Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 U ponoć započela izborna šutnja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime26.12.09 10:49

Točno u ponoć započela je izborna šutnja, uoči nedjeljnih izbora na kojima će za 12 predsjedničkih kandidata moći glasati 4.495.006 građana na 6.866 biračkih mjesta.
Prvi put će samostalno moći glasovati i slijepe osobe.

IZBORNI STOŽER JUTARNJEG LISTA: Sve o predsjedničkim izborima
Hrvati koji žive izvan Hrvatske moći će glasovati u 55 zemalja na 250 biračkih mjesta, od čega ih je najviše u BiH, čak 124. Tri biračka mjesta otvorena su i za hrvatske vojnike koji se nalaze u misijama na Golanu, u Afganistanu i na Kosovu.
DIP će prve službene privremene rezultate izbora objaviti u ponoć s nedjelje na ponedjeljak, a u nedjelju u podne i u 17 sati izvijestit će javnost o odazivu na izbore do 11, odnosno 16 sati.
Državno izborno povjerenstvo pozvalo je sve izborne stožere i predsjedničke kandidate da se suzdrže od upućivanja bilo kakvih poruka tijekom izborne šutnje.

Izvor
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: Re: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime26.12.09 11:06

Nekako mi je baš svejedno tko će proči u drugi krug, ni ne planiram ići na glasanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: Re: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime26.12.09 11:08

Ja nemam pojma i hoću li i za koga ću glasati.Možda za onoga ko ima najmanje šanse.Muka mi je kad vidim koliko su samo novaca potrošili na kampanje.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: Re: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime26.12.09 11:11

Ma ja hoću..idem na sve izbore..nisam prije..ali sada mi je izborna jedinica u školi do mene, pa mi nije ljenivici teško otići do tamo..a nedam da propande moj glas...bilo kome ga dam glas, a dobro ne baš bilo kome imam svog favorita i ne želim da pobjedi bez po muke neka, po meni seljaćina.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: Re: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime26.12.09 15:32

Ako se predomislim i odem glasati, glasati ću za Vidoševića, treba nam predsjednik tog tipa, predsjednik koji će otvarati nova tržišta i poslove po svijetu, to je i temeljna zadaća suvremenog predsjednika, a on bi to mogao kvalitetno obavljati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





U ponoć započela izborna šutnja Empty
PostajNaslov: Re: U ponoć započela izborna šutnja   U ponoć započela izborna šutnja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U ponoć započela izborna šutnja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zlatna šutnja – što prešutjeti dečku?
» Započela prodaja ulaznica za koncert Editorsa
» Anonymousi prijete napadom na Facebook 28. januara u ponoć

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: