naselju. Bio je uspješan, liječnička intervencija stigla je u posljednji trenutak, ali ipak na vrijeme.


Preko noći, četveronožni stanovnik Vrbana Rex postao je heroj ulice. Kad je njegov gazda Krsto klonuo od napada šećerne bolesti pas nije ostao miran. Počeo je uzbunjivati susjede. 'Zvonio sam na vrata i nitko se nije javljao. On je lupao po vratima ključevima, po svemu, uzbunio sam susjede jer nešto ne štima, nešto nije u redu s Pekićem,' rekao je jedan od susjeda.

Borba sa šećerom dovela je do inzulinske kome, a pod budnim okom ljubimca, Pekić je prevezen u bolnicu. Iako je bolje, zbog stanja u kojem se nalazi, liječnici naše kamere nisu pustili u bolnicu. Susjedi sretni, Pekića i njegovog psa znaju i vole svi: 'On je jako simpatičan i drag i voli razgovarati. Uvijek je bio dobar, sam živi s tim pesekom. On je tako vezan za tog peseka.'
Peseka koji život znači. Još kao malenog Pekić ga je pronašao u odvodu kanalizacije, sanirao ozljede i udomio. Ljubav koju je dobio, Rex je vratio na najljepši mogući način, darom života. A kad se gazda vrati iz bolnice, neće izostati ni veliki komad mesa za malog, ali velikog čuvara.


izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi Empty
PostajNaslov: Re: Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi   Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi I_icon_minitime01.06.10 12:13

Nevjerovatno,zaista je heroj,mislim budio sve,išao od vrata do vrata susjedima svaka čast uregod
[Vrh] Go down
 
Pas spasio vlasnika u inzulinskoj komi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mubarak bolestan ali nije u komi
» Dječak 3 god. pao u vodu i trenutno u komi....
» Maloljetnica završila u komi zbog tampona
» Još dvije osobe u komi zbog uboda zaraženih krpelja
» 'Bosanci su psi koji nemaju vlasnika'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: