Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tuš kabine

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Tuš kabine Empty
PostajNaslov: Tuš kabine   Tuš kabine I_icon_minitime31.05.10 16:47

Tuš kabine osim što štede prostor danas su se toliko usavršile da su postale nezaobilazne u mnogim kupaonicama. Na vrlo malom prostoru tuš kabine nude bezbrojne mogućnosti – želite li kišu, vodopad, raspršivač ili pljusak, izbor je vaš. Naravno možete izabrati i točan stupanj temperature vode, ili hidromasažu, masažu leđa, kralježnice, aromaterapiju, saunu, a za ljubitelje glazbe tu su tuš kabine s ugrađenim mp3. Tuš kabine su postale multifunkcionalne kutije.
Uglavnom se rade od akrila, ali mogu biti presvučene ili imati dijelove čak i od drveta. I boje nude raznolikost, od svijetlih i jasnih boja, do jakih i energičnih.
Savršen spoj funkcionalnosti, raznolikosti izvedbe, detalja i tehnoloških inovacija na vrlo malom prostoru.
Tuš kabine Picture_104_12
izvor
__________________________________________________________________________________

Ja obožavam tuš..ne kupam se nikada u kadi..ali na žalost nemam još tuš kabinui kada bih mogla birati rado bih da mi ovakva gore na slici krasi kupatilo Tuš kabine 765814
Kakva je vaša?
Znam da je plastiku teško održavati...kažu bolje staklo koje su po vama bolje? I dali sa okruglim ili kockastim vratima?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tuš kabine Empty
PostajNaslov: Re: Tuš kabine   Tuš kabine I_icon_minitime18.08.10 21:10

po meni bolje kockasta vrata ...a isto ti ga dode i staklo i plastiku moras isto odrzavati ..gori su ti coskovi ...tj ivice ..pogotovo gdje je silikon ,...pusti ti slike te Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tuš kabine Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Tuš kabine Empty
PostajNaslov: Re: Tuš kabine   Tuš kabine I_icon_minitime18.08.10 21:40

ja imam hidromasažnu tuš kabinu i super mi je, uopće nemam problema sa čišćenjem... moja je staklena.. zatamnjeno staklo, polukružna Smile

nebi ju mijenjala ni za što cerekalo:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tuš kabine Empty
PostajNaslov: Re: Tuš kabine   Tuš kabine I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tuš kabine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Interijer :: Kupatilo-
Forum(o)Bir: