Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Izgorelo dvogodišnje dete

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Izgorelo dvogodišnje dete Empty
PostajNaslov: Izgorelo dvogodišnje dete   Izgorelo dvogodišnje dete I_icon_minitime04.05.10 12:57

MAJDANPEK - Na groblju u majdanpečkom selu Rudna Glava u nedelju je sahranjena je Milica Dragojević, stara tek 2,5 godine, nesrećna devojčica koja je preminula u petak uveče od posledica teških opekotina.
U kući Borivoja i Stojanke, njenih roditelja - muk. Komšije, rodbina, prijatelji došli
su da na poslednji put isprate seosku mezimicu.
- Bila je divno dete, znala je sva slova - plače Borivoje. - Upisao sam je u KUD, naučila je da igra i peva. Čuvao sam za nju violinu koja mi je ostala od pokojnog oca. Kud ćemo žena i ja sada? Nema nama života više bez našeg deteta.
Pitomo majdanpečko selo Crnajka i dalje je u šoku.

Izgorelo dvogodišnje dete Hr-majdanpek

Milica je izgorela u svojoj kući, dok su joj roditelji bili u dvorištu, u sredu ujutru.
- Ne znam šta se desilo - između dva jecaja kazuje Borivoje, otac nastradale devojčice. - Ja sam radio oko traktora, dok je moja supruga hranila stoku. Milica je u svojoj sobi gledala crtane filmove i bila sama najviše pet, šest minuta. Pretpostavljam da je dohvatila šibice i igrala se sa njima.
Plamen je odmah zahvatio odeću nesrećne devojčice i brzo se proširio po celom telu. Miličina majka Stojanka čula je vrisak svoje ćerke i kao bez duše utrčala u sobu.
- Moja supruga je odmah dohvatila ćebe i ugasila vatru i pri tom i sama zadobila opekotine na ruci - nastavlja Borivoje. - Odmah smo Milicu stavili u auto i odvezli je u majdanpečku bolnicu. Odatle je, nakon ukazane prve pomoći, hitno prebačena na kliniku u Tiršovoj, u Beogradu. Međutim, tamo je ubrzo, uprkos naporima lekara - preminula.


Izvor
[Vrh] Go down
 
Izgorelo dvogodišnje dete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sadnice sljive dvogodisnje - Isporuka
» Kao dete verovao/la sam da..
» Dok dete čeka
» Nožem pogodila dete zbog piva
» Nova beba i starije dete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: