Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Istina uvijek pobjeđuje?

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 9:50

Pobjeđuje li istina uvijek? Što mislite?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:31

Na kraju krajeva da pobjedi,samo dočekati taj kraj i pobjedu meni isti vrag kao da i ne pobjedi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:41

looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:43

Pa de ne smij se, to je tako bem ja takvu istinu looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:44

ali imaš takvu istinu i onu koja nije takva
što je s onom koja nija takva? looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:46

Ne znam ja za druge istine,osim te kad trebaš nigdje je kad ne trebaš ona je tu jaooo looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:47

gle, ja sam ovo zamislila kao ozbiljnu temu, a ti se samo zajebavaš looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:49

Če,ja ti dala ozbiljan odgovor ti se smiješ,pa mislim strašno ovo je strašno i vidiš sad istina o tome ko koga ovdje za*ebava kad će se otkriti iduće godine looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 14:50

looool looool
idem kupiti pelene
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime10.05.10 16:29

Istina uvijek pobjeđuje? 12363 jao jao dubokoumne polemike Istina uvijek pobjeđuje? 12363....a ja kontah vidi jedna fina filozofska tema, pa da malo pogledam.... kad tamo...dvije se tete zezaju Istina uvijek pobjeđuje? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime11.05.10 8:23

I ti se s nama došla nasmijati,pa super cerekalo:

Rekoh već šta mislim o istini,da se ne ponavljam :passion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istina uvijek pobjeđuje? Empty
PostajNaslov: Re: Istina uvijek pobjeđuje?   Istina uvijek pobjeđuje? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istina uvijek pobjeđuje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dostojevski je odavno objasnio: EVO kako se u životu pobjeđuje!
» Istina o nlo-ima
» Istina ili Laz ?
» "Ne pobjeđuje se Bayern svaki dan ovako"
» 8 istina o solariju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: