Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine Empty
PostajNaslov: Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine   Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine I_icon_minitime07.05.10 15:45

U ovom tekstu ponudićemo vam neke od principa koji mogu pozitivno uticati na vaše životno iskustvo. "Tvoj um je kao bašta...ti si svoje bašte vrtlar. Možeš ga obrađivati ili ignorisati" - John Kehoe. Negujte svoj vrt! To je vaš život! Neka bude super!

Princip 1 - Možete osećati strah, ali isto tako, možete osećati i mir. To je vaš izbor. Ukoliko ste nesvesno izabrali mir, onda će strah verovatno doći čisto iz navike. Koje mere trebate preuzeti? Nađite mir u sebi. Provedite 30 minuta svakog dana u tišini. Smestite se udobno, zatvorite oči i duboko dišite. Fokusirajte se samo na disanje. Smirite vaš um. Mir se nalazi ispod vijugavog zveketanja vaših misli.


Princip 2 - Vaša snaga, moć postoji samo sada. Prošle godine je nestalo. Poslednjih mesec dana, prošla nedelja, sinoć, pre jednog minuta...sve je to nestalo. Oni ne postoje, osim u sećanju. Isto tako, sutra, sledeće nedelje, sledećeg meseca...ne postoji, osim u vašoj mašti, koju možete da kontrolišete. Trebate preduzeti sledeće mere: Budite ovde i sada. Uvek. Koncentrišite se na ono što sada radite. Zapamtite, sada je sve što postoji.


Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine Mind-power1


Princip 3 - Vaše misli i osećanja su kreativne snage. Ukoliko se stalno fokusirate na vaše prosperitetne misli i osećanja, to će se svakako odraziti i na kreiranje vaše fizičke realnosti. Koje mere trebate preduzeti? Odlučite se kakvo životno iskustvo želite da imate i pomoću vašeg razmišljanja i osećanja ga i sagradite.


Princip 4 - Šta god da nam se negativno ispreči, daje nam snagu da istrajemo. Ukoliko je to neko neželjeno iskustvo, usredsredite svoje misli i emocije na to iskustvo. Samim tim što ste se na njega fokusirali, učinili ste ga pozitivnijim. Mere koje trebate preduzeti: zagrlite svoja neželjena iskustva i borite se sa njima pozitivnim razmišljanjem i pozitivnim osećanjima. Promenite ga.

"Tvoj um je kao bašta...ti si svoje bašte vrtlar. Možeš ga obrađivati ili ignorisati" - John Kehoe
Negujte svoj vrt! To je vaš život! Neka bude super!
Napisao D. Stanković

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine Empty
PostajNaslov: Re: Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine   Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine I_icon_minitime07.05.10 18:06

Ima dobrih citata koje ja voli pročitati.Jedan je ovaj...poanta je živjeti u sadašnjem trenutku...

"Dobro je i prirodno sećati se prošlosti i misliti na budućnost,ali živeti ma i delimično u budućnosti ili prošlosti-nezdravo je,čak i opasno. To znači kočiti i potkradati svoj sadašnji život,ne spasavajući ništa od prošlosti i ne čineći ništa za budućnost. Glavnim delom svog bića,najboljim snagama srca i razuma čovek treba da je uvek i ceo u sadašnjem trenutku,koji je jedini pravi i jedini mogući koji živimo",Ivo Andrić

I još jedan

Onima koji su mi se smijali, hvala! Bez njih ne bih plakao. Onima koji me nisu mogli voljeti, hvala! Bez njih ne bih upoznao pravu ljubav. Onima koji su povrijedili moje osjecaje, hvala! Bez njih ne bih znao da ih imam. Onima koji su me ostavili, hvala. Bez njih ne bih otkrio sebe... Ali onima koji su mislili da necu uspjeti, njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusao. -- Edin Ikanovic


Zanimljivo je sve to...prave formule...mislim nema.Ko se trudi ispliva...ko ne, potone.Opet bitni su i ljudi oko nas...a opet...sami ih biramo.
[Vrh] Go down
 
Moćni principi uma za kontrolu vaše sudbine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Kolačići sudbine
» Dlanovi kao ogledala sudbine
» Saznajte svoju budućnost - arapsko proricanje sudbine
» 11 zaboravljenih zakona Svemira – Moćni principi koji zauvijek mijenjaju živote

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihološko savjetovalište-
Forum(o)Bir: