Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sve za najboljeg prijatelja?!

Go down 
+7
Procyon
black-devil
Dragance
Blizanka
Rokerka
Niky
Kikica
11 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime03.01.10 18:07

Da li ste za najboljeg prijatelja i u vatru i u vodu ili ipak postoji nešto što ne bi ste učinili ma koliko vam neka osoba znaćila u životu?

Ja iskreno ne mogu da zamislim nešto što ne bih učinila za najbolju prijateljicu...i u vatru i u vodu doslovno!
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime03.01.10 23:29

Prijatelji obogaćuju naš život ...svaki prijatelj je dragocijen ...prijateljstvo treba njegovati...a za najboljeg prijatelja....sve....jer isto tako i on bi učinio za mene....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime03.01.10 23:32

Za prijateljicu,prijatelja sve bih učinila istog trena ako sam u mogućnoti kad me to i pita.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 13:35

Ne bih sve ucinila. Bre sam bila jako naivna i mogao si me lako nagovoriti da uradim bilo sta, al sad sam se malo opametila. Prvo gledam kako cu ja da se izvucem iz svega toga, tj dal to moze meni da donese probleme ili smetnje. Ako ne moze, rado cu pomoci, a ako ce to meni doneti zlo...zalim slucaj. Ranije sam bila u stanju da uradim sve zbog nekoga, sad vise ne. Sve za najboljeg prijatelja?! 776231
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 15:36

Pa uvijek kada bih imala nekog posebnog i dragog..prije ...mislila sam da bi dala sve i onda nešto se dogodi i raziđemo se ili jednostavno vrijeme nas rastavi i počnem misliti ....vidiš kako kada nekog voliš misliš da bi dao sve a lažeš samog sebe...ma mislim "dati sve"..bezveze..bolje je krenuti od starta s onim najčistijim..i najiskrenijim sobom , pokažeš se kakav zapravo jesi.
Nisam to prije radila i zato sve drage ljude s vremenom sam izgubila..nisam glumila ili lagala..ali nisam ni govorila sve..dosta bi prešučivala..kao i oni meni..danas...pozdravimo se ali to je sve..
Sada vidim gdje sam griješila... nikada nebi niti tražila sve..dovoljno bi mi je ono najiskrenije i najčistije povjerenje koje prije očito nisam uživala ,...a ni oni..
I danas bi lagala ..čuvala leđa..držala stranu uvijek i pred svima..grizla i grebala..kao i prije što sam...samo ..danas bi rekla s kim ili s čim se ne slažem u učinjenom ili onom što se od mene traži..kao prijatelj pravi rekla to ne valja ili to valja..jer imam povjerenja da moje mišljenje ne može utjecati na naš odnos..što sam trebala i sa svim prijašnjim..a nisam imala hrabrosti..več sam sve prešučivala ..

Jel bi dala sve..pa da me se zove i traži bilo što ..da je po život bitno..koliko god teško bilo to što bi se od mene tražilo..nebi odbila..jer znam da bi mi isto bilo vračeno. A o malim sitnicama..o njima uopče ne razmišljam njih dajem bez da ih se traži.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 15:44

Ne, nebih dala sve... Meni je jednom moja prijateljica za koju sam stvarno mislila da je najbolja i za koju bih stvarno bila dala sve što je tražila, rekla da moram izabrat između nje i mog sadašnjeg muža... Jer joj se nije dopalo što sam puno vremena provodila s njim...

Naravno, nisam ga htjela odbaciti, a ona se naljutila i nije htjela razgovarat samnom nikada više... Shvatila sam da mi nikada niti nije bila prava prijateljica... Kad je mogla reći takvo nešto... Prijateljstvo je kao i ljubav davanje ali i odricvanje, niz kompromisa, usluga i ustupaka. Nemože funkcionirati ako je jednostrano...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 16:04

GricGric,slažem se s tobom,i mislim da pravi prijatelj ne bi sigurno tražio nešto takvo da se bira eto kao što je tebi tvoja prijateljica rekla,to onda ni nije prijatelj.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 20:53

treba prvo svatiti da ti je pravi prijatelj ... pravi prijatelj nece od tebe traziti neke nerealne stvari ...
za svog prijatelja ucinila bih sve sto je u mojoj moci da mu pomognem ...nikad ga ne bih ostavila na cjedilu.. frends

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sve za najboljeg prijatelja?! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime05.01.10 21:15

Naravno, ni ja nebih prijatelja nikada ostavila na cjedilu, pomognem i ljudima koje takoreći ne poznam, pa kako nebi prijatelju...

Pitanje je samo tko je pravi prijatelj? Kako znamo da imamo pravog prijatelja?

Da, ja bih za pravog prijatelja i u vatru i u vodu...
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime13.06.10 10:57

I u vatru i u vodu!!!
[Vrh] Go down
black-devil
Zagrijao tipkovnicu
black-devil


Female
Aries Rooster
Broj postova : 475
Godine : 43
Lokacija : Austrija, Bec
Datum registracije : 28.07.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime28.07.10 18:35

Ja sam za najboljeg prijatelja spremna i zivot da dam.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime29.07.10 13:59

Kikica je napisao/la:
Da li ste za najboljeg prijatelja i u vatru i u vodu ili ipak postoji nešto što ne bi ste učinili ma koliko vam neka osoba znaćila u životu?

''I u vatru i u vodu'', ali naravno sve u skladu s nekim moralom, poštovanjem i slično. Naravno da ne bih učinio doslovno sve, tipa ''aj zapali susjedinu mačku'' :P
U prijateljskom ili bilo kakvom odnosu sudjeluje dvoje. O tome je GricGric sve rekla što je trebalo.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime29.07.10 18:41

Ma nitko nema bolju od moje Sve za najboljeg prijatelja?! 31382
[Vrh] Go down
black-devil
Zagrijao tipkovnicu
black-devil


Female
Aries Rooster
Broj postova : 475
Godine : 43
Lokacija : Austrija, Bec
Datum registracije : 28.07.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime30.07.10 18:23

Jako je teko naci u danasnje vreme pravog prijatelja. Ljudi su postali zli i nikada ne znamo sta nam misle. Desavalo mi se da mi najbolji prijatelj zabode noz u ledja, od tada vrlo dobro pazim sa kim se druzim.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime29.08.10 18:41

za neke ljude ću napravit puno više od ić u vatru i vodu...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime29.08.10 23:29

U vatru i u vodu!?Tesko..negdje sam vec pisala na forumu o tome,da je "prijateljstvo" postala rijec koja se suvise olako izgovara.Mislim da 90% ljudi cak pojma nema sta je sustinska vaznost prijateljstva.Ja recimo ne mogu da kazem da imam najboljeg prijatelja,i ne znam da li neko za mene moze da kaze da sam mu najbolji prijatelj.Imam poznanike,drugarice..ali najbolji sam prijatelj samoj sebi.Od drugih ne ocekujem bukvalno nista,ni savjet,ni utjehu,ni pomoc,bas nista.Moj moto je :Nisam ti prijatelj,ali ti nisam ni neprijatelj.Ne mogu nikome da obecam da cu biti uz njega kad je tuzan,da mu cestitam rodjendan,da se radujem sa njim..Ali ono sto mogu je da ga od mene nece zaboljeti glava nikad.I to svakome mogu obecati.Ako ti ne mogu pomoci,necu ti ni odmoci,to je sigurno.Za mene se moze reci da sam jako ravnodusna prema ljudima..i jesam..ali bolje biti i ravnodusan,nego podmetati nogu nekom..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime19.09.10 17:30

Slažem se sa ditom,imam poznanika ,osoba sa kojima se družim ,pomažemo se kolko možemo,sve u garnicama normale,nikad me nije od njih zabolila glava niti njih od mene,ali jesu li to moji prijatelji,jesu li to ljudi na koje bi se ja smila osloniti ,ili jesam li ja spremna za te ljude izložit sebe...odgovor je ne..jedine osobe za koje dajem sebe su moja obitelj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime19.09.10 18:29

I ja bih učinila sve za najboljeg prijatelja...
Međutim ispostavilo se da ne bi i on (ona) učinio sve za mene...
Razočarali su me ljudi... Nisam imala neka očekivanja, ali kad mi je trebala pomoć nisu bili uz mene... nitko od prijatelja ... osim obitelji... zato sada imam samo poznanike... puno njih... među njima i krasnih ljudi koji su uvijek spremni pomoći... kao i ja njima... no prekratko se poznajemo da bi se mogli zvati prvim prijateljima...

Danas su prava prijateljstva isto toliko rijetka kao i prave ljubavi... vrlo rijetka... no vjerujem da postoje...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime07.10.11 10:29

Normalno da bih sve ucinila za pravog prijatelja/icu ..samo sto danas tesko nac pravog prijatelja i kad mislis da ga imas nakon duzeg vremena svatis da to nije to jer svi vecinom iskoristavaju te za njihovo dobro ...tu su kad njima odgovara ...ako nisu oni dobro uz tebe su da im das podrsku cim im bude bolje tu su u prolazu za tebe ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sve za najboljeg prijatelja?! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime18.10.11 21:32

Sve..

Tako je i bilo.. Obostrano davanje i uzimanje!
Toliko ljubavi, poštovanja, žrvovanja ako je bilo potrebno, a da se ni jednom
nismo osjećali žrvovanim, nego čak i sretni što smo mi ti koji možemo
pomoći ovom drugom...
Kao rođena sestra i brat smo bili..

I mislim da bi tako bilo i dan danas, ali eto,
viša sila... tužni
[Vrh] Go down
dzulija
Početnik
Početnik
dzulija


Female
Aries Monkey
Broj postova : 14
Godine : 44
Datum registracije : 29.11.2011

Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime30.11.11 10:23

Sekogas sum pokraj moite prijateli ,sekogas spremna da se zrtvuvam za nekoj koj toa go zasluzuva i toa me pravi srekna,nekomu da pomognam,,, ne ocekuvajki nisto za vozvrat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve za najboljeg prijatelja?! Empty
PostajNaslov: Re: Sve za najboljeg prijatelja?!   Sve za najboljeg prijatelja?! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sve za najboljeg prijatelja?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrvatska ima najboljeg igrača u Europi!
» Igor Vori nominiran za najboljeg rukometaša svijeta
» Real vlasnik najboljeg napada i obrane u Europi
» UEFA objavila listu kandidata za najboljeg nogometasa godine
» Pomoć za prijatelja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: