Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja

Go down 
+2
Blizanka
Kikica
6 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime17.03.10 8:07

Kao muškarac one vrste koji pod uređivanjem podrazumijeva povremeno šišanje kose, noktiju, tuširanje i peglanje odjeće, fasciniran sam, poput vanzemaljca koji se prvi put upoznaje s običajima Zemljana, "štandovima" za uređivanje noktiju koje viđam po šoping centrima. Neshvatljiva mi je nečija motivacija da utroši svoje vrijeme i novac na "uređivanje" vršaka prstiju, njihovo bojanje, lijepljenje bižuterije i što se sve s noktima ne radi. Ipak, kako stvari stoje, moram se pripremiti i za veće šokove.

Najnoviji trend u osobnom uljepšavanju jest Vaginiranje, odnosno Vajazzling. Možda će mi se oni upoznati s ovom procedurom smijati, ali bio sam uvjeren da je friziranje, ili pak kompletno izbrijavanje, jedino što se s tim područjem dade napraviti. Ipak, to što sam ja vaginalno nemaštovit ne znači da su svi takvi, pa se sve više klijentica odlučuje svoje međunožje ukrasiti kristalima.

Što je posebno zanimljivo, na ovakvo uređivanje međunožja neće se odlučiti samo oni koji s tim dijelom anatomije nešto privređuju – u sezoni 2010/2011 blještava međunožja bit će ultimativni hit pa će Venerine krajobraze ukrašavati kćeri, majke, kućanice, kumice s placa, pa i vaš vječito namirisan, uredan i pristojan susjed.

Ako je suditi po dosadašnjim iskustvima, ovako uređen Venerin brijeg bit će samo još jedan dobar izgovor, pa će izgovor "Ne sada, pa vidiš da sam si ju taman uredila!" biti bok uz bok onome "Boli me glava".

Pogledajte kako to izgleda iz prve ruke >>

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Vaginiranje01

izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 9:09

bem ti trendove, sta jos nece izmislit..kad ce opet onaj back to basic Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 9:17

hahhahahahahah....kako se sexati ..morala bih samo sa strane ili odozada looool looool bojala bih se da mi kristali ne otpadnu ..a tek se sredila looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 9:26

bas tako i to jos onak laganini samo, nista od divljanja, inace
pronades kristale i gdje ne treba Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 9:32

Meni je to super,baš mi se sviđa bravo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 10:01

Passion je napisao/la:
bas tako i to jos onak laganini samo, nista od divljanja, inace
pronades kristale i gdje ne treba Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 73820

jao nisam ni razmisljala o tome da ih nadem i gdje ne treba zaboravio ja razmisljala ono u ekstazi uhvati te da te privuce sebi i odose kristali ...i ostade ti i bez zavrsetka i bez kristala... looool looool looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 10:27

sljedece je valjda penisiranje, pa dok to pocme strugat, aj majko... Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime18.03.10 11:35

Svašta... Laughing
baš sam si mislila otić na frizuricu....al sad kad vidim ovo ....bolje da idem na vaginiranje,al morat će i muž sa mnom da i njemu nešta naprave da budemo u paru... looool
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime05.05.10 10:30

Ajme bolesti...što još neće izmislit Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Affraid
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime05.05.10 10:33

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 4461126287_a1789512ed


ako mu ne pokažeš strelicom ne zna Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 765814
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime07.06.10 21:06

nemam adresu taman bi mi trebalo malo promjene .... Laughing :lol:ako ko zna nek salje Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime07.06.10 21:20

ajmeivana je napisao/la:


ako mu ne pokažeš strelicom ne zna Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja 765814
Ha ha, dobra si... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime11.07.15 15:00

hmmmm   jadna  ti sam   još i za to  da se mislim u pm, ko  prava  šuma   kod mene  u pm  Laughing Laughing Laughing  imali bi  što da  rade  na meni  dan i noć  Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime25.09.15 22:17

a, gdje tu slika te famozne Vagine...?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja Empty
PostajNaslov: Re: Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja   Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaginiranje -novi trend uljepšavanja međunožja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muške cipele na petu – novi trend?
» Bolni i opasni trendovi uljepšavanja ženskog tijela
» Novi trend - Vlasnici slikaju mace sa voćem na glavi
» 'Prijatelj s povlasticama', novi seksualni trend među mladima
» Sirove strasti – Novi trend koji je osvojio svijet stigao i u Zagreb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: