Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ekskurzija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime02.01.10 17:07

Svi volimo ekskurzije i zauvek ih pamtimo. Kad kazem ovo "pamtimo" ne mislim na mesto na kom ste bili (ja se ni jednog ne secam xD) nego pamtimo razne gluposti koje su nam se desile.

Koja je vama najbolja ekskurzija? Koji ste razred bili i gde ste isli? Ekskurzija 668150
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Re: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime03.02.10 16:06

Zapravo ne siječam se gluposti koje smo radili, jer nismo bili toliko slobodni..dok sam ja bila u školi nastavnikci i prof. su imali puno više autoritete nego danas..
A i bila sam sam taman trebala ići na exkurzije kada je taj prokleti rat buknio...ako da sam bila 4 osnovne u Zagrebu i pred sam rat u Kopačkom ritu..nismo bili zločesti..bili smo složan razred..
A put u Zagreb je bio nezaboravan na 15 ak iz razreda s razrednicom, a na nočenje nas primili baka i djed jednog našeg kolege i susjedi...cijeli dan smo lunjali po Zoo vrtu..Maksimiru i stigli se pokačiti s djecom iz kvarta.. Ekskurzija 12363 ma pokačiti bilo nas puno odjednom klinaca banulo na igralište, pa je došlo do borbe za teritorij.. Ekskurzija 12363
I taj put u Kopčaki vrt koji je prošao bz nekih "izgreda"
[Vrh] Go down
dear_green_gem
Zagrijao tipkovnicu
dear_green_gem


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 497
Godine : 32
Lokacija : Kladanj,bih
Datum registracije : 29.12.2009

Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Re: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime04.02.10 15:17

bilo je to skoro prije par mjeseci.. loodo i nezaboravno.... nesto sto se pamti cio zivot.... loodila, budalasanja i svega do bola... mislim da sam tokom 4 noci odspavala ukupno 8 sati... al zato po danu u busu mrtva tisina Smile
iako smo bili u neumu bilo ne neopisivo, predivno i prekratko! ljubav
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Re: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime02.04.10 10:27

Ja ove godine ne idem Ekskurzija 22424
Ali nam je prosle bilo preeeeeeedobro!!!
znaci 6. razred...Smile
Da me ubijes ako se secam gde smo bili....mislim da je Vrsac...poooojma nemam... Ekskurzija 776231
Znam samo da sam poljubila nekog lika i da mi nije bilo dobro posle toga 100 godina....jeste da je bilo samo na blic, onako, ali kako je on izgledao aaaaaaaa! Kao, fora, igrali se mi "istina-izazov" i meni su rekli da odem da ga poljubim...(to je ustvari bila verzija za njega...niko se nicega nije igrao Ekskurzija 12363 )...I ja otisla, rekla mu da je u pitanju igra...blabla...i jel smem da ga poljubim...i on meni "smes"...a ja...u soku!!! I poljubila ga... Ekskurzija 776231
Al...kako je bio leeeeeeep...mmmm...!!! Uh! Evo, i sad kad sam se setila, najezila sam se... Ekskurzija 668150 imao oko 17-18 godina...visok, smedj, predivan osmeh...a tek guzu da ne spominjemo Ekskurzija 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Re: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime02.04.10 12:51

Jao Pika vraže mali.... Ekskurzija 12363 imaš ti i roščiće i repić..još samo da ti osti nakačimo...jesi dobra...ma dobra ..odlična si.. Ekskurzija 968672 jedna Ekskurzija 446358
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ekskurzija Empty
PostajNaslov: Re: Ekskurzija   Ekskurzija I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ekskurzija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: