Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Unlimited

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Unlimited Empty
PostajNaslov: Unlimited   Unlimited I_icon_minitime04.01.10 18:55

Unlimited

Rep grupa sastavljena pre oko tri meseca. S obzirom da su jos uvek mladi i novi u ovom poslu, nisu bas nesto poznati, ali se zato ne moze reci da nisu uspesni u svom poslu, jer su im pesme strasno dobre. Grupu cine tri mlada momka Vuk Player (Vuk Lazic), Pinkela (Miroslav Krizan) i Dukanzy Fly (Dusan Lazic) iz Novog Sada, tacnije sa Podbare. U pripremi je prvi album (sve pesme ce biti radjene u studiju "Bronx"), koji zeljno iscekujemo, a do tada procitajte nesto vise o clanovima grupe.

DukanzyFly

Rodjen je 5.9.1991. godine. Jos od ranog detinjstva bio je zainteresovan za rep muziku, pa je 2003. godine i poceo da se bavi istom. Iza sebe ima dosta dobrih radova. Za rep kaze da je za njega sve to igra reci u kojoj je sve dozvoljeno i da je zbog toga i izabrao taj pravac. Takodje za sebe kaze da nije "istripovan" zbog svog zanimanja, jer ko brzo visoko poleti, nisko ce pasti...

Pinkela


Rodjen je 16. 10. 1991. godine. Od malena je pokazivao interesovanje za rep muziku, a pre dve godine je poceo da pise pesme,a ubrzo zatim i da peva. Ima nekoliko svojih pesama (imacete linkove na kraju teksta), od kojih je meni, a verovatno i vecini devojaka, najdraza "Bol ljubavi". Za sebe kaze da se, ako bude postao slavan, nikada nece promeniti, jer ga takve stvari i tipovi nerviraju. Nadamo se da ce tako i biti.

Vuk Player


O Vuku sam uspela da saznam samo da iza sebe trenutno jedan album od oko 10-ak pesama, koje mozete ponaci na Youtube-u. Poceo je da pise pesme jos od osnovne skole. Pored toga sto je clan grupe "Unlimited", Vuk ima i svoj "ZZZ team" u kom radi sa beatmaker-ima.


Potrudila sam se da saznam sto vise, i da vam ih sto vise opisem onako kakvi zaista jesu. Kada mixtape na kome trenutno rade bude zavrsen, obavezno cu se ponovo cuti sa njima. Do tada mozete da uzivate u njihovim dosadasnjim radovima:

Najnovija pesma. Momci su se zaista potrudili i mogu reci da je ovo jedna od boljih.


A evo i linka za download:
Unlimited - Milion Dolara
A takodje i nove Vukove pesme:
Vuk Player - Ona Je

A evo jos nekoliko pesama sa youtube-a:
Pinkela ft. Dukanzy Fly - Podbara Na Vazi
Pinkela ft. Dukanzy Fly - Sponzoruse
Dukanzy Fly - Startujem
Pinkela - Bol Ljubavi
Vuk Player - Samo Ciao

Uzivajte!
By: Pikachu Unlimited 33242

NOVA PESMA:

Unlimited - Pocinje show


Zadnja promjena: Pikachu; 09.01.10 9:52; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Unlimited Empty
PostajNaslov: Re: Unlimited   Unlimited I_icon_minitime05.01.10 11:53

Unlimited...poznato ime i mozgam...
.....i sad se sjetim 2 Unlimited da je u 90 im postojala strana grupa pod tim imenom..nisu im bile loše stvari...dance stvari...zapravo tada je takva vrst glazbe bila in..a oni su bili u samom vrhu..

A Unlimited ovi, uopče nisu loši..nije mi ni loša je ta vrst glazbe..podjsečaju me na Elemntal Unlimited 576412 Unlimited 477390
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Unlimited Empty
PostajNaslov: Re: Unlimited   Unlimited I_icon_minitime06.01.10 12:28

Ja ne slusam rep mnogo...smatram da ima previse prostih reci i tako glupih tekstova da je to strasno.Neki pisu pesme samo da bi napisali nesto, a ne da bi svoja osecanja i misljenje preneli drugima...jer meni je nekako logicno da za to sluzi muzika Unlimited 776231
Mada na primer oni (Unlimited), STM baby, VIP i pogotovo Marchelo imaju tekstove koji su puni osecanja. Uz Marchelove pesme najcesce zaplacem. Naravno, ima tu i glupiranja, ne bi oni bili tako cool da nisu napravili neku smesnu i glupu pesmu, ali ipak imaju tekstova gde se moze cuti nesto pametno, da razliku od nekih Unlimited 776231
[Vrh] Go down
Sponsored content





Unlimited Empty
PostajNaslov: Re: Unlimited   Unlimited I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Unlimited
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito :: Biografija i diskografija glazbenika-
Forum(o)Bir: