Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Narkoman u porodici

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime18.01.10 17:10

Po meni je ovo definitivno jedna od najgorih, a mozda i najgora stvar koja se moze desiti nekoj porodici. Pa, znate li mozda nekoga ko ima takav problem i kako se izborio sa tim? Da li mozda vi imate iskustva sa tim (a iskreno se nadam da nemate)?
A da...i ako ima neka osoba koja koristi to, volela bi da znam sta je u vasem mozgu? Msm, jel mislite na vasu porodicu i kako se oni osecaju zbog toga?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Re: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime19.01.10 13:29

Nisam neznam bome...ali imama sestričnu koja izlazi s dečkom koji je bio na heroinu...njeni ni neznaju da je imao taj problem..dali ga još ima ni to ne znam, ali meni s ne čini kao da je skroz čist.
Kako će to sve završtiti..jer on bi se očito ženio..a ona bi da što prije ode od kuće...
Ne bih joj voljela biti u maminoj koži nikako, a ni u njenoj..ako ne zna u što se uplela, a ako zna u što se uplela svejedno joj ne bih opet bila u koži.
Kako god okreneš ne valja..bio ovisan o igli...kockarnici..tabletama..ili alokoholu..samo pravi i jaki karakter se iz tog može izvući..a nebi se uvukao je karakter..tako da nikom nebih bila u koži... Narkoman u porodici 267525
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Re: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime15.04.10 17:07

Vrlo je tesko izboriti se s tim...ono uvek pricas kako ne razumes zasto drugi to rade, da je glupo, da to samo maloumnici...i onda skontas da to radi neko tebi najblizi....zeznuto vrlo...

Ne razumem samo...zasto? Mislim, ajde kad imaju problema, kontam to, hoce deca da pobegnu od svega i dok se opijaju i dok su na drugama zaborave na sve i lepo im je....ali osoba koja zivi u normalnoj porodici, sa normalnim roditeljima koji se nikad nisu svadjali, tukli ili bilo sta drugo, ima jos i brata ili sestru....i sve im se pruzi sto traze....i eto, iz cista mira poceo da koristi to...
To mi samo ne ide u glavu...zasto? Sta im to treba...?
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Re: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime15.04.10 17:16

Samo vam mogu reci da je to pakao i da je jako tesko zivjeti sa takvom osobom.Znam to iz iskustva jer sa narkomanom u kuci sam zivjela 2 godine.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Re: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime15.04.10 17:18

Znam kako je....nazalost.... Narkoman u porodici 22424
[Vrh] Go down
Sponsored content





Narkoman u porodici Empty
PostajNaslov: Re: Narkoman u porodici   Narkoman u porodici I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Narkoman u porodici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Narkoman korišćenim špricem ubo policajca
» Multimilioner ostavio bogatstvo kraljevskoj porodici iako ga oni nisu poznavali
» Uskoro elektronski nadzor počinilaca krivičnih dela silovanja i nasilja u porodici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: