Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nadanja i ocekivanja

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nadanja i ocekivanja Empty
PostajNaslov: Nadanja i ocekivanja   Nadanja i ocekivanja I_icon_minitime05.05.10 0:52

Koliko je uopste umesno nesto od nekoga ocekivati?Sta se desava kada sami sebe izneverite?I kako se osecate kada znate da se nesto od vas ocekuje?Da li vas sputava to saznanje?Mozete li da napravite razliku izmedju zelje i ocekivanja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nadanja i ocekivanja Empty
PostajNaslov: Re: Nadanja i ocekivanja   Nadanja i ocekivanja I_icon_minitime05.05.10 8:53

Svi mi očekivamo,samo netko nesvjesno,a netko kaže direkt.Sama sebe kad iznevjerim budem razočarana,jer ako sam si postavila nešto,očekivala vjerovala sam ispunit ću to,a ako ne uspijem naravno da sam razočarana..što se tiče drugih i njihovih očekivanja,svatko od nas i sam zna kad netko od njih nešto očekuje i iritantno mi je da ako ne ispuniš tuđa očekivanja padneš u nečijim očima e tad se pitam koliko je to uopće bilo fer od te osobe da je očekivala nešto od mene..sami činimo dobro,sami pokušavamo te neke druge osobe usrećiti al svi mi imamo nekad i sami očekivanje veće nego što možemo ispuniti...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Nadanja i ocekivanja Empty
PostajNaslov: Re: Nadanja i ocekivanja   Nadanja i ocekivanja I_icon_minitime10.12.10 20:16

Prije sam se puno nadala i ocekivala ..sad sam napokon shvatila da je tacno ono sto kazu i cemu nas mnoge knjige uce ..a to je da se ne nadas i ne ocekujes nista ..pa ako se sta desi super ..uzivaj ..i nema razocarenja ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nadanja i ocekivanja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Nadanja i ocekivanja Empty
PostajNaslov: Re: Nadanja i ocekivanja   Nadanja i ocekivanja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nadanja i ocekivanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Favoriti su opravdali očekivanja
» Kraj svih nadanja: Stavljena tačka na prijedlog teksta himne BiH

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: