Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Stavovi drugih

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime20.04.10 17:22

Zasto je nekad tako tesko prihvatiti misljenja drugih? Da li u raspravi sa nekim popustite sto se tice toga ili ipak gurate svoje do kraja...? I takodje, da li mozete u toku razgovora sa nekim da promenite svoj stav o necemu ili kako jednom zacrtate tako je stalno? Stavovi drugih 952472
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime09.10.10 9:57

Ako osoba uspe da me ubedi da je u pravu, onda prihvatim misljenje. Ono, nemam vise gde, cinjenice su tu... Ali nekad, i pored cinjenica, opet ne menjam svoje stavove. Ja tako mislim i za mene je tako...To bih mogla da stavim na listu mana. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime29.10.10 17:48

Zato sto ne vidimo dalje od sopstvenog nosa i svog ega. Ne znamo da druge treba do kraja saslusati i dobro razmotriti sto ti se kaze , a ne odmah u konflikt. Treba poci od cinjenice da smo samo zrno u jednoj toni ljudi. Da nismo bogom dani i da drugi imaju bolje i pametnije ideje , kao sto ih i mi mozemo i imamo. Hvali razumijevanje ,osnovna stvar da bi nekoga razumio i stav da ti svaki sugovornik ravnopravai i ti njemu. A ,ne ja sam gore i ti si dole...Zato tesko uvazavamo druge...Jer smo sebicni i samo na sebe mislimo. Tek kada se u govna uvalimo ili bilo koju pomoc trebamo od drugih onda uvazavamo i slegenemo se gdje smo trebali ranije da budemo. Vise razumijevanja i solidarnosti i sve ide lakse...I ne misliti samo na sebe i ja , samo ja...Sam se radjas i umires ,samo si tada sam....Cijeli zivote te prate i mali ,veliki , zuti , crveni ,p lavi , gadni , lijepi ruzni itd. Svi oni imaju svoj stav i treba ga postovati kao njihov , ako imas argument pobaci ga...ako ne pronadji ili prihvati kao bolju ideju ili stav...
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime29.10.10 22:19

da , ego je često puta krivac da ne prihvaćamo očigledno,nešto u čemu je netko drugi puno bolji,da ne prihvatimo nečije mišljenje koje je puno dublje od našeg
kratko rečeno ljudi gladuju za istinom, ali im se rijetko sviđa njezin okus kad im se ona posluži
jer ako ne prihvaćaš nešto što negdje u dubini duše znaš da je istina smatraš za sebe da si konačna osoba i da je tvoj proces učenja završio i da znaš sve
jer prihvaćati samo mišljenja koja ti se sviđaju na kraju od tebenaprave nulu jer kad se sve to zbroji i oduzme ostaje nula jer si prepun oporečnih mišljenja koja ti se sviđaju i koja potiru jedno drugo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime30.10.10 21:09

Uvjek saslušam svakoga i dajem za pravo da sam možda u krivu..Nisam od onih koja misli da zna sve najbolje.Imam svoj stav al isto tako prihvatam i tuđe mišljenje
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime01.02.11 0:31

Najveće je bogatstvo naučiti nešto od nekoga. Rado čujem svačiji stav. Volim i primiti konstruktivnu kritiku, koja je uvijek korisnija od komplimenta.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime01.02.11 0:35

Volim da mi se ukaže na greške ..bez uvijanja u celofan ..ja ću procijenit jeli to za moje dobro ili je to samo izbacivanje frustracije dotične osobe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stavovi drugih Empty
PostajNaslov: Re: Stavovi drugih   Stavovi drugih I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stavovi drugih
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: