Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žene plaču više od muškaraca

Go down 
+3
D_DoLL
Kikica
Blizanka
7 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime03.11.09 13:41

Novo istraživanje tvrdi da su žene višestruko veće plačljivice od muškaraca. Žene plaču jer se ne znaju nositi s problemima, dok muškarci zbog kraja emocionalne veze.
Prema istraživanju Njemačkog oftamološkog društva žene plaču od 30 do 64 puta godišnje dok pripadnici muškoga spola to u istom periodu rade 6 do 17 puta.

Muškarci plaču između dvije i četiri minute, a za žene plakanje u prosjeku traje oko šest minuta. Kod čak 65 posto žena se plakanje pretvara u jecanje, a kod muškaraca je riječ o samo šest posto.

Sve do adolescencije razlika između spolova u količini isplakanih suza je zanemariva.

Najčešći razlozi koje dovode žene na 'rub' plača su osjećaj nemogućnosti da se nose s problemima i sjećanje uspomena na prošlost. Muškarci imaju tendenciju plakati iz empatije i zbog kraha ljubavne veze.

Znanstvenicima još nije u potpunosti jasna funkcija plača, a u znanstvenom svijetu vlada skepsa oko katarzičnog učinka plakanja.
Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žene plaču više od muškaraca Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime03.11.09 13:51

Ne znam ..ali znam da je plač kod mene pražnjenje..skuplja se skuplja i onda kad više ne mogu trpjeti iscvilim se i mir....sve se onda polako vrača na mjesto..
..ali ja plačem i kad se smijem..meni je to kao dobar dan..ne palčem kad me netko gurne usput..ali
...naučila sam da suze nisu sramota..i da ih mogu pustiti ako žele izaći, tad me ne vidi nitko ..nikada..a meni bude lakše. Žene plaču više od muškaraca 776231

A muški nek probaju plakati..možda bi manje mlatili po ženama..ako se ne znaju nositi s emocijama..nek ni ne podižu ruku na svoje bližnje...bolje bi im bilo da se isplaču negdje u mraku, nego da lijeće svoje komplekse na slabijima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime03.11.09 16:32

Ne slažem se da žene plaču jer se ne znaju nositi s problemima,ja plačem kad sam tužna,kad me boli,a ne zato što se ne znam nositi s problemima.
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime20.11.09 19:27

Ja plačem u onom trenu kad se sama nad sobom sažalim zbog neke stvari... kad se baš onako osjećam "jadno" ili usamljeno... ali što sad? Suze liječe dušu. Ne znaju muškarci kaj propuštaju. Žene plaču više od muškaraca 776231
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime08.10.10 22:03

Žene plaču jer se ne znaju nositi s problemima

Ovo je apsurdna tvrdnja, možda pojedinke da, ali generalno ne.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime08.10.10 22:04

Moj otac kaže...plače ko je kriv.Ne znam što je pri tome mislio Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime08.10.10 22:24

Hm to i mene zanima Smile ....ali nebih rekla da je ta tvrdnja točna......iako su muski odgajani da ne pokazuju suze, ali znam da ih puste, ali po skrivečki...dok zene ...bilo gdje
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime29.11.10 13:50


Znam samo da nikad necu plakati sto ne znam se nositi sa zivotnim problemom ..bilo koji problem to se rijesi i radi na tome bez placa .. zavrni rukave ili ukljuci mozak i nema tu plakanja ..placem kad mi je tesko sto sam povrijedila nekog ili glupost napravila

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žene plaču više od muškaraca Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime24.04.11 14:45

bravo majstore tako se to radi a ne da places nikad nemoj plakati ako ti je tesko napravi temu po imenu tesko mi je i mi ce ti olaksamo a glupost ona se resi nemoj da razmazujes sminku nije lepo ;) jel tako tako je. :yana
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime08.11.11 12:32

Plačem uvijek kad mi je tesko, zatvorim se u sobi i pustim suzama na volju. ne zelim nikad da opterecujem druge svojim trenutnim problemima, al isto tako ne mogu drzati sve u sebi, i bar kad sam sama ne moram glumiti neku jačinu i ledenu djevojku. Nikad se ne stidim svojih suza jer je svaka pala iz nekog svog razloga. Sto se muskih tice , ne znam zasto manje placu, da l zbog toga sto su doista toliko jaki i smatraju da im plac nece nista poboljsati (sto je i istina, al opet to je za mene "praznjenje") ili mozda sto se ustrucavaju da ne ispadnu "jadničci", vjerovatno ima i jednih i drugih
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene plaču više od muškaraca Empty
PostajNaslov: Re: Žene plaču više od muškaraca   Žene plaču više od muškaraca I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene plaču više od muškaraca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Žene varaju više i bolje od muškaraca
» Jesu li žene opasnije od muškaraca?
» Žene protiv muškaraca
» Žene protiv muškaraca
» Žene protiv muškaraca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: