Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bračni savetnik "iz pakla"

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Bračni savetnik "iz pakla" Empty
PostajNaslov: Bračni savetnik "iz pakla"   Bračni savetnik "iz pakla" I_icon_minitime31.05.10 19:39

Par došao po savet kako da spasi brak, a terapeut preporučio svađe i prevare.


Gvido Venituči (44) i njegova supruga Heder Oldridž-Venituči (39) traže po četiri miliona dolara odštete od njujorškog "stručnjaka" za brak Džefrija Mekenika.

Bračni savetnik tokom rada sa parom Venituči skoro je upropastio njihov brak nizom čudnih "saveta" i uvreda, a pokušavao je i da ih okrene jedno protiv drugoga.

Venituči je potražio pomoć savetnika kada je nakon deset godina bračnih uspona i padova prevario ženu, zbog čega je osećao veliku grižu savesti. Međutim, savetovanje je samo pogoršalo njegovu situaciju.

"Govorio mi je da sam šonja jer ostajem u braku, i odmah me posavetovao da pronađem ljubavnicu jer moja žena, koju tada nije ni poznavao, ne može da me zadovolji", navodi Venituči u tužbi.

Mekenik, inače socijalni radnik sa dozvolom, pokušavao je i da nagovori Venitučija da sa njim prisustvuje večerima za "odabrane" muškarce, na kojima bi mogao neometano da vara ženu.

Venitučijevi su za ovu "pomoć" Mekeniku tokom nekoliko godina savetovanja isplatili oko 150.000 dolara.

Na savetnika se požalila i Bler Frenč (38), koja je tokom svojih odlazaka kod njega razmišljala da li da ga prijavi zbog seksualnog uznemiravanja.

"Često je insistirao da mu prepričavam detalje iz svog seksualnog života, a kada sam se vratila osvežena sa odmora i došla na grupnu terapiju, pred svima je rekao - evo, ovako izgleda žena kada je neko dobro 'odradi'", rekla je ona.


izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bračni savetnik "iz pakla" Empty
PostajNaslov: Re: Bračni savetnik "iz pakla"   Bračni savetnik "iz pakla" I_icon_minitime01.06.10 12:07

affraid a baš je kao iz pakla savjetnik,strašno ..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bračni savetnik "iz pakla" Empty
PostajNaslov: Re: Bračni savetnik "iz pakla"   Bračni savetnik "iz pakla" I_icon_minitime03.06.10 9:52

Citat :
"Govorio mi je da sam šonja jer ostajem u braku, i odmah me posavetovao da pronađem ljubavnicu jer moja žena, koju tada nije ni poznavao, ne može da me zadovolji",

Bračni savetnik "iz pakla" 73820 sta reci....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bračni savetnik "iz pakla" Empty
PostajNaslov: Re: Bračni savetnik "iz pakla"   Bračni savetnik "iz pakla" I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bračni savetnik "iz pakla"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bračni krevet
» Krik iz pakla
» Darvaz - "Vrata pakla"
» Bračni par povrijeđen usljed urušavanja stakla
» Otvorila se 'vrata pakla' u Gvatemali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: