Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sigurna USB memorija

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sigurna USB memorija Empty
PostajNaslov: Sigurna USB memorija   Sigurna USB memorija I_icon_minitime09.10.09 19:13

Sigurna USB memorija
SanDisk i McAfee predstavili su USB memoriju s ugrađenim antivirusnim softverom Scan Engine
Sigurna USB memorija Uskorousko2

Imena Cruzer Enterprise memorija automatski skenira, odnosno detektira maliciozni softver i datoteke, a ukoliko "shvati" da je računalo na kojeg je priključena zaraženo prijenos podataka trenutno se prekida. Skeniranje se odnosi na viruse, crve, Trojane i ostali maliciozni softver.

Datoteke već snimljene na memoriju zaštićene su hardverskom AES enkripcijom, a prilikom prvog korištenja potrebno je postaviti kompleksnu lozinku bez koje nije moguće pristupiti podacima, što sve skupa Cruzer Enterprise čini jednom od najsigurnijih memorija na tržištu, navode iz SanDiska.

Cijena nije najavljena, no na tržištu će se memorija naći do kraja godine najvjerojatnije u kapacitetima 1, 2, 4 i 8 GB.
Više možete doznati ovdje.







[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sigurna USB memorija Empty
PostajNaslov: Re: Sigurna USB memorija   Sigurna USB memorija I_icon_minitime21.10.09 15:11

Ja bi rado jedan takav budući da sam sve zarazila crvima..trojanima..a sve puno slikica..koje mi žao obrisati...samo mislim sada koliko bi onda on takav sav zaštičen bio od koristi..pošto teško da danas ima i jedna softverska sitnica bez i jednog virusčića...
[Vrh] Go down
 
Sigurna USB memorija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» RAM memorija
» sigurna zarada na internetu
» Poraz Srbije,Grcka sigurna
» Sigurna kuća za spas od katastrofe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: