Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Objavio slike 6.000 pedofila

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 17:25

Britanac Kris Vitver objavio je na svom fejsbuk profile imena i fotografije oko 6000 osuđenih pedofila u Velikoj Britaniji.
Podaci koje je Vitver objavio sabrani su na osnovu objavljenih policijskih fotografija i izveštaja. On ne krši zakon budući da se radi o već objavljevljenim podacima i osuđenim osobama.

"Osećam se zaista ponosno. To je veliki uspeh i ako pomogne ljudima da uoče seksualne prestupnike u svom okruženju, učinio sam dobru stvar. Ipak, ne želim podsticati na mržnju", rekao je Vutver.

On je dodao da se radi o činjenici da u nacionalnom registru seksualnih prestupnika može da se pristupi samo nekim informacijama, ali se ne mogu videti fotografije
osuđenih pedofila.

"U mojim grupama vidite fotografiju, ime, vreme zločina i njihovo tadašnje prebivalište", izjavio je za The Sun.

Vitver je objavio podatke o ukupno 5.930 pedofila u 62 okruga u Engleskoj, Velsu, Škotskoj i Severnoj Irskoj.

On namerava da nastavi ovu kaciju, mada je njegova akcija razljutila neke pedofile koji su se našli u njegovome registru i u nekoliko navrata praćen i napadan, ali, kako sam kaže, nikada nije došlo do ozbiljnijeg incidenta.

Izvor:smedia.rs
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 17:28

Cijeli svijet je poludio.....ovo je prestrasno....sve bi ih ja kastrirala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 17:32

Ja to ne bih...Nego ih poslao u HR da prezive s 50kn ili u Bosnu s 10km ili u Srbiju s 100din , a da pri tom sve obveze prema drzavi plate...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 17:34

Treba ih na vješala sve bljuv

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 17:36

da slazem se
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime01.05.10 19:16

Pedofili su zasigurno kategorija koja se nikako ne može promijeniti.Jednom pedofil...uvijek pedofil.Zato je ovo objavljivanje dobro.Djeca su najnemoćniji sloj društva baš.Ja bih ih sve u zatvor i tamo neka ostanu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objavio slike 6.000 pedofila Empty
PostajNaslov: Re: Objavio slike 6.000 pedofila   Objavio slike 6.000 pedofila I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objavio slike 6.000 pedofila
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čile objavio stanje pripravnosti zbog pojačane aktivnosti vulkana Planchon
» Farmer s topovima objavio rat građevinarima
» Mike Krzyzewski objavio konačan spisak
» MUP objavio fotorobot ubojice i pljačkaša banke iz Dubrave
» Alfa Romeo objavio prvu fotografiju svoje nove limuzine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: