Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime18.05.10 19:57

Jedan strpljivi deda iz Londona potrošio je gotovo osam godina života slažući puzle od 5.000 komada kako bi na kraju shvatio da mu zadnji delić nedostaje. Džek Heris preokrenuo je kuću naglavačke u potrazi za delićem koji bi upotpunio slagalicu kojoj je posvetio godine, ali nigde ga nije mogao pronaći. Strastveni 86-godišnji ljubitelj puzla sumnja da je taj komadić pojeo jedan od njegovih pasa.

Džekova porodica zvala je čak i proizvođača te slagalice kako bi naručili još jednu istu i pronašli deo koji je nestao, ali, na veliku žalost 86-godišnjaka, saznali su da se takve puzle više ne proizvode. Džek je bio uveren kako će svoje delo završiti do leta, no čini se kako će slagalica velika 1,5 kvadratnih metara ostati nedovršena zauvek.

U međuvremenu mu umrla supruga
Džek je od svoje porodice često na poklon dobijao slagalice jer ih je jako voleo te se uvek hvalio kako ih brzo može složiti. "Ovu ogromnu od 5.000 delova poklonili smo mu baš zato, kao zafrkanciju, jer se uvek hvalio kako je brz. S ovom se stvarno mučio, a kada je bio pri kraju, jako se radovao. Tim je gore bilo videti ga tako razočaranog kada je shvatio kako jedan delić nedostaje", rekla je Džekova snaja Iv.

Penzionisani biznismen Džek puzle je slagao zajedno sa svojom suprugom Doris. Zajedno su započeli da slažu i ovu naveću, ali Doris je u međuvremenu preminula. Njihovo zajedničko remek-delo Džek je planirao da završi sam, no delić koji je nestao pokvario mu je taj plan. Izvor: Index.hr

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820 mnogo mu je trebalo , ja sam nekada puzle od 3000 komada sklapala za mesec dana


[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime18.05.10 21:54

Jadan deda.. Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363 ja bi si nabvila novu i ispočetka kupila bi si novih 7 godina života..ako bi me baš to održavalo na životu...ma kupila bi si od 20 000 komada Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime18.05.10 22:19

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820 a znas koje je razocarenje to ,ja sam jedno vreme brojala pa tek onda pocnem da ih sklapam Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:26

mnogo mu je trebalo , ja sam nekada puzle od 3000 komada sklapala za mesec dana


Gdje ćeš sebe uspoređivati sa starim djedom Bleky Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:28

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363 e dedica me podseti sad , trebala bi se vratiti svom starom hobiju jako je dobar za koncetraciju
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:29

Bome ti to i treba, kreni... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:32

Ma šta je radio 7 godina...
Laughing
Ja složila od 1500 komada za tjedan dana....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:33

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 27368 ma sta znas ti sta meni treba Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820 Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:33

I ti se sa starcem uspoređuješ Ary... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:35

A šta ćeš stara sam ti ja Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:35

Ary je napisao/la:
Ma šta je radio 7 godina...
Laughing
Ja složila od 1500 komada za tjedan dana....

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 748534 to macko
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:37

Bleky je napisao/la:
Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820 a znas koje je razocarenje to ,ja sam jedno vreme brojala pa tek onda pocnem da ih sklapam Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363

Ne znam tko je gori, ti ili deda Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363 Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 73820

A jadan deda, sad više nema razloga da živi tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:41

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 71877 pa ako nisi nikada sklapala sigurno ne znas koje je to razocarenje
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:42

Slagala sam par puta od 1500, ali nikada ih nisam prvo brojala Smile niti su mi falile Smile

Sva sreća Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:43

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 477390 ja najvise od 3000
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:44

Mene to ne živcira ako fali koja...kupim drugu pa ajmo sve ispočetka Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:45

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363 Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 12363 ma ja moje sto puta sastavljala i sklapala
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:46

I ono fali i u idućoj, pa to ispadne Sizifov posao... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 17:47

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Lol mislis fabricka greska
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime19.05.10 23:14

eto da vas smirim, citam danas da mu je jedan graficar napravio puzlu koja je falila...tako da je sretno zavrsio sa svojim dugogodisnjim radom. Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 282446
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime20.05.10 18:42

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 748534 super
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime20.05.10 18:46

Ary je napisao/la:
Mene to ne živcira ako fali koja...kupim drugu pa ajmo sve ispočetka Laughing

vrlo jednostavno rijesenje Laughing

bas mi je drago da je tako zavrsilo ...ja bih sve pobacala na kraju kad bih skontala da mi fali Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime15.11.10 20:25

Passion je napisao/la:
eto da vas smirim, citam danas da mu je jedan graficar napravio puzlu koja je falila...tako da je sretno zavrsio sa svojim dugogodisnjim radom. Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje 282446
E sad mi je laknulo Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje Empty
PostajNaslov: Re: Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje   Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posvetio 7 godina slagalici i na kraju otkrio da poslednja puzla nedostaje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tamo se baš vesele dočeku: Godina im traje naših 80.000 godina
» Tko ti nedostaje?
» Tko ti nedostaje?
» Roman Abramovič otkrio što će ga zadovoljiti!
» Hubble otkrio novi planet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: