Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koju boju na automobilu volite?

Go down 
+3
Niky
Blizanka
Kikica
7 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:22

Srebrna je najpopulanija boja automobila
Amerikanci preferiraju bijelu, dok Europljanjima najviše leži crna boja vozila
Kompanija DuPont, vodeći dobavljač boja za autoindustriju, provela je istraživanje na svjetskoj razini o omiljenim bojama automobila. Najzastupljenija boja tako je srebrna (25%), iako nije najdraža ni Amerikancima ni Europljanima.
Srebrnu slijedi crna (23%), koju najviše vole vozači iz Europe. Na drugom mjestu na Starom kontinentu nalazi se srebrna, a slijedi ju bijela, dok siva i plava značajno zaostaju. Amerikanci pak najviše preferiraju bijele automobile, zatim crne i srebrne.
Japanci su također među prve tri izabrali bijelu, crnu i srebrnu, dok nijanse plave i crvene zaostaju. Od konzervativnih boja odstupaju Indijci (crvena) i Rusi koji na drugo mjesto stavljaju zelenu.
10 najpopularnijih boja automobila u svijetu
1. Srebrna 25 %
2. Crna 23 %
3. Bijela 16 %
4. Siva 13 %
5. Plava 9 %
6. Crvena 8 %
7. Bež 4 %
8. Zelena 1 %
9. Žuta 1 %
10. Ostale 1 %

izvor
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:32

ne znam nekako meni svako auto ima svoju boju ...volim ove njezne nijanse ...ali ako ce mi ko pokloniti auto ne gledam boju daj sta das looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koju boju na automobilu volite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:34

Koju boju na automobilu volite? 2007bmw3seriescoupeqs5


Plava ova mi je daleko najljepša boja..ali i bijelu također obožavam, ima mi nešto posebno u bijeloj boji na autu uz to što je zahvalan za čišćenje..valjda mi bijela da neku eleganciju

Koju boju na automobilu volite? 3863586893_f57417b5e1
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:37

blizanka je napisao/la:
ne znam nekako meni svako auto ima svoju boju ...volim ove njezne nijanse ...ali ako ce mi ko pokloniti auto ne gledam boju daj sta das Koju boju na automobilu volite? 73820

..ma da mi netko pokolni automobil...ako je novi odmah bi ga dala u prodaju i kupila neki mali, a ostatak potrošila na benzin..i bombone i čokolade.. Koju boju na automobilu volite? 12363 Koju boju na automobilu volite? 12363
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:40

sve osim žute Koju boju na automobilu volite? 31382 najviše crnu... Koju boju na automobilu volite? 31382 ...ali nije bitna boja..bitno je ispod haube...ono što se krije.... Koju boju na automobilu volite? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:50

..ma da jedna nafrizirani trocilindraš.... Koju boju na automobilu volite? 12363 u crnoj boji... Koju boju na automobilu volite? 12363
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 8:53

kakva tricilindra Koju boju na automobilu volite? 12363 bar 8 .... Koju boju na automobilu volite? 12363 to je za moje apetite ...prolazno Koju boju na automobilu volite? 12363
[Vrh] Go down
Bella
Zagrijao tipkovnicu
Bella


Female
Gemini Goat
Broj postova : 273
Godine : 32
Datum registracije : 29.01.2010

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime15.03.10 9:36

Koju boju na automobilu volite? 137672004mercedesbenzsl


črno,črno Koju boju na automobilu volite? 477390 , jedino narancastu ne bih nikad provozala Koju boju na automobilu volite? 776231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime16.03.10 9:38

Meni su sve boje super,najljepša mi je srebrna pa crna,al sve su mi ljepe samo da je linija auta po mom ukusu Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime05.04.10 10:45

Videla sam negde onako...zuto-zelenu boju....ekstra izgleda, svidja mi se Koju boju na automobilu volite? 776231
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime10.05.11 13:36

bela
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime10.05.11 14:12



e ova mi je super

Koju boju na automobilu volite? 267619

a moze i ova proci

Koju boju na automobilu volite? 0909007.42

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koju boju na automobilu volite? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime10.05.11 14:42

A moj muž bi te poljubio..imate isti ukuz. Zelenu takvu je imao davno na golfu jednom, sam je miješao boju da ju dobije takvu,a bakrenu kaže da bi rado sad auto s njom ofarbao i da će kad tak imati auto u bakrenoj boji Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime16.05.11 7:28

bela
[Vrh] Go down
Profisale
Početnik
Početnik
Profisale


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 24
Godine : 31
Datum registracije : 20.10.2012

Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime23.01.13 21:11

Crna,volim crnke.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju boju na automobilu volite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju boju na automobilu volite?   Koju boju na automobilu volite? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju boju na automobilu volite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Supruznici se raznijeli bombom u automobilu
» Unesite crvenu boju u interijer
» Osudili ga za nesreću, a bio je suvozač u automobilu
»  Kako zamjeniti kotač na automobilu
» Klikni na lopticu da promijeni boju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Auto-moto svijet-
Forum(o)Bir: