Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Muška poruka ženama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime11.02.10 9:38

Muška poruka ženama ImgSizer

Čarapice i ostalo preloše donje rublje

Što je to sa ženama i čarapicama. Ok, znamo da imate lošu cirkulaciju, ali pobogu o čemu se tu radi? Divnih simbola tipa mali medvjedi, likovi iz crtića, kružići kretenske boje ili snježne pahuljice, nikad ne nedostaje. Zar ne postoje termo čarape koje su jednobojne? Ima li to neke veze sa povratkom u djetinjstvo, nikad prežaljenom mladošću ili ste jednostavno infantilne?

Nadalje, ako ima nešto groznije od čarapica sa imbecilnim simbolima, onda su to hulahopke. Ne postoji ništa što je više destimulirajuće od prokletih ženskih hulahopki. Ako su još pritom boje kože i stope se sa potkošuljom koja nagnječeno viri ispod njih i bijelih bapskih gaća... ajme meni, grozno.

U ovu kategoriju ulaze i čipkaste potkošulje isprano bijele ili ljigave boje kože. Zar zaista želite da krepamo od destimulacije? A bapske najlonke do pola noge? Fuj!

Uglavnom u posljednje vrijeme žene su prema muškarcima sve zahtjevnije. Te brij lice da ne grebeš, te brij prsa da ne izgledaš ko' majmun, te brij donje dlake iz higijenskih razloga, te brij pazuhe da ne smrdi, te ne nosi udobno donje rublje nego ono što izgleda dobro, te nemoj nikada ostati u potkošulji i čarapama jer to loše izgleda, a ženama se uvijek oprašta poneki izlet u nepoznato jer kao ionako se uvijek trude da sjajno izgledaju.

E pa imamo novost za vas! Neke stvari se ne opraštaju i zauvijek ostaju urezane u našu svijest.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muška poruka ženama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime11.02.10 9:46

Da, slažem se.. Muška poruka ženama 31382
Ne smijemo dozvoliti to ( hm? kako nazvati? "opuštanje" i nije dobar termin?) zaboravljanje da uvijek moramo biti ( ili..koliko nam prilike to dopuštaju..) u onom u čemu se osjećamo dobro i privlačno - i za partnericu..( ili partnera...).

ps. hulahopke? grrrrr...kako se UOPĆE mogu usporediti s nečim..npr: Muška poruka ženama 167637

Muška poruka ženama 507972
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime01.03.10 22:17

stvarno jadni muskarci ...sta sve moraju da trpe ...pogotovo kad se partnerica opusti misli sad sam ga uhvatila i bas me briga ...i onda pocne sa maskama na lice ...vikleri na glavi ...farbanje kose ...itd ..i to sve u njegovoj prisutnosti ...uzas ...oni se prave da ne primjecuju ...kao i takve smoo im drage ...ma ne zavaravajte se ...pamte oni i te slike ..i to kad su ljuti na nas ...onda im to dolazi pred oci ..a ne oni trenutci kad smo drage i sredene ...i zato zene pazite kad se dotjerujete ..birajte trenutke kad on nije kuci ..ne dozvolite da vas uhvati na djelu...jer i ovako suvise imaju trauma od nas ..treba ih bar malo postedjeti.... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muška poruka ženama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime01.03.10 22:21

sve je to meni jasno Muška poruka ženama 12363 a tko će nas poštedjeti njih Muška poruka ženama Lol
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime01.03.10 22:31

Ma muški..jaoooo...ma žene jaoooo ...nema moj problema s viklerima..maskam..pokošuljom utrpanom u hulahopke boje kože Muška poruka ženama Affraid ..moj ima problema s mojom frizurom ujutro...a bome i sama ..volim žmireći glavu pod tuš staviti..da i sama nebi imala traume..doživotne.. Muška poruka ženama 12363


Treba ih zbilja štedjeti..jadni oni..neki bi zbog trauma mogli pobjeći glavom bez obzira ..a jadne neke ..i mislim da su u večini, misle kamo sreće da pobjegnu.. jadni oniMuška poruka ženama 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime01.03.10 22:37

@Niky mi sami...ako mi sami sebe ne postedimo nece nas niko postedjeti Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Muška poruka ženama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Muška poruka ženama Empty
PostajNaslov: Re: Muška poruka ženama   Muška poruka ženama I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muška poruka ženama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jezera
» Muška prsa?
» Muska pravila
» Muška moda
» Muška ljubomora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: