Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Postporođajna depresija pogađa i muškarce

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime27.05.10 11:09

Postporođajna depresija pogađa i muškarce 100519032

Svaki deseti muškarac koji postane otac pati od postporođajne depresije, najčešće tri do šest mjeseci nakon rođenja djeteta, objavili su američki naučnici.
Učenjaci s Eastern Virginia Medical Schoola napominju kako postporođajna depresija kod očeva može imati značajne emotivne, bihevioralne i razvojne učinke na djecu. Procjenjuje se da postporođajna depresija pogađa do 30 posto rodilja, pišu američki mediji.

Novi nalazi utemeljeni su na analizi podataka 28.000 ispitanika, a utvrđeno je kako postporođajna depresija kod majke povećava izglede za slične poteškoće i kod oca.

Istraživači dodaju kako u prosjeku svaki dvadeseti muškarac iz opšte populacije ima simptome depresije tokom jedne godine.
(FENA)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postporođajna depresija pogađa i muškarce Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime27.05.10 11:14

to je oni samo slepaju ko uvijek, kradu nam i tu depresiju vec Postporođajna depresija pogađa i muškarce 267525
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime27.05.10 11:15

a jadni, baš mi ih je žao (možeš mislit looool )
kad prođu porođaj, nek se jave looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime04.12.10 11:11

Ma porođaj je lakši dio...trebalo bi ih natjerati da ona 3 prva mejseca zamjene s mamama glavom u zid
[Vrh] Go down
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime05.02.11 21:12

Mogu da razumem oceve koji su prisustvovali rodjenju svog deteta...inace ostale ne.

[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime05.02.11 21:31

pa u neku ruku ih i razumijem...ipak do porođaja svoju dragu nisu dijelili ni sa kim,a onda dođe maleno krhko biće kojemu je potrebno toliko pažnje,ljubavi,brige...a istini za volju žene nakon rođenja svog djetešca često zaborave da imaju i muža ili partnera,svu svoju životnu snagu usmjere ka djetetu i to na muškarce jako djeluje.Iako i oni obožavaju svoje maleno čudo osjećaju se zakinuto za svoj dio pažnje,usamljeno pa u neku ruku osjećaju i ljubomoru.Zato im treba dati da sudjeluju u svim radostima brige oko djeteta i oni će biti sretniji...
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime05.02.11 21:38

@Ketice, pa to ne bi smelo da bude 'depresija'...ja znam da se pojavljuje 'ljubomora', jer nemaju paznju kao pre rodjenja deteta...ali postporodjana depresije mi ne ide uz muskarca.
No, snadju se muskarci, tu je kafana itd...i, nije mi ih zao....jer nista to nije u odnosu na porodjajne bolove.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime05.02.11 21:44

koliku mi doživimo fizičku bol u porođaju toliku doživi muškarac psihičku,naravno ako te voli...zašto uz muškarce nebi išao pojam depresija...pa i oni imaju osjećaje i razum,jedino možda ne ide pojam postporođajna depresija...i ovo sa kafanom...halo,pa zar mi žene nemožemo otići u kafanu i naroljati se kad smo u depri?
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime05.02.11 22:03

Potpisujem Keticu... muškarci su puno nježniji i osjetljiviji u srcu nego što mi to mislimo...
[Vrh] Go down
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime10.02.11 9:08

Citat :
. muškarci su puno nježniji i osjetljiviji u srcu nego što mi to mislimo...



Ne mislim da muskarci nisu osetljivi, naprotiv...samo znam da se vecina ruse u porodjajnoj sali, jer ne mogu da podnesu porodjajne bolove kod zene, i misljenja sam da ti muskarci, mogu imato postporodjajnu depresiju....a, kasnije se osecaju zapostavljeno...naravno svi ocevi...jer sva paznja majke se usmeri ka bebcu.


[Vrh] Go down
Sponsored content





Postporođajna depresija pogađa i muškarce Empty
PostajNaslov: Re: Postporođajna depresija pogađa i muškarce   Postporođajna depresija pogađa i muškarce I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postporođajna depresija pogađa i muškarce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pogađa osobu koju ste zamislili :)
» Depresija
» Depresija - nevidljivi ubojica
» Šta privlači muškarce?
» Moda za muškarce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: