Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 16:23

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 0368007.42
Voditeljica poslovnice banke u Njemačkoj je novcem bogatih klijenata pokrivala prekoračenja siromašnima, te bi novac zatim vraćala natrag. Tako je 'posudila' 7,6 milijuna eura.


U želji da pomogne manje imućnim klijentima koji su dolazili u njezinu poslovnicu u mjestu s 1500 stanovnika pored Bornheima, voditeljica poslovnice (62) 'posuđivala' je novac od bogatijih klijenta, koji bi ubrzo vraćala na njihove račune.

U 117 transakcija od 1990. godine, njemačka ženska inačica Robina Hooda prebacila je preko brojnih računa ukupno 7,6 milijuna eura, no problemi su nastali jer nije svaki put uspjela vratiti novac, te je nagomilala dug od 1,1 milijun eura.

Njemački Bild piše da žena novce nije uzimala za sebe, zbog čega je sudac imao tešku zadaću.

''S jedne strane imamo visoku štetu, a s druge altruistično ponašanje, što je potpuno neuobičajeno za optuženike'', zaključio je sudac.

Žena je na kraju osuđena na 22 mjeseca uvjetne kazne.
T.J|Net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 17:43

A super pa je osuđena na tako kad pogledaš malu kaznu,svaka joj čast iako jbga nije u redu al štaš,bar nije za sebe uzimala.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 17:54

ana je napisao/la:
A super pa je osuđena na tako kad pogledaš malu kaznu,svaka joj čast iako jbga nije u redu al štaš,bar nije za sebe uzimala.

Malorum cupidatas est..( ..Pohlepa je korijen sveg zla..)
Trebali su zabranit - siromašne, pa ne bi niti bilo kazne. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:01

Dobro rečeno,nažalost tako je kako je,al eto ima pametnih ljudi kao ona i pametnih sudaca Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:14

ana je napisao/la:
Dobro rečeno,nažalost tako je kako je,al eto ima pametnih ljudi kao ona i pametnih sudaca Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231

Ma to me podsjetilo na priču o Zellu Kravinskyom, bogatašu iz Philadelphije koje je u dobrotvorne srvhe poklonio 40 miliona dolara, svoje nekretnine i svoj bubreg. Živi skromno u maloj dotrajaloj kućici sa ženom i četvoro djece i vozi svoj stari dotrajali kombi. Fakultetski je obrazovan, posjeduje dva doktorata - iz orijentalistike i renesansne književnsoti - i već sedam godina poučava duševno poremećenu djecu u sj.Philadelphiji. Svoj bubreg poklonio je dvadeset dvogodišnjoj studentici, crnkinji, inzistirajući da bude Afroamerikanka, jer "njima najviše treba pomoći".
Kad čovjek čuje takve nekakve priče dođe mu da se postidi ili da takve osobe ( kao što je Zell i ova bankarica..) proglasi osobe van pameti? Jesu to neki ekscentrični luđaci danas? Komunisti u praksi? Sveci? Heroji? Radikalni krišćani?
Takve stvari nam "izmiču" svakodnevnom poimanju..
Pada mi na pamet jedino da dolaze iz neke bolje budućnosti.. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Zell_Kravinsky205
( Zell Kravinsky i amerikanka kojoj je donirao bubreg)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:26

Ovo si dobro rekao:"kad čovjek čuje takve nekakve priče dođe mu da se postidi"
da, baš tako je meni kad čitam o takvim ljudima, eto ta bankarica i Zell,a čuj divimo se svi iz daljine,a malo tko učini ono pravo,i opet vidiš on je imao novaca,pomogao je,ona nije imala al opet je vidjela tuđu nesreću i pomogla je,zato smatram da imaš pravo "neka bolja budućnost".I sreća pa ima takvih ljudi,samo da ih je više. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:34

ana je napisao/la:
Ovo si dobro rekao:"kad čovjek čuje takve nekakve priče dođe mu da se postidi"
da, baš tako je meni kad čitam o takvim ljudima, eto ta bankarica i Zell,a čuj divimo se svi iz daljine,a malo tko učini ono pravo,i opet vidiš on je imao novaca,pomogao je,ona nije imala al opet je vidjela tuđu nesreću i pomogla je,zato smatram da imaš pravo "neka bolja budućnost".I sreća pa ima takvih ljudi,samo da ih je više. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231

Po vokaciji svog posla sudjelujem ponekad u nekim humanitarnim akcijama. Nećeš vjerovati kako siromašnih ljudi ima u našoj sredini. Bijeda očajna...u kakvim uvjetima neki ljudi žive tu, sasvim blizu, pokraj nas..
No, možda je i to nešto što je teško percipirati bez vlastitog iskustva..
Moj frend, pomorac, obišao sve zakutke svijeta, na moje pitanje o tome što je najgore što je vidio svih tih desetak godina..spominje smrad i bijedu jedne male ulice u Indiji, u Calcutti..kaže da takvu groznu bijedu, takvu strašnu nepojmljivu nehigijenu, takav odvratan smrad ( još uvijek ga ne može sprati sa sebe..) ne da se ispričati, opisati, prikazati...
Možda je to jedan od načina, da spašavamo sebe..kao što je to napravio Zell Kravinsky..

Darivanje buburega zaista mi je priuštilo radost.
Pretpostavljao sam da će tako biti i nisam se razočarao. Ta radost se i danas povremeno javi. Bio je to nesebičan postupak, koji ne može biti poništen kasnijim životnim događajima. To mi daje sigurnost. Teoretski, ne mogu zapasti u preduboku depresiju, jer sam učinio jednu dobru stvar. / Z.Kravinsky/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:41

Da,vjerujem,znaš ovdje se ne susrećom sa bjedom baš kakvu vidim recimo po tv-u iako i to što vidim nije ni trećina,al opet suze mi krenu od nemoći što pomogla bi, al uvijek se osjećam da ostanem samo na tome,da pomogla bi.I trudim se sad sudjelujem u jednoj akciji za djecu u bolnicama i sviđa mi se to što direkt u kontaktu sam s njima,a ne do sada što sam sudjelovala užas živi,da ne duljim,treba s rječi preći na djela,pa makar sitnicom i čovjek se neće slabo osjećati kad pročita nešto ovako.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:51

ana je napisao/la:
Da,vjerujem,znaš ovdje se ne susrećom sa bjedom baš kakvu vidim recimo po tv-u iako i to što vidim nije ni trećina,al opet suze mi krenu od nemoći što pomogla bi, al uvijek se osjećam da ostanem samo na tome,da pomogla bi.I trudim se sad sudjelujem u jednoj akciji za djecu u bolnicama i sviđa mi se to što direkt u kontaktu sam s njima,a ne do sada što sam sudjelovala užas živi,da ne duljim,treba s rječi preći na djela,pa makar sitnicom i čovjek se neće slabo osjećati kad pročita nešto ovako.


Da, slažem se..
Ipak, ta veličina MORALNE VERTIKALE jednog Zella Kravisnkog mi je frapantna...

.."Ja živim i radim za takav svijet u kojem će se naći isto neko ovakava osoba..kao ja i donirati onom tko bude trebao.."

Još neke njegove vrlo radikalne izjave..

Životi moje djece nisu mi nimalo vredniji od bilo kojeg drugog života,,
Nitko ne bi trebao imati vikendicu dok svi ne budu imali svoj dom,,
Nitko ne bi smio imati drugi automobil dok svi nemaju jedan…
Tvrdim da moj cilj nije sreća nego dobrota. Moralni napredak je jedina svrha života koju mogu zamisliti.
Kad vidim svoju kćer kako nastupa plešući, toj je fantastično – to jest radost. Dakle, ja ne mislim da je moj život bez radosti, nego mislim da ljudi nisu sretni.
Kad biste se probudili potpuno zaokupljeni tuđom dobrobiti, riješili biste se bremena razmišljanja o sebi – to bi bila sreća.
Radije bih da su moja djeca dobra nego sretna. Za mene, najgori strah je razmišljanje da bi moje dijete moglo postati osoba koja je u stanju
povrijediti druge. Ništa što bi moja djeca učinila ne bi moglo poništiti moju ljubav prema njima, ali kad jedno od njih ne bi imalo
savjest, teško bih bio sretan. To bi me podsjećalo na moje pogreške i promašaje. Srećom, oni su draga djeca.
Nema sreće u pohlepi. Tak kad dobijete stvari koje želite, shvatite da ono što želite ne donosi sreću.
I kada su ga pitali: "Dobro, da li to znači da mi koji se ne usudimo donirati svoj bubreg, da li smo mi nekoga uskratili za život?"..on je
odgovorio: "Da, osudilli ste čovjeka na patnju, ili ste ga možda i ubili.."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 18:58

Na ovo pitanje"šta ako njegovo djete bude jednog dana trebalo taj bubreg",čuj po meni dobro je rekao,to mi se čini ne sebično od njega,učinio je jednu stvar od koje ja recimo strahujem al da budem u situaciji da nekome treba,da sam ja upoznata s tom osobom,mislim da darivala bih i dala odgovor kakav je i on dao.Al opet nisam baš toliko ekstremna koliko mi se on čini u ostalim odgovorima,posebno ovaj odgovor:"Da,osudili ste čovjeka na patnju,ili ste ga možda i ubili.." to mi je ne pretjerano ,nego malo previšeee.
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:02

ana je napisao/la:
Na ovo pitanje"šta ako njegovo djete bude jednog dana trebalo taj bubreg",čuj po meni dobro je rekao,to mi se čini ne sebično od njega,učinio je jednu stvar od koje ja recimo strahujem al da budem u situaciji da nekome treba,da sam ja upoznata s tom osobom,mislim da darivala bih i dala odgovor kakav je i on dao.Al opet nisam baš toliko ekstremna koliko mi se on čini u ostalim odgovorima,posebno ovaj odgovor:"Da,osudili ste čovjeka na patnju,ili ste ga možda i ubili.." to mi je ne pretjerano ,nego malo previšeee.

Zell Kravinski dolazi iz budućnosti, možda je to tamo - baš prava mjera? Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:07

A čuj moguće svašta,samo ne sjeda mi to njegovo,al ajd. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:08

ana je napisao/la:
...treba s rječi preći na djela,pa makar sitnicom i čovjek se neće slabo osjećati kad pročita nešto ovako.
To je stvarno istina, kad bi svatko učinio koliko je u njegovoj moči za dobrobit nekog drugog, svijet bi bio puno ljepše mjesto. Svako dobro djelo je veliko, koliko se god nama ponekad činilo beznačajno.
Postoji strašno puno milijunaša, velikih firmi i bogatih država, koji ne čine ništa da pomognu onima kojima je pomoč potrebna, no vidimo da ipak ima dosta i pozitivnih primjera.
Ti primjeri bi trebali biti naša sadašnjost i svakodnevica, a ne primjeri "iz neke bolje budućnosti" kako spominjete... Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:09

ana je napisao/la:
A čuj moguće svašta,samo ne sjeda mi to njegovo,al ajd. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 776231

A čuj, meni ne sjeda to da je POKLONIO 40 miliona dolara, al ajd.. Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:13

Cmen,ma išš 40 miliona,meni sjeda,al da sam ubila čovjeka jer nisam darovala bubreg,e pa ček malo Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 12363
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:15

ana je napisao/la:
Cmen,ma išš 40 miliona,meni sjeda,al da sam ubila čovjeka jer nisam darovala bubreg,e pa ček malo Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 12363

Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...40 000 000 dolara, kupio bih cijelu Californiju...issooo mikiiiii.... Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
( sorry, još do doniranja bubrega nisam stigao..)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime24.11.09 19:18

Ajd ,kad si to tako sročio,ni meni ne sjeda Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:03

ana je napisao/la:
Ajd ,kad si to tako sročio,ni meni ne sjeda Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419

Ma, nije problem u bankarici, Zellu, 40 000 000 dolara, doniranim bubrezima - problem je u svijetu u kojem se mi čudimo takvim stvarima i u svijetu u kojem takve osobe izazivaju zgražanje. Naopaki svijet stvara naopake vrijednosti; dok god postoje bogati i siromašni, postojat će i ovakve stvari..
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:11

Savjest joj je čista ...nije uzela ništa za sebe. Smile
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:16

Tea je napisao/la:
Savjest joj je čista ...nije uzela ništa za sebe. Smile

Ma, možda bismo drugačije razmišljali da je uzela NAŠ novac za podjelu siromašnima? Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419

Aj, dobro, dobila je samo uvjetnu...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:20

Pošteno u svakom slučaju.Bar oni koji su ostali bez novca znaju da je išao siromašnima.Ne bi mi bilo žao da me je i pokrala,samo da bez gaća ne ostanem, štono se kaže Smile
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:25

Tea je napisao/la:
Pošteno u svakom slučaju.Bar oni koji su ostali bez novca znaju da je išao siromašnima.Ne bi mi bilo žao da me je i pokrala,samo da bez gaća ne ostanem, štono se kaže Smile

Al' fkt - "čudakinja". Baš se pitam kako bi to prošlo kod nas i da li bi završila samo s uvjetnom? Njemci si mogu dozvoliti pozu a la "Robin Hood"..
Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:26

Očito je Robin Hood uskrsnuo... ili ima sljedbenike... Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 12363
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 0:31

D_DoLL je napisao/la:
Očito je Robin Hood uskrsnuo... ili ima sljedbenike... Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 12363

Ma nakazni društveni sustav ( "štarkorski" kapitalizam..) stvara takve društvene "nakaze".
Ima jedna anegdota o Ch.Bodleru kada je prolazio kraj prosjaka pa ga je ošamario..
Prosjak se digao i ošamario Ch.Bodlera..a on je zagrlio prosjaka, rukovao se s njim i rekao mu: "Evo ti ruka, sada si čovjek, budi ponosan na sebe i ako si prosjak"..
Cijela ova priča je nakrivo pos Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419 tavljena..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime25.11.09 2:44

californiamen je napisao/la:
ana je napisao/la:
Ajd ,kad si to tako sročio,ni meni ne sjeda Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji 432419

Ma, nije problem u bankarici, Zellu, 40 000 000 dolara, doniranim bubrezima - problem je u svijetu u kojem se mi čudimo takvim stvarima i u svijetu u kojem takve osobe izazivaju zgražanje. Naopaki svijet stvara naopake vrijednosti; dok god postoje bogati i siromašni, postojat će i ovakve stvari..

Da,slažem se s tobom,al toga(bogat,siromašan)uvijek će biti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji Empty
PostajNaslov: Re: Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji   Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bankarica krala milijune bogatima i dijelila sirotinji
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Počeo lov na zakopane milijune u tirolskoj šumi
» Termiti pojeli milijune novčanica u sefu banke
» Komšijska deca krala pare sa oltara
» Izraelska vojska krala je organe mrtvih Palestinaca
» Šuker Bianci Matković: Dosta si dijelila Audije kako se tebi sviđa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: