Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime17.05.10 22:21

Je li vaš najdraži plišani medo premoren od svakodnevice i žudi za odmorom?


Finska tvrtka Teddy Tours Lapland Oy osmislila je jedno rješenje: praznici na sjeveru Finske za dragog plišanog prijatelja, po cijeni od 110 do 170 eura. 'Standardno putovanje' podrazumijeva posjet sjevernome gradu Rovaniemiju, a vrhunac je posjet Djedu Mrazu. Plišane će igračke dobiti i dar, poslati razglednicu vlasniku i kući se vratiti s fotografijama s odmora.
'Luksuzno putovanje' ima sve što i standardno, a i putovanje na farmu sobova gdje medo može hraniti sobove Djeda Mraza. Teddy Tours Lapland dat će i medu, ako vi ne želite poslati svoga u inozemstvo ili ga još uopće nemate. (Hina)

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363 Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363 e ovo je ludu skroz
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 0:05

Ti Finci su totalno umobolni. affraid Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 0:06

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820 sto ja pomislila da posaljem mog dina na odmor Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Lol
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 0:08

Jel ga šalješ? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 0:12

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 969280 Ma to je bila prva pomisao kad sam videla tekst..

Ne odvajam se ja od njega Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 12:46

Aha, dobro je... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 16:34

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820 mislim ovaj... nije bas tako mozda mu ne bi skodio odmor Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 969280
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 16:42

Jao moja Luca ima zeca...jadan zbilja bi mogao na godišnji odmor..kakav je ružan i ofucan Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 16:44

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820 ma i moj ofucan i star ,ali posebno mi je drag ne znam da li mogu se odvojiti od njega Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363 ali mu stvarno treba odmora..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 16:57

A njen fuj fuj..inae je nebo plav ima neobično duge ruke i noge..baš kao onaj stari Duško Dugouško...ali ne da ga ni blizu vode..ja po noći idem joj ga uzeti iz ruke i lagano ga izvući joj dok spava..ja povlačim a ona zgrći ruku ne pušta ga Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime18.05.10 16:59

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363 ajd ona mala, al da vidis kako ja cvrsto zagrslim mog dinosaurusa i tako spavamPošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime19.05.10 17:37

Kikica je napisao/la:
A njen fuj fuj..inae je nebo plav ima neobično duge ruke i noge..baš kao onaj stari Duško Dugouško...ali ne da ga ni blizu vode..ja po noći idem joj ga uzeti iz ruke i lagano ga izvući joj dok spava..ja povlačim a ona zgrći ruku ne pušta ga Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363
Zec ima ruke i noge? affraid Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime19.05.10 17:49

ja sam odlucila nema ove godine za dina odmora Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime19.05.10 17:59

Jadni dino... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime19.05.10 18:01

Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 71877 jao sto jadan da znas samo kako mu svako vece tepam Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor Empty
PostajNaslov: Re: Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor   Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pošaljite plišanog medvjeda na godišnji odmor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako provesti godišnji odmor?
» >>Kako dati godisnji odmor<<
» Kakav vam godišnji odmor spremaju zvijezde
» Tenisači traže dulji godišnji odmor
» 91-godišnji djedica hip hop plesač

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: