Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 19:59

Ausriju je pogodio tornado praćen jakom olujom. Jedna se žena utopila u nabujaloj rijeci, a umirovljenik je od šoka umro do srčanog udara.


Dijelove Klosterneuburga, grada koji se nalazi blizu Beča, pogodio je tornado. Za sobom je ostavio ogromnu materijalnu štetu. Mnoge kuće su ostale bez krovova, drveća su iščupana i to s korijenjem, automobili su uništeni a prekidani su i dalekovodi.
Tornado je prohujao i iznad mjesta Hipersdorf u istočnom dijelu zemlje. 53-godišnja žena je pala u nabujalu rijeku kada je pokušala spasiti svoju imovinu javila je policija. Zbog tornada je umro i 69-godišnji penzioner i to od srčanog udara, kada je nabujala rijeka u Stickelbergu prijetila njegovoj kući.
Državna agencija za meteorologiju prebrojila je ukupno 4,500 munji tijekom oluje, piše Earth Times. Tornado je trajao 11 minuta i bio je popraćen jakom olujom.


izvor
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 23:37

Pa mislim, Tornado....šta radiš po Austriji Laughing
Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih S1462
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 23:40

hteo sam da skoknem do Pratera pa sam malo lumpovao u međuvremenu.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 23:41

Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih 73820 pa nisi bio daleko sta te je sprecavalo ? Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 23:45

mislim da ne bi volela da ti polupam tamo one klackalice, ringišpile, voziće.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime27.05.10 23:46

Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih 12363 ne bi me mnogo pogodilo nisam bila 5-6 godina na Prateru
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih Empty
PostajNaslov: Re: Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih   Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tornado pogodio Austriju, dvoje mrtvih
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tornado pogodio jugozapad Kine
» Dvoje mrtvih u strašnoj nesreći kod Gospića
» Čile pogodio jak zemljotres od 8,8 stepeni, najmanje 47 mrtvih
» Tornado u SAD odnio 10 života
» Autobusu otkazale kočnice-15 mrtvih

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: