Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Osmeh...kao odbrambeni mehanizam

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime05.05.10 1:04

Da li ste se nekada služili osmehom kao odbrambenim mehanizmom?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime05.05.10 9:02

Jesam da iz toga razloga što osmjeh i kad mi je najteže budem ok,svjesna sam činjenice da ne možeš sjesti,plakati,natmuren biti i očekivati da sve samo prođe,nego osmjeh na lice i sve bude u redu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime05.05.10 9:21

jesam jer se nisam željela ''razotkriti'' pred ljudima za koje sam smatrala da ne trebaju znati razlog moje tuge ili neraspoloženja, a i zato jer staviti osmijeh na lice čak i onda kad ti je najteže znači izvjesnu dozu optimizma i može te pogurati naprijed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 21:32

Da postoje situacije, kada ne zelim da drugi vide kako mi je, tada obicno nabacim osmeh...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 21:35

teško je smejati se a nije ti do toga...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 21:42

Tesko jeste ali moze se..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 21:44

Meni se i uz osmjeh kuzi da nesto ne stima...nemogu nista sakriti....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 21:47

Kod mene nema sanse da se primeti ,sem osobe koje me dobro poznaju Osmeh...kao odbrambeni mehanizam 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 22:00

Procitaju mi u ocima.... Osmeh...kao odbrambeni mehanizam 22424
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 22:04

Osmeh...kao odbrambeni mehanizam 71877 ja nosim naocare
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime29.05.10 22:25

A na žalost nemogu se osmjehnuti kad mi ne ide najbolje jer se vidi da je to kiseli osmjeh,pokušavala jesam al ne pali štoviše još me više razotkrije
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime30.05.10 7:15

stavljam osmijeh samo kad su u pitanju drage mi osobe da ne vide da mi nesto ne stima...ali ko me poznaje ne vrijedi nikakav osmijeh ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Osmeh...kao odbrambeni mehanizam Empty
PostajNaslov: Re: Osmeh...kao odbrambeni mehanizam   Osmeh...kao odbrambeni mehanizam I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Osmeh...kao odbrambeni mehanizam
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odbrambeni mehanizmi
» Prejedanje aktivira imunološki mehanizam
» Izbelite zube: Trikovi za blistav osmeh
» Porukica od koje vam osmeh ne silazi s lica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: