Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram

Go down 
+2
Tea
Kikica
6 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 12:08

Ivo Sanader više nije član HDZ-a. Jadranka Kosor, njegova nekadašnja najodanija i najbliža suradnica, donijela je ujutro jednu od najtežih odluka u životu: ‘Izbrišite ga!’

- Sutra je novi dan, rekla bi Scarlet O’Hara - poručila je predsjednica HDZ-a u 18 sati iz središnjice HDZ-a.
- Mučno je sve to... Ali, nismo imali izbora - komentirao je jedan član vrha HDZ-a.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 12:08

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 31382 Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 31382 ..e tako mu i treba napokon...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 12:37

Ovaj put ga je koštala debelo ta njegova narcisoidnost.Malo me razočarao...trebao je biti pametniji,a ne toliko providan.
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 16:45

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Sanader_2facebook
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 16:50

Tea je napisao/la:
Ovaj put ga je koštala debelo ta njegova narcisoidnost.Malo me razočarao...trebao je biti pametniji,a ne toliko providan.
Mene nije razočarao.. ali ni u snu mi nije bilo da je toliki bezkralježnjak.. Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 267525
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 17:02

Koji bi to narcisoidni diktator bio da mu netko da apsolutnu vlast... strašno...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime05.01.10 17:05

GricGric je napisao/la:
Koji bi to narcisoidni diktator bio da mu netko da apsolutnu vlast... strašno...
E bome dobro si to rekla...eno u onom Njemačkom časopisu ili što li je več Spiegl..ili kako u je ime Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 12363 slika njegova s brčićima malim i do njega Hitler u mlađim danima..ja se pokočila od smijeha..bemti svi svjetski tiskovi ga ismjijavaju...čak i više nego kada je ukrao Božić.. Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 12363
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime16.01.10 21:27

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Senader
[Vrh] Go down
legija
Ljubitelj foruma
legija


Gemini Dog
Broj postova : 5576
Godine : 53
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.10.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime16.01.10 21:36

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 7585.trenutak-istine
[Vrh] Go down
legija
Ljubitelj foruma
legija


Gemini Dog
Broj postova : 5576
Godine : 53
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.10.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime16.01.10 21:37

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram 6663.6242_5F00_5197_5F00_1114668881297_5F00_1664200292_5F00_264716_5F00_1341233_5F00_n_5F00_jpg_2D00_550x0
[Vrh] Go down
gadafi
Zagrijao tipkovnicu
gadafi


Male
Aries Dog
Broj postova : 138
Godine : 42
Lokacija : zagreb the city
Datum registracije : 23.11.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime02.02.10 9:42

ma ok otišao i nikada se više ne vratio .......

ali .........
ja sam uvjeren da su njegovi kolege Kosor i Šuker znali za sve ove aferice o kojima se priča zadnjih mjeseci ....
nemoguče je da nisu znali a bili su mu najbliži suradinici ....
zamjenica i ministar financija ......
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime02.02.10 13:40

Jedno je znati..drugo...čapati sa strane..a ona mislim d aje čista..jer sve što trenutno isplivava van čistke po državnim firmama, ne radi to samo Hrv. pravosuđe več u suradnji sEuropskskim..a
Kosor je hrabro izjavila da nema..nedodirljivih..jasno joj je da, da ima i u čemu prste bila i i ona pod istragom, ja vjerujem da ako je i znala za išta..nije čapala s ostalim.
Pa je onda potpuno drugačija od svih njih za koje će se još čuti, po novinama.
[Vrh] Go down
gadafi
Zagrijao tipkovnicu
gadafi


Male
Aries Dog
Broj postova : 138
Godine : 42
Lokacija : zagreb the city
Datum registracije : 23.11.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime02.02.10 14:13

Kikica je napisao/la:
Jedno je znati..drugo...čapati sa strane.

to ti je kazneno , krivično dijelo ...........
prikrivanje istog , ako nešto znaš a ne iznosiš to u javnost ..........
pa ako je ona znala godinama da se događaju neke stvari a nije rekla .....
ne znam o čemu mi ......
jedno je znati , drugo čapati ........

pa ima ona narodna , onaj tko drži ljestve je isti kao i onaj koji se penje po njima tijekom krađe ........

slažem se ja da možda ona osobno nije sudjelovala u tome , ali uvjeren sam da je znala ..........
i to mirno gledala sa strane ...........
[Vrh] Go down
gadafi
Zagrijao tipkovnicu
gadafi


Male
Aries Dog
Broj postova : 138
Godine : 42
Lokacija : zagreb the city
Datum registracije : 23.11.2009

Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime02.02.10 14:16

isto kao i naš predsjednik na odlasku ........
sada se raspojasaoo i počeo iznositi neke stvari u javnost a znao je za njih i u svom prvom mandatu ..........
ali je trebao sponzora za drugu kampanju pa je šutio ,,,

jebiga a sada priča , i on bi trebao snositi neke posljedice poradi toga što je šutio a znao je ..........
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram   Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kosor: Ne može Sanader odlučivati, a ja da odgovaram
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  Benzin može i do 14 kuna po litri: Tko može zaustaviti rast cijena goriva?
» Sanader pobjegao u SAD?
» Tko laže Kosor ili HEP?
» Ivo Sanader svjedoči o Ini 13. rujna
» Sanader izašao iz zatvora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: