Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime10.12.09 17:16

Danas sam na poslu primio e-mail u kojem su bile slike neobicnog stila oblacenja sa propratnim tekstom, ali ja cu samo postaviti slike a mi cemo svojom diskusijom nadomjestiti taj text
naime slike su snimljene u USA , u robnim kucama Wal-Mart
I sam posjecujem Wal-Mart i primijetio sam dosta osoba koje se jako neobicno oblace pa se uvijek zapitam znaju li oni da nisu kod svoje kuce, znaju li oni da nisu u svojim spavacim sobama, u svojim kupatilima
Pa evo da krenemo sa slikama
S ovim komentarom cu postaviti 4 slike a u slijedecm jos pa 'opletite' sa komentarima

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart07

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Wal01

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart06

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart04
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime10.12.09 17:18

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart05

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart08

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart02

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Walmart03
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime10.12.09 18:26

Komentar Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 73820 strašno,pa oni ne da su zaboravili da nisu kod kuće,oni su zaboravili kako odjeća izgleda Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 73820 Ipak prva mi je zapela za oko,ma strašno,naravno svatko ima svoj stil oblaćenja al ovo je za mene presmješno Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 668150
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime10.12.09 19:42

Ovo je jos i dobro kakvih slucajeva ima
OK, ima jos jedna cudna 'moda', naime crnci su davno poceli da pantalone drze na pola guzice i nize tako da se njihove gace u potpunosti vide, a taj stl su prihvatili i neki bjelci Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 668150
jedna moja kolegica sa posla je natjerala sina da uzvuce svoje pantalone tako sto mu je rekla da ako to ne uradi da ce i ona svoje svuci na pola guzice hahah
A jesmo se smijali ali je zaista ovo istina
upoznao sam njenog sina i kcerku i pricali o ovom slucaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime10.12.09 19:46

E tu modu na pola guzice hlače pa to ja neću shvatiti nikad,kako mogu tako hodati,strašno,i ovdje imaju čudne stilove,samo neki su preekstremni brrr ..
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 0:30

U strašno.Da se pojave takvi u Splitu...dobili bi dobrih komentara.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 0:38

svašta.. ti ljudi očito ne znaju granicu kuća-javnost i kako se oblačiti....
ovo je meni presmješno i kad bi ih vidjela kod sebe, stvarno bi se dobro nasmijala i to njima u facu... Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 12363 ja ni po kući ne bi takva hodala ... a pogotovo na vani....
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 0:42

E imali mi jednu inventuru u nasem objektu kad se to jutro nasa kolegica pojavila sa viklerima na glavi i u trenerci i tako radila sa nama
joj Boze kakvi su, tada sam se sjetio nasih ljudi, zena, pogotovo zena koje vode racuna kako ce se srediti i izaci u javnost
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 1:18

Kako smo mi napredni s ove druge strane. Smile Ovo je baš strašno...ja kad centrom prođem sve sređeno,baš žene vode računa a i kultura je to.Sjetim se i Sarajeva kad prošetah malo gradom.To svaka ženska mlađa,starija,sređeno i našminkano.
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 1:50

Tea je napisao/la:
Kako smo mi napredni s ove druge strane. Smile Ovo je baš strašno...ja kad centrom prođem sve sređeno,baš žene vode računa a i kultura je to.Sjetim se i Sarajeva kad prošetah malo gradom.To svaka ženska mlađa,starija,sređeno i našminkano.
Istina je da zene sa prostora bivse YU vode vise racuna kakav ce utisak ostaviti, ali ima i pojedinki kojima ne mozes prici od smrada a izdaleka izgledaju sredjene Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Affraid
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime11.12.09 2:35

hehehehehe haj jaran priznaj jesil namjestio ove slike ili sta?? Licno, bila bi mi draza pomisao da je ovo foto montaza nego da za prave mozes negdje da naletis na neke od ovih likova sa slika cerekalo:D:D:D
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime12.12.09 0:05

jaran je napisao/la:
Tea je napisao/la:
Kako smo mi napredni s ove druge strane. Smile Ovo je baš strašno...ja kad centrom prođem sve sređeno,baš žene vode računa a i kultura je to.Sjetim se i Sarajeva kad prošetah malo gradom.To svaka ženska mlađa,starija,sređeno i našminkano.
Istina je da zene sa prostora bivse YU vode vise racuna kakav ce utisak ostaviti, ali ima i pojedinki kojima ne mozes prici od smrada a izdaleka izgledaju sredjene Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Affraid

E to je strašno kad žena ne zna za dezodorans i dobro kupanje.Ali dobro...to su minorni slučajevi. Smile
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime12.12.09 0:40

WIND je napisao/la:
hehehehehe haj jaran priznaj jesil namjestio ove slike ili sta?? Licno, bila bi mi draza pomisao da je ovo foto montaza nego da za prave mozes negdje da naletis na neke od ovih likova sa slika cerekalo:D:D:D
Nisam namjestio to je stvarnost USA i zapada, ali cinjenica je da nase zene vise vode racuna o oblacenju osim nekih pojedinih ali o tome sam vec pisao
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime12.12.09 10:01

Vjerujem da nisu foto montaža..jer sam i kod nas vidjela ljudi kojima je očito nešto iskrivljeno u glavi..jer taj njihov neukus za odijevanjem je prestrašan.
To što neki ljudi obuku na sebe ja bi to zapalila, a ne bacila u smeče.
Nije stvar u ružnim komadima odjeće, več i u neimanju osječaja za ukusno.
Ne razumijem kako se punašna, iliti deblja, osoba može oblačiti kao da nosi broj kao neka mršavica..
Ok razumijem htjeli bi stati u taj broj..ali i kada ga probaju , pa zar ne vide na šta to lići...šlauf širok 20 cm ispliva ispod majice..sa svih strana im visi ..i još i razmijem kada to rade odrasli oni su na taj svoj nestil več navikli,, ali zašto dopuste da se i njihov, podmladak, da tako kažem oblaći isto kao i oni...

Ili je njima precepcija lijepog i uksnog skroz iskrivljena...možda ono što je nama lijepo i ukusno njima je to ružno...rado bi zavirila u domove takvih ljudi da vidim jesm li u pravu.
Tko će znati u svakom slučaju...nebi bilo loše da im netko kaže da to što rade jako nekonvencionalno...ako to več sami ne shvačaju.
A onda opet možda misle da su modni gurui ..pa će sad svi njiovu modu profurati. Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti 73820
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime13.12.09 13:21

Cinjenica je da se svaki tjelesni tip osobe moze obuci dobro i da izgleda stilski odlicno!
Problem je sto ima ljudi koji jednostavno nemaju osjecaja za dobru percepciju i rezonovanje onoga sto vide u ogledalu kad se obuku!
Isto vazi i za shminku i nakit....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti Empty
PostajNaslov: Re: Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti   Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako se oblaciti, ili kako se ne oblaciti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)
» >>Kako Oni...<<
» >>Eto kako<<
» Kako da...?
» Kako se ugojiti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Mali savjeti-
Forum(o)Bir: