Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime11.12.09 9:50

U sklopu turneje "World Magnetic Tour" Metallica će u svibnju 2010. održati veliki open air koncert, a još nije poznato u kojem gradu će se koncert održati.

Jedan od najvećih heavy metal bendova Metallica napokon stiže u Hrvatsku! U sklopu turneje "World Magnetic Tour" Metallica će u svibnju 2010. održati veliki open air koncert, a još nije poznato u kojem gradu će se koncert održati.

Svi detalji vezani za ovaj rock spektakl bit će poznati u ponedjeljak 14. prosinca kad će organizator koncerta Lupa promocija održati konferenciju za medije.
Hrvatski obožavatelji žestokog zvuka tako će imati priliku nakon Iron Maidena, na domaćem terenu uskoro gledati i slušati i drugi najveći metal bend svih vremena.
Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Metallicasvibnjuslijede
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime11.12.09 9:56

Jao..jao..jao...ajmo svi sad donacije da ja mogu na koncert....i netko mi treba za beby siting... Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363
Ma tko ga šiša prodat će kola ..sve za koncert... Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime14.12.09 17:36

Metallica 16. svibnja na Hipodromu u Zagrebu po 300 kuna



Karte će se prodavati po cijeni od 300 kuna za stajanje, 450 kuna za tribine i 360 kuna za fan pit. Dogovoreni kapacitet je 20.000 ljudi - rekao je Vladimir Ivanković, direktor organizatora Lupa promocije

Prodaja karata počinje 18. prosinca na svim prodajnim mjestima Ticketpro, a preko Fan cluba prodaja kreće dva dana ranije 16. prosinca na stranici www.metclub.com. Ulaznice će se prodavati i u uredu Lupe promocije u Drniškoj 22 s božićnim popustom od 10 posto.
Metallica će konačno nastupiti i u Hrvatskoj, i to 16. svibnja na Hipodromu u Zagrebu. Karte će se prodavati po cijeni od 300 kuna za stajanje, 450 kuna za tribine i 360 kuna za fan pit.
- Ne očekujemo 80.000 ili 100.000 fanova na koncertu. Hipodrom će biti pretvoren u dvoranu bez krova.
- Šansa da se koncert otkaže zbog neplaćanja honorara ili malog broja prodanih ulaznica je ravna nuli i otkazivanja sigurno neće biti. O tom projektu ćemo se brinuti kao o svakom drugom. Osigurat ćemo se u londonskim osiguravajućim kućama specijaliziranim za koncerte,..poručuje Ivanković.

Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime29.03.10 9:30

Jao još malo i koncert..a ja bi tako rado da mogu otići...joj .. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 552376 ..tko zna možda i nagrecamo toliko ..tko zna..a onda ludnica... Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 71896 Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 31382
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 15:32

Povečan kapacitet HipodromaMetallica za 30.000 tisuća fanova na Hipodromu.

U nedjelju 16. svibnja Metallica po prvi put stiže u Hrvatsku, a da je interes ogroman pokazuje i podatak da je predviđeni kapacitet od 20.000 povećan na 30.000 javlja muzika.hr.
Također, u prodaji je ostalo još nešto manje od 2.500 ulaznica, što će reći da će "World Magnetic" nastup Metallice na zagrebačkom Hipodromu biti najprodavaniji heavy metal koncert u Hrvatskoj ikad.
U prodaji je ostalo još samo stajanje po cijeni od 300 kuna, a možete kupiti na svim prodajnim mjestima sistema Ticketpro.
Blagajna će, u slučaju da koja ulaznica ostane u prodaji, raditi i na Hipodromu u subotu i nedjelju, 15 . i 16. svibnja, od 9 do 20 h, a bit će smještena na ulazu u Hipodrom iz smjera Bundeka.

muzika.hr/eZd
Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 71896
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:25

Kiki povedi i mene Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 11123
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:29

Moji sinovi idu, dolaze mi na spavanje braticeva djeca, a ja cu s Bundeka slusati....pozvala bih te Kikica k sebi, ali nema mjesta za spavanje....e i brata sam zaboravila
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:31

Ja ne bi mogla da spavam posle takvog koncerta Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:32

Mislis da ce oni spavati Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363


Zadnja promjena: Maza; 17.05.10 11:19; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:35

i to sto kazes Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363 Metallica je moj dobar drugar... https://www.youtube.com/watch?v=aT0RCCeeSLk Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime04.05.10 19:38

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363 Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363 ......inace nisu moj stil, samo par pjesmi mi se svida...usle mi u uho od moje dvojice Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 10:22

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Thumbnailr

NI KIŠA koja je cijeli vikend nemilosrdno padala nad Zagrebom, ni leptospiroza, ni gotovo jesenske temperature i dvadesetak centimetara blata nisu spriječili tridesetak tisuća fanova od odlaska na sinoćnji koncert legendarne Metallice.

Tridesetak tisuća grla orilo se sinoć hipodromom uz zvuk legendarne Metallice


Negdje iza 21 sat, nakon Morriconeove teme "Ecstasy of the Gold" i kadrova iz kultnog vesterna "Dobar, loš, zao", hipodromom su se prolomili prvi rifovi "Creeping deatha", a desetci tisuća fanova s rukama u zraku gromoglasno zapjevali i "zajahali munju" iz 1984. Tek nešto pirotehnike, ogroman video zid, jednostavna crna pozornica i tu i tamo pokoja vatrica bili su dovoljni da zagriju promrzlu publiku i stvore jedinstvenu atmosferu jednostavnog i čistog heavy metala. Veliko hvala Metallici i što je, s obzirom na katastrofalno vrijeme, malo ubrzala tempo.

Sa svakim idućim rifom legendarnih "Fade to black", "Master of Puppets", "One", "Seek and destroy", "Sad but true" i "Nothing else matters", kiša je sve jače padala, kao uostalom i temperatura (ili se to samo činilo onim najvjernijima koji su na hipodromsko blato stigli već u 5 sati) nije omelo heavy metalce u rozim, žutim i zelenim kabanicama da konačno uživaju u svirci gospode iz Metallice.

"Kad smo posljednji put svirali ovdje? Nikad?! Sad smo tu i želimo da vam bude dobro!"

Mnogi se slažu kako je zagrebačka bila jedna od najboljih set lista "Death Magnetic" turneje. Pjesme s njihovog posljednjeg studijskog albuma nisu oduševile publiku, a da su fanovi radije željeli slušati starije stvari potvrđuje i gromoglasni "Noooo!" kao odgovor na Hetfieldovo pitanje "Jeste li kupili novi album?" i "Sviđaju li vam se nove pjesme?".

"Kad smo posljednji puta svirali ovdje?", pitao je masu James Hetfield. "Nikad!", zaorilo je tisuće grla. "Zašto nam je trebalo toliko dugo? Ali sad smo tu i želimo da vam bude dobro, jer je onda i nama dobro. Tu smo zbog vas", povikao je Hetfield koji je vrlo brižno nekoliko puta provjeravao je li publika još živa. Zašto im je zaista trebalo toliko dugo, ne znamo. Koncert koji su trebali održati prije šest godina u Zagrebu, otkazan je, a nagađa se kako nikada nije niti bio dogovoren. Ipak, nećemo o tome jesu li stigli prekasno ili baš na vrijeme, u svakom slučaju, došli su, rasturili hipodrom i još jednom pokazali kako to rade oni koji znaju. "Obey your master!" And we did!

________________________________________________________________________

I tako prođe koncert ja nisam bila ..koja šteta...tako je to kada živiš u Nedođiji.. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 634108
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 10:57

Ajde ..doći će oni opet.....Djeca došla mokra do kože, promočilo 5 majci i kožne jakne, blato do koljena, ali vele predivnooooooooo...ja slušala s balkona iako im nisam fan Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 11:08

Jaooooo i bi slušala makar i s balkona..također me nebi bilo briga da su sjekire padale Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 12363
Baš mi je drago da su uživali malo u pravom zvuku Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 71896 zapravi svi što ste uživali.. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 684631
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 11:17

Samo jedna pjesma mi se sviđa.....nisam ja za tu vrstu muzike Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 11:20

Vidim gore sam napisala u vezi spavanja.....čim su došli, neki pod tuš, neki presvlačenje u topliju obleku i na toplu juhu, odojka, francusku i pohano meso i brzo u topli krevet Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 31382
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 11:23

A Nothing else Mathers..garant Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 816407

https://www.youtube.com/watch?v=NcbAibPA2yY

Je predobra je ako sam pogodila..ali nije meni kod njih stvar samo u žestokoj glazbi..uostalonm koji metal bend bi zvala Berkly filharmonija da s njima rade koncert i album..ako ne najbolje od najboljih.. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
Posebno mi je kod njih što svaki dio u svakoj pjesmi ima nešto posebno nisu dosadni sa svojim žestokim ritmovima..oni su po meni genijalci kao Betowen samo u malo drugačijoj vrsti glazbe. Nekima to smiješno ali mi koji ih volimo zbilja to mislimo za njih. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 462401
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime17.05.10 11:38

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534 baš ta Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime22.05.10 8:34

A znam da je.. malo je malo mekša stvar i nema kome se ne sviđa.. Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku 748534
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku Empty
PostajNaslov: Re: Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku   Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Metallica u svibnju dolazi u Hrvatsku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Carbon/Silicon u svibnju u Tvornici
» Metallica lyrics
» "Metallica" slavi 30. rođendan nizom posebnih koncerta
» Dolazi nam HTC HD3
» Uskrs kroz fotografiju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: