Autor/icaPoruka
Gost
Gost

Poraz odbojkaša od Kubanaca Empty
PostajNaslov: Poraz odbojkaša od Kubanaca   Poraz odbojkaša od Kubanaca I_icon_minitime15.05.10 12:39

Muška seniorska reprezentacije Srbije poražena je u prvom od tri prijateljska meča protiv Kube u okviru priprema za XXI Svetsku ligu 2010.

U meču odigranom noćas po našem vremenu u Havani, Kuba je pobedila Srbiju sa 3:2, po setovima 26:28, 19:25, 25:20, 25:20 i 16:14, posle 130 minuta igre.

Podmlađena reprezentacija Srbije je u prvom meču u Havani poražena je posle vođstva od 2:0 u setovima.

Poraz odbojkaša od Kubanaca 226745104bee56d52c496967537232_extreme

Srbija je posle neizvesne završnice u prvom setu ipak stigla do vođstva, da bi u drugom setu, od drugog tehničkog odmora stekla prednost koju je sačuvala do kraja.

Kubanci su uzvratili u trećem i četvrtom setu i stigli do izjednačenja. Najviše neizvesnosti viđeno je u petom setu, u kome je Kuba vodila i uspela do dobije set na razliku.

Srbija i Kuba će drugi prijateljski meč odigrati u nedelju, 16. maja od 16,00 (22,00h) a treći u utorak, 18. maja od 20,00h (sreda, 19. maj – 02,00h po našem vremenu).

Povratak seniora Srbije iz Havane predviđen je za 20. maj.