Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime12.01.10 19:12

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna 0155007.42
Nedostatak sna najizraženiji je u ispitanika koji su dobili prvo dijete pa zbog novorođenčadi roditelji ne spavaju i po dva mjeseca u godini.


Gotovo polovica roditelja prepire se oko toga tko gubi više sna, a majke najčešće tvrde kako one spavaju manje od očeva. Nedostatak sna najizraženiji je u ispitanika koji su dobili prvo dijete, prenosi Večernji list.

Britansko istraživanje sugerira kako roditelji mogu izgubiti i dva mjeseca sna prije nego što njihovo dijete navrši godinu dana. Nakon što su ispitali 500 roditelja, istraživači su ustanovili kako trećina ispitanika zbog svoje djece gubi 90 minuta sna na noć, zapravo cijelu noć sna svakog tjedna ili 68 noći sna u godini.

Problem je što 38 posto jednogodišnjaka još ne spava cijelu noć bez prestanka. Isto muči i 15 posto roditelja čijoj su djeca stara između jedne i dvije godine.
Net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime13.01.10 11:30

Hm da samo prva godina...budio se svaku noć, svaka 2 sata i tako do skoro navršene 2 godine... prvu noć (cijelu noć) je prespavao sa 5 godina...

i sad se još budi po noći...kao on se naspavao....
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime13.01.10 11:55

Hehehe Ari cerekalo dusica mala nece da spava Smile

I ja sam bila jaaaaaaaaaako nemirna beba...iskreno se nadam da moja nece biti kao ja cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime13.01.10 13:58

Jao,Ari takva je bila i moja Tea,ajd sad hvala Bogu spava kako treba,al bilo je svega i svačega prve tri godine,sad kad se sjetim baš slatko,a onda brrrrrr Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime22.01.10 17:40

Uh, možda prvih 15-ak dana je slabo spavao...dogodilo mi se jednom da sam ustala, izvadila ga iz krevetića i kao idem uzeti bočicu da ga nahranim...A onda sam shvatila da mali spava, da bočicu nisam ni pripremila nego da sam sanjala
Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna 267525
A kasnije, nikakvih problema, spavao mi je super, s 3 mjeseca cijelu noć bi prespavao...dok nije završio u bolnici...onda mu se opet sve poremetilo...
Ali sve u svemu, spavalica na mamu Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime22.01.10 17:54

kcerka ...svako tri sata se budila ..do godinu i po ...
sin...spavao po citavu noc ...
a ko vise gubi sna ...definitivno majke Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime23.01.10 20:13

Jao moj nije ni jednom uskoćio..doduše što bi radio ona je sisaa..a budila se samo zato..poludjeti..svaki dva sata daj ispočetka.. Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna 267525 tek što zatvoriš oći ona kmeee Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna 12363 ..i do druge godine stalno nešto izvodila..
Tek oko četvrtog rođendana se sve sredilo...spava cijelu noć..sad mi je super u 9 zaspi..u pola 9 se probudi..odlićno..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna Empty
PostajNaslov: Re: Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna   Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zbog prve bebe roditelji gube 2 mjeseca sna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Roditelji još uvijek izmišljaju da bebe donose rode
» Roditelji napadnute bebe: Čudo je spasilo našu Malenu od manijaka s Bena...
» Najčešće greške zbog kojih roditelji uvijek požale
» Singl roditelji - ne trebate žrtvovati svoj ljubavni život zbog djece
» Hrvatske tvrtke gube imovinu koju imaju u Srbiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: