Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Istina iza klasičnih mitova zavođenja

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Istina iza klasičnih mitova zavođenja Empty
PostajNaslov: Istina iza klasičnih mitova zavođenja   Istina iza klasičnih mitova zavođenja I_icon_minitime26.02.10 12:53

Istina iza klasičnih mitova zavođenja ImgSizer

Neka oružja zavođenja ostaju klasici tijekom godina. Plava kosa, dekolte, duboki pogled – jesu li toliko zastupljena i popularna jer su efektna ili su ipak samo isprazni mitovi?

Plava kosa
Jedna od najpoznatijih zavodnica u povijesti Marilyn Monroe bila je plavuša. No, jesu li danas plavuše tek dio dobrog vica ili se muškarci i dalje pale na njih? Muškarcima su plavuše donekle ugrađene u DNK, barem tako tvrde medicinska istraživanja. A istina je da je plava kosa sveprisutna u povijesti. U drevnom Rimu su žene u svoju kosu stavljale zlatne trake kako bi sve više svidjele muškarcima. Određena istraživanja govore da žene u Europi troše oko 39 milijuna eura kako bi imale plavu kosu. Zbog čega? Prema određenim istraživanjima oko dvije trećine muškaraca su naveli da je žena njihovih snova upravo plavuša. Frizeri objašnjavaju da je možda jedna od privlačnosti plave kose u tome što je jednostavno upadljivija od ostalih boja. No, to ne znači da trebate juriti kod frizera i mijenjati svoju boju kose. I sami znamo da je to tek jedan od faktora privlačnosti. Postoji i mit o muškarcima crne kose i plavih očiju, a to ne znači da sve ostale muškarce ne vidimo. Privlačnost je individualna. I mijenja se.

Pokaži dekolte
Muškarci su vizualni tipovi i rijetko koji neće primijetiti vaš dekolte. On je bio i ostat će moćno oružje zavođenja. Pri tome se ne misli samo na bujan dekolte. Postoje muškarci koji vole velike i oni koji vole male grudi. No, prilikom pokazivanja onoga što vam je podarila majka priroda budite oprezni i umjereni. Nemojte previše toga pokazati.

Duboki pogled
Zadržati duži i dublji pogled na jednom muškarci izravan je znak da vas privlači. I to uvijek pali. Znači da vas je s nečim privukao. To ujedno važi i za suprotan spol. No, to ne znači da će pogled uvijek biti dovoljan, nekad je ipak potrebno učiniti još nešto. Ali činjenica je da ne postoji flert bez značajnog pogleda. Zbog toga ga uvijek koristite.

Osmijeh
Muškarci vole osvajati, a osmijeh odaje ugodnu osobu koja se dobro osjeća u vašem društvu. To znači da mu dobro ide. Osmijeh i opušta i stvara prisnu atmosferu. Zbog toga nabacite osmijeh i pokažite mu koliko ste pristupačni.

Visoke pete
Žena koja zna nositi i hodati u visokim petama osjeća se seksi. Ona hoda seksi i ponaša se zavodljivo. Tijekom hoda zavodljivo mašemo bokovima, naše noge su izdužene, a guza podignuta. One su uistinu moćno oružje zavođenja. No, pete su efekte samo onda ako se u njima dobro osjećate. Jer njihova je tajna u tome što vlasnici daruju seksipil, ako one to dopuštaju. Same pete od sebe neće vaš pretvoriti u zavodnicu. Muškarcima nema gore pojave od žene koja jedva hoda na visokim petama.
____________________________________________________________________



nije bit plava ili crn sa plavim ocima ...slazem se da je privlacnost individualna...i da se mijenja ....i osmijeh je jako bitan mozda i najbitni je po meni ...jer dekolte nekad ste u kaputu ili kostimu i ne mozete dekolte pokazati a dopadnete se nekom
jer obori ga mozda osmijeh... vase drzanje hod ... po meni ...svaka zena bez obzira zavodila ili ne treba znati kakvo imati drzanje ..a kako hodati ...i kako nositi ono sto vam stoji a ne ono sto je moderno ....kad vidim zenu kad obuce stiklu a korak od metra ili kad hoda ne ispravlja koljena ...jaoo meni je zlo ...a bez obzira zavodila ili ne ...i ja volim pogledati nekog tko prode pored mene i izmami mi osmjeh svojim hodom ...drzanjem ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Istina iza klasičnih mitova zavođenja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Istina iza klasičnih mitova zavođenja Empty
PostajNaslov: Re: Istina iza klasičnih mitova zavođenja   Istina iza klasičnih mitova zavođenja I_icon_minitime09.03.10 10:26

Privlačnost je individualna , ona zrači iz svake osobe različito. To je nešto što nosimo u sebni, ne bitna je tu plava ili crna kosa...dekolte ili zakopčana do grla....
Bitno je kako se mi osjećamo u svome tijelu...ako smo zadovoljni tada zračimo i zavodimo..ponekad nesvjesno....ponekad svjesno... Istina iza klasičnih mitova zavođenja 12363
[Vrh] Go down
 
Istina iza klasičnih mitova zavođenja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Živa istina ???
» 5 mitova o muškarcima u koje žene (još uvijek) vjeruju
» 7 mitova o prevarama: bolje da ne trebate provjeravati jesu li istinite
» Istina o nlo-ima
» Istina ili Laz ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: