Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi Empty
PostajNaslov: U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi   U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi I_icon_minitime25.03.10 11:22

Prilikom čišćenja stepeništa sjeverne tribine došlo je do pada cijelog zida stubišta hodnika kojim navijači dolaze do svojih mjesta
ZAGREB - Veliki derbi Dinama i Hajduka održan u srijedu na zagrebačkom stadionu u Maksimiru, osim čvrste igre obilježila je i jedna ružna nesreća.
Naime, NK Dinamo je na svojim službenim stranicama objavio kako je prilikom čišćenja stepeništa sjeverne tribine došlo je do pada cijelog zida stubišta hodnika kojim navijači dolaze do svojih mjesta.
Prema opisu, pločice koje oblažu stadionski hodnik sjeverne tribine odvojile su se od zida i popadale. U nesreći su ozlijeđena dva djelatnika maksimirskog stadiona, no srećom, samo lakše.
Klub se u priopćenju osvrnuo i na uvjete rada kojeg zaposlenici stadiona ima istaknuvši kako je 'obavljanje temeljnih dužnosti postao je pravi rizik, nošenje glave u torbi.'
Također, upitali su mjerodavne 'do kad će se problem maksimirskog stadiona ignorirati'.

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi Empty
PostajNaslov: Re: U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi   U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi I_icon_minitime25.03.10 11:26

Ja sam pomislila ..srušio se stadion po naslovu..propali radnici..bog zna što se dogodilo..a ono samo "velika galama"..i pitam se što bi sada trebali svi mi..i koji us to mejrodavni...zar nije bilo dosta onih700 miliona kuna ili koliko več kada im je boli oprošteno...nepačnog poreza ili čeha več...najbolje da nam svima udare novi "harač"..za popravak Maksmirskog stadiona...ma kod boli briga za njohv stadion...
Žao mi ljudi koji su nastradli...valjda im se nije ništa jako loše dogodilo...ali tako me baš boli briga..može sada da im nestane stadion.. U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi 73820
[Vrh] Go down
 
U rušenju zida Dinamovog stadiona stradalo dvoje ljudi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zbirni topic o HDZ-ovom lopovluku
» Mostar: Sukob sa stadiona preselio se na gradske ulice
» Milan dobio zemljište, uskoro niče ljepota od stadiona!
» Danas se očekuje probijanje zvučnog zida u nekoliko županija
» U Njemackoj ubijeno dvoje djece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: