Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kakva je vaša soba?

Go down 
+20
Shadow
milica ljusic
Tinna
mobile
rogovito
Ketica
Christine von Cahill
Bobby
Bobić
♥♥♥!RESPECT!♥♥♥
bodomiere
LaTiTeA
nitapita
Wall-e
Ary
mia
jaro1968
Kikica
Teioo
Rokerka
24 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime17.04.10 15:00

Zanima me, da li je uvek sređena ili je uvek krš...ili zavisi od perioda? Da li sami sređujete svoju sobu ili se za to pobrinu roditelji...tačnije mama...? Kakva je vaša soba? 668150 I uopšte...da li vam smeta krš u sobi?
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.04.10 14:22

pih, nece niko da otkrije kakva mu je soba.... Kakva je vaša soba? 12363 Dajte, gora od moje ne moze da bude... Kakva je vaša soba? 668150

Uglavnom je krs...sredim je samo kad treba neko da mi dodje...
Ne znam sto, ali skroz ne volim da sredjujem sobu...sredim celu kucu sve, al sobu ostavim tako...i ne smeta mi...Mada, ranije sam je sredjiala svaki dan...a sad...ne mozes da me nateras da je sredim...jedino kad mi mama kaze "sredi je ili cu ja da ti je sredim" tad se hvatam posla....mrzim kad mi neko caprka po licnim stvarima....svasta tu moze da se nadje Kakva je vaša soba? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.04.10 14:38

ne smeta mi krš...odlično se snalazim u tom 'savršenom' haosu gde samo ja znam i vidim gde se šta nalazi.. Laughing
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.04.10 14:39

da, tako i kod mene...koliko god bio krs, ja tacno znam gde mi je sta....tacnije gde sam sta bacila Kakva je vaša soba? 765814
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime04.05.10 0:00

Moja soba je uglavnom u neredu..Al nije to neki preveliki nered, al onako nije ni uredno Kakva je vaša soba? 765814 Ali ja volim taj svoj savršeni nered, jer točno znam gdje mi se što nalazi. I popizdim kad staru jedan dan pukne dok mene nema doma, i onda mi sredi sobu. I kasnije ne mogu ništa nać, a ona se ne sjeća di je stavila Kakva je vaša soba? 634108 Ja ju uglavnom sređujem i čistim, ona mi samo ponekad usiše kad već usisava cijelu kuću.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime27.05.10 16:58

Sad sam sve ispremestala...i mnogo mi je lepsa soba...tako da ono, bas imam volje da je sredjujem i da mi uvek bude sve cakum-pakum....to ce da me drzi verovatno prvih mesec dana...posle opet pocinje haos da vlada Kakva je vaša soba? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime01.06.10 15:31

Pa kada sma bila mlađa bio je to moj kaos...doduše sobu sam dijelila sa sestrom i bratom kada je bio mlađi..ali moj dio..strašno nešto....
A najmrže od sve nakon čiščenja što više ništa nebih mogla pronaći Kakva je vaša soba? 12363

Zato sada je drugačije..sve ima svoje mjesto i mrzim kada se netko samo oteli i ostavi svoje..kao ja nekada Kakva je vaša soba? 12363
[Vrh] Go down
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime01.06.10 16:02

A nakva kakva zeni odgovara
[Vrh] Go down
mia
Početnik
Početnik



Libra Monkey
Broj postova : 23
Godine : 31
Datum registracije : 15.08.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime16.08.10 23:40

Kako kad, vecinom je sredena kad mi netkon dolazi!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime16.08.10 23:44



moja je katastrofa.. Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime16.08.10 23:51

moja soba...ovisi od raspoloženja...obično je sređena jer ne volim kad se ne mogu snaći gdje mi šta stoji Smile
a kad mi se ne posprema onda me baš briga kako izgleda...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime16.08.10 23:56

Ko Bejrut.
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime16.08.10 23:58

sumrak je napisao/la:
Ko Bejrut.

Laughing Laughing Laughing Laughing Odlično!
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime17.08.10 0:05

ajmo reci da je ok Smile
[Vrh] Go down
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime17.08.10 0:10

kod mene je kreativni nered zaboravio ali sva sreća više mi nitko ne kvoca da moram spremiti sobu...imam svoj stan pa ako i je nered, moj je stolica
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime18.08.10 12:54

ko bejrut looool looool looool

pa ni baš tako ni ni uredna...živcira me kad mi je preuredna nekako to nije moj svjet...volim kad je uredno al kad stara dođe pa sprema na svoju ruku onda joj krešem boga isusa jer još i zaboravi uz to,a kad ti neš da pospremiš jel ti možda palo na pamet da se u tom neredu jedino i snalazim!?u urednosti ću se snać jedino kad ja pospremim a pospremit ću kad mi se bude dalo i zalupim vratima...dalje je ne čujem pizdi ko i obično looool looool looool
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime26.10.10 20:47

Trenutno je u okej stanju, bar po meni. Za moju mamu je to strasno, al meni je tako bas fino ^_^ Sto kaze bodo, nervira me kad je sve "pod konac" Smile Ovako, bar 2-3 stvarcice po stolici, malo knjiga na stolu i mojih 107343 jastuka samo nabacanih po krevetu...savrsenstvo za mene ^_^
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime27.10.10 11:52

ko da je atomska pala al men full cool jer je hebeno ledeno looool looool looool
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime31.10.10 15:14

Zavisi... Najcesce je nered... Ali ja tada uvek znam gde mi se sta nalazi... Kad je sve sredjeno ne mogu da se snadjem uopste, kao da je soba tudja a ne moja...
[Vrh] Go down
♥♥♥!RESPECT!♥♥♥
Zagrijao tipkovnicu
♥♥♥!RESPECT!♥♥♥


Female
Leo Pig
Broj postova : 293
Godine : 28
Lokacija : Kuci :D ....
Datum registracije : 18.12.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime20.12.10 8:37

Ajme ja sam vam cistunica,kad vidim hemjisku na patusu napravim kurshluz,toliko vrishtim dok moja keva crkava od smeha Laughing Laughing Laughing A cale me smirujeÜredu je dusho,sluchajno je pala" a ja tek onda popizdim Laughing Jer to mi je navika,imala sam kao mala leukemiju,pa mi je soba morala biti chista i zagarantovano dezinfikovana,pa eto otud ne podnosim nered Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://stepupcrowd.serbianforum.info
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime20.12.10 9:06

Skwo se brine da bbude uredna i uspijeva,,,
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.12.10 11:25

Moja izgleda kao da se 2.svjetski rat vodio u mojoj sobi. Laughing
A moram je ić spremit, dolaze mi rođaci iz Slovačke za Božić. Smile
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.01.11 22:10

hahahha...jel još koda je bomba pala?


moja je trenutno u kaosu...krevet je stradao pod naletom prijtelja i rodbine,koda su rat na njemu vodili,ništ posteljine na njemu ostalo nije...

stol-sveopća katastrofa Smile

iznad kreveta sam objesila 20-ak papirnatih ždralova vlastite izrade...

na sredini tepih...koji sad očajnički treba usisavanje xDD

sve u svemu-strava i užas u ulici brijestova tease
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime22.01.11 22:29

Aha Laughing

Hmm... Strava i užas u kristininoj sobi! Laughing
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime23.01.11 17:37

blago rečeno...još je koma,al sam sredila krevet pa bar kako-tako izgleda...

Rokerka je napisao/la:
Uglavnom je krs...sredim je samo kad treba neko da mi dodje...
Ne znam sto, ali skroz ne volim da sredjujem sobu...sredim celu kucu sve, al sobu ostavim tako...i ne smeta mi...Mada, ranije sam je sredjiala svaki dan...a sad...ne mozes da me nateras da je sredim...jedino kad mi mama kaze "sredi je ili cu ja da ti je sredim" tad se hvatam posla....mrzim kad mi neko caprka po licnim stvarima....svasta tu moze da se nadje

potpisujem... ja dobro znam di sam šta t+stavila,mama mi ne vjeruje,kad joj treba nešt za šta zna da je kod mene i zna das mi je soba koda je nuklearna pala u nju,kaže mi:ajde,imaš 15 minuta da u sobi nađeš di si to bacila...a ja se vratim za dvije minute a ona sam što se ne počne krstit Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakva je vaša soba? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva je vaša soba?   Kakva je vaša soba? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakva je vaša soba?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kakva je vaša plaća? :)
» Vaša djeca nisu vaša djeca
» Ovo se zove soba s pogledom!
» Trendovska spavaća soba
» Soba s pogledom na Zemlju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: