Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime02.12.09 22:26

Najnovija studija pokazuje da zaposlenici u čak 54 posto kompanija u SAD-u svojim online računima na društvenim mrežama i servisima mogu pristupati tek nakon što napuste uredske prostorij.


Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku GetImage
Analitička kuća Robert Half Technology provela je studiju na uzorku od oko 1.400 direktora američkih kompanija koje zapošljavaju stotinu ili više radnika. Prema sakupljenim podacima, u 54 posto ispitanih kompanija u potpunosti je zabranjen pristup Facebooku ili Twitteru, a u njih deset posto u potpunosti je slobodan pristup istima.

Od ostalog 19 posto ispitanika odgovorilo je da dopušta pristup društvenim mrežama u poslovne svrhe, 16 posto na neki način ograničava zaposlenicima pristup ovim online servisima, a jedan posto ispitanih nije znalo odgovoriti na upite ove analitičke kuće.

Usprkos svim zabranama, pristup bilo kojem online servisu ove vrste omogućen je s cijelog niza kompatibilnih gadgeta i mobitela, no nije nam poznato jesu li u ispitanim kompanijama upoznati s ovim podatkom.

tportal.hr/znanstveni.com
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:08

Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Lol poznato mi je "jako"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:11

Kod mene na poslu su zblokirali se takve stranice, one koje su bile najcesce koristene.....playtoy i facebook
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:13

Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku 73820 kod mene odavno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:15

Za facebook me bas briga, bila, vidila i zbrisala se.....ali playtoy tu sam bila ljuta......bas mi je pasalo malo odmora uz belu Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku 765814
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:15

daj igraš belu pa ja visim tamo aj mi na pp pošalji nick
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime30.05.10 10:18

Kako mozes visiti i tamo i tu Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku 12363 ...poslano Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku 765814 ti si sigurno u odlikasima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku   Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Više od 50 posto tvrtki blokira pristup Facebooku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zaposlenici će šefu morati dati svoju lozinku za pristup Facebooku?!
» Grčkoj će se otpisati više od 21 posto duga
» Taksisti spuštaju cijene više od 50 posto?
» U osnovnim školama u BiH izučava se više od 90 posto zajedničkih sadržaja
» Mercedes-Benz SLS AMG GT: Više snage, više dinamike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: