Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Super deka sprečio pljačku

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Super deka sprečio pljačku Empty
PostajNaslov: Super deka sprečio pljačku   Super deka sprečio pljačku I_icon_minitime27.04.10 10:04

Milan D. (71) iz Beograda, penzionisani inženjer, skočio na dvojicu naoružanih razbojnika kada su sa plenom pokušali da pobegnu iz banke. Posle tuče i rvanja sa penzionerom pljačkaši pobegli bez para.

Penzioner Milan D. (71) sprečio je juče dvojicu naoružanih razbojnika da opljačkaju ekspozituru „Poštanske štedionice" u Južnom bulevaru u centru Beograda. Milan D. je goloruk skočio na pljačkaše u trenutku kada su sa sefom i torbom sa novcem pokušali da izađu iz banke! Posle tuče i rvanja sa penzionerom, pljačkaši su bez para izleteli i pobegli u nepoznatom pravcu!

Ekipa Pressa juče je, nekoliko sati nakon neuspele pljačke „Poštanske štedionice", pronašla Milana D. i razgovarala sa njim.

Došao po penziju

- Ne znam šta mi je bilo! Samo sam skočio na njih, nisam ništa razmišljao. Jednostavno mi je došlo tako. To je, valjda, građanska dužnost - kaže Milan D., penzionisani inženjer, u ispovesti za naš list.


On opisuje kako se sve odigralo.

- Došao sam da podignem penziju. Neka žena je bila ispred mene. Čim je uzela novac, izašla je i tada su ušla dvojica sa hirurškim maskama i pištoljima. Osim blagajnica i radnika obezbeđenja, samo sam ja bio u „Štedionici". U ulazu gde je banka ima još jedna firma, ali niko nije reagovao - priča Milan D.

Naš sagovornik kaže da su pljačkaši odmah počeli da viču: „Ovo je pljačka! Lezi dole! Brzo, brzo!", posle čega su napali radnika obezbeđenja.

- Udarili su čuvara i oteli mu službeni pištolj. On je pao, a oni su ušli iza pulta. Jedan je uzeo ceo sef, a drugi je otvarao kase i stavljao novac u torbu. Gledao sam šta se dešava. Tada su krenuli napolje. Prvo je prošao ovaj što je nosio sef, a kada je ovaj sa torbom prolazio, skočio sam na njega - priča Milan D., i nastavlja:

- Strgao sam mu masku sa lica. On me je udario, a onda sam ja njega počeo da udaram. Uhvatio sam ga za kragnu, ali je tada onaj drugi odbacio sef i počeo da me udara. Ne znam koliko je sve to trajalo. Na kraju me je pištoljem udario u glavu. Tada sam poklekao.

Kamere snimile pljačkaše

Iako su pljačkaši oborili penzionera, iz pošte su morali da pobegnu bez plena!

- Pare su se rasule po podu. Nisu ih uzeli. U stvari, jedan se sagnuo da ih pokupi, ali je drugi povikao: „Pusti to! Beži! Je... pare!" - kaže neustrašivi penzioner.

Kako saznajemo, neuspela pljačka „Poštanske štedionice" u Južnom bulevaru i tuča dvojice razbojnika sa penzionerom snimljene su sigurnosnim kamerama. U policiji kažu da su dvojica pljačkaša iza sebe ostavila gomilu dokaza koji će pomoći u njihovoj identifikaciji.

- Nisu imali rukavice, a dirali su pult i ulazna vrata. U tuči je jednom razbojniku spala hirurška maska, koje je ostala na podu banke. Kamera je obojicu snimila bez maske i verujemo da će ubrzo biti identifikovani i uhapšeni - kaže naš izvor, i dodaje da su pljačkaši odbacili i službeni pištolj radnika obezbeđenja, na kome su ostali otisci.

Posle obračuna sa pljačkašima, Milan D. i pretučeni radnik obezbeđenja kolima Hitne pomoći prevezeni su u Urgentni centar. Ustanovljeno je da čuvar ima brojne podlive, ali se ne nalazi u opasnosti. Penzioneru sa Vračara razbojnici su na više mesta razbili glavu.

- Snimili su mi glavu. Srećom, nema preloma. Imam četiri posekotine, dve velike i dve manje. Kada su mi uradili skener mozga, lekar mi je u šali rekao: „Je l' vidiš da nemaš mozga! Skočio si na dva pištolja, to može samo čovek koji nema mozga" - rekao je na kraju ispovesti Milan D.

(Press Online)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Super deka sprečio pljačku Empty
PostajNaslov: Re: Super deka sprečio pljačku   Super deka sprečio pljačku I_icon_minitime27.04.10 23:24

Bravo za djeda Milana cerekalo: bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Super deka sprečio pljačku Empty
PostajNaslov: Re: Super deka sprečio pljačku   Super deka sprečio pljačku I_icon_minitime28.04.10 0:00

Opasan deka, svakog drugog bi infarkt strefio Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Super deka sprečio pljačku Empty
PostajNaslov: Re: Super deka sprečio pljačku   Super deka sprečio pljačku I_icon_minitime28.04.10 17:18

Citat :
tornado


Je l' vidiš da nemaš mozga! Skočio si na dva pištolja, to može samo čovek koji nema mozga" - rekao je na kraju ispovesti Milan D.
Super deka sprečio pljačku 12363 hrabar dedica nema sta
[Vrh] Go down
Sponsored content





Super deka sprečio pljačku Empty
PostajNaslov: Re: Super deka sprečio pljačku   Super deka sprečio pljačku I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Super deka sprečio pljačku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šta obući za pljačku?
» Nemaš kredita? Lažiraj pljačku
» Izašao iz pritvora pa organizirao pljačku tešku 700.000 kuna
» Super talent
» SUPER AntiSpyware 5.0

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: