Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Postoje li na ovom svijetu andeli?

Go down 
+11
svilena
LuckyM5
Donna Andja
marija eri
juditaa
Firefly
bodomiere
mala_djevojka
teaa
Kikica
Blizanka
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime23.04.10 20:16

Sta mislite ..postoji li neko na ovom svijetu ..koga mozemo nazvati andelom ili imate li nekoga pored sebe ko je zasluzio da ga nazovete andeom?
Da li vi andelom smatrate nekoga ko je bezgrijesan ili samo one koji cine nesto
dobro ?




po meni samo bezgrijesna mogu biti djeca i to mala...a svi drugi ono manje vise...svako u zivotu pogrijesi negdje manje ..negdje vise..ali za mene ne znaci to sad da su ti ljudi grijesnici ili losi..niko nije savrsen ...svi mi imamo mana ..grijeha ...ali i pored toga mislim da onaj ko cini dobro ..i pomaze ljudima oko sebe ..da ga mogu nazvati andelom ...volim reci da imam dva andela koji me cuvaju ..i mislim da svi imaju nekog svog andela... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postoje li na ovom svijetu andeli? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime23.04.10 20:50

Mislim da postoji sve zavisi kako koja osoba gleda na to i da imam nekoga tko je zaslužio da ga nazovem anđelom,bezgriješan nije nitko bar ja ne znam takvog,dobro djeca da anđeli mali,al odrasli gledam po dobru koje čine za druge..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime23.04.10 20:52

Da mislim da postoje andjeli Smile

ja sam zivi dokaz Postoje li na ovom svijetu andeli? Lol
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime25.04.10 15:55

Naravno da postoje a uvjerim se da postoje svaki puta kada izbjegnem nezgodu za dlaku Postoje li na ovom svijetu andeli? 765814
Postoje i žive skoro u svakome od nas..samo treba znati slušati..sebe i druge.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime25.04.10 16:06

Sumnjam , nekad da. Danas je i vrag okrenuo glavu od nas...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime25.04.10 22:00

Postoje anđeli u onom nekom smislu.To su neiskvarene osobe kod kojih imamo bezrezervnu podršku.Osobe koje su ostavile traga pozitivnog u našem životu.
Poznajem jednu koja je baš ostavila traga u meni...nikad neću zaboraviti njezinu nesebičnost i podršku u najtežim momentima.
[Vrh] Go down
mala_djevojka
Ljubitelj foruma
mala_djevojka


Female
Broj postova : 3017
Datum registracije : 05.12.2008

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime24.08.10 21:28

Ja ne da mislim nego sam sigurna da anđeli postoje Smile
da vas nema onda bih bila sigurna da ne postoje...
ali dokle god postojite Vi, dokle god na ovoj zemlji postoje ljudi koji žele pomoć jednim drugima... oni su Anđeli... Mi smo Anđeli sa jednim krilom. u životu se nekada trebamo skupiti svi i poletjet cemo prema nebu...
Ne mislim doslovno poletjet, neg mislim da kada nas sreća obuzme, kada smo sretni i nasmijani...
uzet cu sebe za primjer i vas...
kada god sam se vraćala na forumu, uvijek ste tu, pružate mi ruku, srce mi svoje dajete...
nekada nestanem i bez traga vas ostavim... ali kada se vratim vi ste tu i pružate mi svoje ruke, pružate mi svoje srce...
Hvala vam...
Vi ste ANĐELI Smile i ja sam sretna da vas imam I love you
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime24.08.10 21:42

mala_djevojka je napisao/la:
Ja ne da mislim nego sam sigurna da anđeli postoje Smile
da vas nema onda bih bila sigurna da ne postoje...
ali dokle god postojite Vi, dokle god na ovoj zemlji postoje ljudi koji žele pomoć jednim drugima... oni su Anđeli... Mi smo Anđeli sa jednim krilom. u životu se nekada trebamo skupiti svi i poletjet cemo prema nebu...
Ne mislim doslovno poletjet, neg mislim da kada nas sreća obuzme, kada smo sretni i nasmijani...
uzet cu sebe za primjer i vas...
kada god sam se vraćala na forumu, uvijek ste tu, pružate mi ruku, srce mi svoje dajete...
nekada nestanem i bez traga vas ostavim... ali kada se vratim vi ste tu i pružate mi svoje ruke, pružate mi svoje srce...
Hvala vam...
Vi ste ANĐELI Smile i ja sam sretna da vas imam I love you

blizanka je živi dokaz za ovo ljubi
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime24.08.10 23:16

prkrasno si to napisala .. i ja vjeujem da je od nas svatko Anđeo s jednim krilom
i kad se zagrlimo da možemo letjeti ljubav

Mislim da postoje anđeli na Zemlji... prekrasna bića koja mi osvjetle dan nisu ništa drugo nego to
stranac na ulici koji ti pokloni osmjeh
prijatelj koji ti kaže pravu stvar
... sve su to anđeli...

ali samo jedan drži ono najvrijednije što imam.. mije srce
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime24.08.10 23:55

Bleky je napisao/la:
Da mislim da postoje andjeli Smile

ja sam zivi dokaz Postoje li na ovom svijetu andeli? Lol

Postoje li na ovom svijetu andeli? 73820 Postoje li na ovom svijetu andeli? 73820 Postoje li na ovom svijetu andeli? 73820 kad sam ja ovo pisala

Naravno da postoje znam jednog lično Postoje li na ovom svijetu andeli? 969280
[Vrh] Go down
juditaa
Početnik
Početnik



Sagittarius Monkey
Broj postova : 1
Godine : 43
Datum registracije : 21.03.2010

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime10.10.10 9:39

Dakako da na ovom svijetu postoje Anđeli -ljudi koji su nam pri ruci kad nam je teško ,zaboravljaju na sebe tješeći i pomažući nama kad tonemo do dna
Te ljude šalje nam Bog uz one nebeske Anđele koje nam je dodjelio kad smo pošli na ovaj svijet u trenutku rađanja
litlangel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime10.10.10 18:28

Da, mislim da postoje anđeli... Obožavam anđele...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime06.12.11 16:51

Postoje .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postoje li na ovom svijetu andeli? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
marija eri
Početnik
Početnik



Female
Aries Rat
Broj postova : 1
Godine : 52
Datum registracije : 06.01.2012

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime06.01.12 17:00

I love you entiteti naravno da postoje....kod kršćana su anđeli,kod muslimana melek, da li su oko nas? naravno, samo treba otvoriti svoj energetski kanal ispojiti sa...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime06.01.12 17:16

Andeli su u svakom trenutku uz nas i pored nas ...nisu samo andeli tu da nas cuvaju od nesrece tu su uz nas da nam daju snagu ..da nam pomognu i da shvatimo sta grijesimo ..da nas upute kako dalje ..na nama je da ih cujemo ...osjetimo ...vidimo i protumacimo znake poruke .... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postoje li na ovom svijetu andeli? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Donna Andja
Početnik
Početnik
Donna Andja


Female
Capricorn Broj postova : 14
Godine : 124
Datum registracije : 19.02.2012

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime19.02.12 20:58

Postoje dobri i losi andjeli, isto kao sto postoji tama i svjetlo!
Dobre i lose andjele raspoznajemo tako sto dobri rasplamsaju ljubav i toplinu u nasem srcu, a oni losi strah i uznemirenost. Srce

Ima ljudi koji su gresnici, a samo je jedan bio bezgresan --> ISUS
On je Sin Bozji, ali ipak je postovao zakon na zemlji.
On je sin Bozji, ali je se ponizio i svojim je ucenicima noge prao. (danas se to kaze, nije se pravio vazan)
On je bio pljuvan, tucen, mucen, a Ocu Nebeskom je rekao "Oprosti im Oce ne znaju sto cine"
On nam je pokazao put na zemlji, On je nas SPASITELJ!
Ko misli da nije, nek dokaze suprotno litlangel
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime19.02.12 21:16

Donna Andja je napisao/la:

Dobre i lose andjele raspoznajemo tako sto dobri rasplamsaju ljubav i toplinu u nasem srcu, a oni losi strah i uznemirenost. Srce


Upravo tako Dona ...ne volim onaj osjecaj straha ..uznemirenosti od losih ...mnogi kazu ignorisi ..ne misli na taj osjecaj ..ne daj im blizu ...al nije to tako lako odklonit taj osjecaj .. i ako im ne dam blizu i znam se izboriti sa tim strahom i hladnocom nesto bih voljela da ih ne srecem u svom zivotu i jednostavno da ih ne osjetim al nista ne ide neparno ..kazu sve sto dolazi dolazi u paru ...pa tako i dobri andjeli sa onim losim ....bitno je prepoznati ih ....i dalje vjerujem da postoje andeli...i ne da samo vjerujem nego i znam .... ;) litlangel

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postoje li na ovom svijetu andeli? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Donna Andja
Početnik
Početnik
Donna Andja


Female
Capricorn Broj postova : 14
Godine : 124
Datum registracije : 19.02.2012

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime19.02.12 22:52

Kazu ljubav je najveca forma energije, jaca od svakoga zla... siri svoju toplinu, svoju ljubav Smile
Doista nekada je puno tame, ali znamo da i kada upalimo malo svjetlo sibice, tada nestaje tama, ... sto se vise siri ljubav, to je sve ljepse ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime20.02.12 0:14

Zaista ljubav je jaca od sveg pa cak i od najveceg zla ...i zato i uspjevam vjerojatno u svemu ...koliko je dobivam toliko je duplo dajem ..sirim i moja toplina je uvijek jaca od hladnoce ...hladnoca se povuce pred njom a mnogo puta zajedno sa mnom znam da je i moj andelak s kojim sam mnogo jaca .... litlangel

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Postoje li na ovom svijetu andeli? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime20.02.12 1:26

Itekako postoje i oni nevidljivi i oni vidljivi poput naših voljenih osoba. Postoje li na ovom svijetu andeli? 684631
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime23.01.14 23:42


Kad se otkrije važnost prisutnosti duhovnosti, ovlada i utvrdi dobro, čovjek može osjetiti prisutnost anđela.
Kako ih ja doživljavam? Prisutnost anđela mogu osjetiti duhom, nije to viđenje nego osjećaj posebne vrste energije, kad znam da radim nešto dobro, ispravno i ushićena sam kroz dobro vodstvo i u milosti božjoj osjetim neku dobru 'vibru'.

Iako znam da anđeli postoje, nemam neko osobno iskustvo da sam 'susrela' anđela, nego ih doživljavam kao nešto dobro što utječe na moju volju. Kroz molitvu tražim vodstvo i Božje prisustvo,pa nikad nisam tražila anđeosku pomoć, ali sve ono dobro što želi doći do mog uma pripisujem utjecaju anđela, oni su kao neki podsjetnici, dobri glasnici.

[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime12.03.14 11:52

to pitanje vec zadire u parapsihologiju i ne postoji nitko ko bi sa stopostotnom sigurnoscu mogao tvrditi da andjeli postoje ili ne...Moguce je da mi mistificiramo ljudske osobinosti u vidu nekog andjela ili multipliciramo odredjene ljude iz nase blize i sire okolice .no ipak..
Sveti Augustin u vezi s njima kaže: “Riječ anđeo označuje službu a ne narav. Pitaš kako se zove ta narav? – Duh. Pitaš za službu? – Anđeo. Duh je po onome što jest, anđeo po onome što čini. U cijelom svome biću anđeli su sluge i vjesnici Božji. Budući da “neprestano gledaju lice Oca mojega koji je na nebesima” oni su moćni “izvršitelji njegovih naredaba, poslušni riječi njegovoj” ..eto otprilike kratkog objasnjenja..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime08.09.14 21:13

Postoje anđeli na Zemlji, rođeni su s tom misijom i nepokolebivi da je izvrše, mada im je put posut trnjem često.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime30.06.15 22:11

Postoje  naravno,svi mi imamo svoga anđela   kao i onoga  drugoga  što  nas  stalno  bocka  Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime30.06.15 22:16

Ja vjerujem u andjele , postoje naravno i andjeli ali i oni drugi .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postoje li na ovom svijetu andeli? Empty
PostajNaslov: Re: Postoje li na ovom svijetu andeli?   Postoje li na ovom svijetu andeli? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postoje li na ovom svijetu andeli?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sta je to 100% u ovom trenutku?
» U ovom trenutku..
» Slučajnosti ne postoje – Sve ima razlog i sve je povezano!
» Da li divovi zaista postoje?
» Sta mislite o ovom sajtu za zaposljavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: