Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto se bojite zmija?

Go down 
+8
Them
Rokerka
bodomiere
mentalistica
llili
Kikica
Wind
Niky
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:38

Strah koji je 'neopravdano' povezan sa ovom veličanstvenom životinjom, navodi me da vas priupitam zašto imate takvo osećanje prema zmijama, iako recimo nikad niste došli u kontakt sa njom.

Zbog otrova, zato što gamiže, steže, čini vam se ljigava, ili jednostavno ne znate zbog čega,a plašite se??

Pogledajte ove slike i izrazite vaša trenutna 'osećanja'...



Zašto se bojite zmija? 703_chlopczyk_i_jego_maskotka_pyton_waz_zmija_chlopak

Zašto se bojite zmija? Zmija-3

Zašto se bojite zmija? King-cobra
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:40

Joj nemrem ih smisliti. Čak i u knjigama kad su bile slike, okrenula sam stranicu Zašto se bojite zmija? 952472
Gmizavce inače ne volim, a da li je ljigava, bome nisam probala, nadam se da i nebum Zašto se bojite zmija? 952472
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:45

Maza je napisao/la:
Joj nemrem ih smisliti. Čak i u knjigama kad su bile slike, okrenula sam stranicu Zašto se bojite zmija? 952472
Gmizavce inače ne volim, a da li je ljigava, bome nisam probala, nadam se da i nebum Zašto se bojite zmija? 952472

znači imala si loše iskustvo sa njima Mazo??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:48

Nije baš loše, bio je samo bliski susret s bjelouškom. Neznam jednostavno mi se ne sviđaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:51

ajojj, pa belouška ti je jedna od najpitomijih zmija...ona bi ti bila fin kućni ljubimac...umiljata je.. bravo

znači i ti si jedna od onih koji se boje a ne znaju zašto se boje.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:53

Aha...možeš misliti, baš mi treba takva umiljatost Zašto se bojite zmija? 12363

Baš tako. Iako se ničega ne bojim, možda mi se one jednostavno ne sviđaju, da ne velim da mi se gade, pa ih izbjegavam
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:54

Ne bojim se zmija , zato što su ljigave, jer zapravo nisu ljigave, imala sam priliku dirati zmiju, imam strah od ugriza otrovnih vrsta, a sve one ostale koje nisu otrovne nemam straha od njih.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 13:54

zmije u svakom slučaju treba izbegavati i ne izazivati sudbinu, ali i ne treba imati takav frenetičan strah od njih...

veruj mi da se one više plaše nas nego mi njih...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:03

Vjerujem ja tebi, ali ipak se ja klonim njih. Vjerujem i ako bi osjetile moj strah, da bi me napale. Životinjski instinkt obrane. Takva sam i ja, čim se osjećam ugroženom grizem i sikćem Zašto se bojite zmija? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:06

a recite mi sad šta mislite o ovome??.. liz

ima li dobrovoljaca da bude na mestu ove bebice???.. Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:08

Ajme meni, neću ni pogledati Zašto se bojite zmija? 648851 ....Bila ja sa svojom djecom jednom u Cirkusu i na kraju pustili oni zmije među nas.....ajme kako smo izletili iz šatora...brzinom munje Zašto se bojite zmija? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:11

Maza je napisao/la:
Ajme meni, neću ni pogledati Zašto se bojite zmija? 648851 ....Bila ja sa svojom djecom jednom u Cirkusu i na kraju pustili oni zmije među nas.....ajme kako smo izletili iz šatora...brzinom munje Zašto se bojite zmija? 12363

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:12

Ne znam vrste , ali mi se čini da je ovo otrovnica i nezamislivo mi je kako netko može staviti svoje dijete u blizinu ovakve zmije , snimati i promatrati reakciju životinje i dijeteta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:17

Nebi se htjela mješati u ovakve gluposti....zmije bljak Zašto se bojite zmija? 272887
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:19

Niky je napisao/la:
Ne znam vrste , ali mi se čini da je ovo otrovnica i nezamislivo mi je kako netko može staviti svoje dijete u blizinu ovakve zmije , snimati i promatrati reakciju životinje i dijeteta.

ako malo bolje primetiš, zubi su joj povađeni...i to lično kod mog zubara, odmah sprat niže.. Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:22

Zašto se bojite zmija? 12363 reci ti tom zubaru , nek se ostavi zmija i prebaci se kat više Zašto se bojite zmija? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:24

a pa nema ništa od toga...sad se specijalizirao samo za zmije.. Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:26

Da sigurno ima manje problema sa njima, ne jauču kad vide brusilicu Zašto se bojite zmija? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:42

Zmije pa iskreno to se i ja pitam zašto ih ne volim,jednom sam imala susret al ništa bitno.Ljigave su mi,strašne,gmižu jojj užasne eto ne mogu ih ni na slikama gledati,a za ovaj video sa bebom,ma strašno affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:45

ana je napisao/la:
Zmije pa iskreno to se i ja pitam zašto ih ne volim,jednom sam imala susret al ništa bitno.Ljigave su mi,strašne,gmižu jojj užasne eto ne mogu ih ni na slikama gledati,a za ovaj video sa bebom,ma strašno affraid

daj smiri se 'leba ti...hoćeš da drmneš nešto žestoko.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:46

looool potresla me ova tema do kraja,dašta da hoću samo daj Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:49

evo onda za tebe spremam koktel zvani 'Zmijsko oko'.. :boca: Laughing

dobro će te opustiti posle ovih stresnih slika i videa.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:50

affraid zmijsko oko,jaoo kako si pogan,strašno Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:53

ma samo ti probaj pa reci da ne valja..ajde Živeli!! utoci festa
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime20.04.10 14:54

Ajd,živjeli chirio ako mi se šta desi znajte da ste mi bili dragi looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto se bojite zmija? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto se bojite zmija?   Zašto se bojite zmija? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto se bojite zmija?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kojih životinja se bojite i zašto?
» Kojeg forumaša i forumašice se najviše bojite i ZAŠTO?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Bojite li se neuspjeha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Životinjski svijet :: Sisavci, ptice i ostale životinje-
Forum(o)Bir: