Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Doček Nove godine ispred Vječne vatre

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 9:29

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Docek%20nove%20godine-vjecna%20vatra%20JS%202

Centralna manifestacija dočeka Nove 2010. godine u Sarajevu biće održana ispred Vječne vatre, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare Gradske uprave Sarajeva.

Javni doček Nove godine organizovaće Gradska uprava Sarajevo i četiri gradske općine, Stari grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad, u saradnji sa predstavnicima Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Kantona Sarajevo (KS) i Javnog komunalnog preduzeća Park.

Program će se sastojati iz dva dijela, dječijeg i centralnog.

"Dječiji program 'Mario Ario traži karaoke zvijezdu' biće održan u multimedijalnoj sali Općine Novi Grad od 15.00 do 17.00 sati, gdje će domaćin zabave biti glumac Mario Drmač i dječiji hor 'Princes krofne'. Program je zamišljen kao karaoke show sa preko 2.500 karaoke pjesama. Za sve učesnike i prisutne predviđene su nagrade i paketići", rekao je stručni saradnik na projektima iz kulture Benjamin Isović.

On je rekao da centralni program ispred "Vječne vatre" počinje u 21.00 sati, a nastupiće domaći izvođači Uncle Sam Decidet, Rigorozni, Amel Ćurić & Band, Mustafa & Sevdi Band, Armin Šaković, Dubioza Kolektiv, DiscoBajagi / Dj Vedran & Brano.

Voditelji programa su Slađana Subotić-Damjanović i Kemal Grebo.

Član Izvršnog odbora za doček Nove godine Miroslav Živanović kazao je da se u organizaciju krenulo sa minimalnim sredstvima od 80.000 KM koje obezbjeđuje Grad Sarajevo i po 10.000 KM koje će obezbjediti svaka od gradskih općina koje učestvuju u organizaciji.

"Ukupnan iznos koji će biti utrošen za organizaciju javnog dočeka Nove godine je 120.000 KM", rekao je Živanović, te istakao dobru saradnju u organizaciji sa gradskim općinama.

Zamjenik gradonačelnika Sarajeva i predsjednik Izvršnog odbora za doček Nove godine Igor Kamočaji pozvao je sve građane da dođu na doček Nove 2010. godine ispred Vječne vatre, gdje će program trajati do "ranih jutarnjih sati".

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Doček Nove godine ispred Vječne vatre Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 9:35

"Ukupnan iznos koji će biti utrošen za organizaciju javnog dočeka Nove godine je 120.000 KM", [quote]

jako skromno i jako malo ...nije mi jasno ...kako ce sa tako malo para organizovat docek Laughing Laughing
pjevaci su super ...gdje ih nadose ...i da ...za sta li im trebaju tolike pare ...nikad mi nece biti jasno ...niko se ne buni ..ej 120 000 km ...za par trece razrednih pjevaca...i binu .... madd bolje da su te pare ulozili ili podjelili za sanaciju kuca ...za neku organizaciju ..koja se brine o bolesnim ...ili jednostavno u fondove za bolesnu djecu rasporedili a ne da ljudi mole za pomoc da pomognu djetetu ...a pomoc ne stize ....jojj kako sam ljuta ...a sve se nema para .... pika u oko

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Doček Nove godine ispred Vječne vatre Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 10:05

Ne treba se razbacivati sa parama
meni npr. nece biti nikada jasno da samo jedan pjevac za to vece uzme 90000 eura (severina , Zdravko colic 70000)
To je van svake pameti i oni koji ih placaju su zaista ludi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 11:12

Koji doček..mrzila uvijek te pripreme dočeke..gluposti ..kud čete..kud će mo..šta će ta..fuj..jesu dosadni...kao da je smak svijete ..spišana nova godina.
Jedan mi je doček bio fora..svi ostali beze bože sačuvaj...hvala bogu pa dijelim mišljenje sa suprugom..ta nas noć baš uopče ne zamara... Doček Nove godine ispred Vječne vatre 12363
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 23:09

Ma neka i doceka Nove jer mnogi ljudi jedva cekaju taj dan da se malo opuste
sjecam se kako smo se prije pripremali mjesec dana prije Nove
Vec tada se znalo ko ce s kim, kombinovalo se i bilo je lijepo
danas je drugacije ili smo se mi izmijenili, ko ce ga znati
ipak sam strogo protiv placanja basnoslovnih honorara kojekakvim pjevacima jebivetrima koji samo za jednu noc odnesu pravo malo bogatstvo
bilo bi dobro da u tim ugostiteljskim objektima ali i opstinama dobro razmisle prije nego sto angazuju takve
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 23:13

jaran je napisao/la:
Ma neka i doceka Nove jer mnogi ljudi jedva cekaju taj dan da se malo opuste
sjecam se kako smo se prije pripremali mjesec dana prije Nove
Vec tada se znalo ko ce s kim, kombinovalo se i bilo je lijepo
danas je drugacije ili smo se mi izmijenili, ko ce ga znati
ipak sam strogo protiv placanja basnoslovnih honorara kojekakvim pjevacima jebivetrima koji samo za jednu noc odnesu pravo malo bogatstvo
bilo bi dobro da u tim ugostiteljskim objektima ali i opstinama dobro razmisle prije nego sto angazuju takve


Ma, ne brini - razmisle oni dobro i shvate da će im to donijeti još više nego što daju - bilo na financijskom, bilo na političkom planu. Doček Nove godine ispred Vječne vatre 554834
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime15.12.09 23:17

Ja ne volim doček ...ne volim općenito 1.1. mrzim taj datum ......
[Vrh] Go down
Sponsored content





Doček Nove godine ispred Vječne vatre Empty
PostajNaslov: Re: Doček Nove godine ispred Vječne vatre   Doček Nove godine ispred Vječne vatre I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Doček Nove godine ispred Vječne vatre
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Imeprija 2k13 Docek Nove u Beogradu
» Top 5 destinacija za doček 2011. godine
» Srušio se ispred kafića i umro
» Liječnici nakon Nove godine očekuju epidemiju gripe
» Pucnjava ispred kafića u Sarajevu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: